Skocz do zawartości
Forum

Szczęśliwe Marcowe Mamy 2010... :)


Rekomendowane odpowiedzi

lamponinka
Dziewczyny zle sformuowalam zdanie o "facetach do robienia dzieci" , nie o to mi chodzilo ale ciesze sie ze tak wyszlo .

Brawo dla Was po jednym zdaniu oceniliscie mnie
jaka jestem ,
jak wyglada moje malzenstwo
a nawet skad pochodze -
gratulacje!!! .

:36_1_11::brawo::brawo::brawo:

Ciesze sie ze kazda z Was ma wspaniale malzenstwo i gratuluje Wam opiekunczych mezow i troskliwych ojcow dla Waszych dzieci oraz facetow na ktorych mozna polegac - macie w domu skarby .Tak trzyamc .

Baaaa , po pierwsz niezmiernie się cieszę, że mam taki skarb w domu.!
Po drugie to Ty napisałaś, że faceci są tylko do robienia dzieci potrzebni a nie MY czy JA.
Po trzecie nie pisałam o tym gdzie ktoś mieszka tylko o tym jak myśli. Niektórzy wielce miastowi mają więcej wieśniactwa w sobie, niż rodowici wieśniacy. ( haaa tak a propos mieszkam prawie na wsi i jest mi z tym dobrze).
Po czwarte jeśli ktoś pisze, że mąż się do niczego nie nadaje, tylko do jak już wyżej napisałam robienia dzieci, to widać sam czegoś takiego doświadczył.

A po piąte to chyba wsio :lol:

Odnośnik do komentarza

racuszek
qmpeela
Kaszaaaaaa

Niiiee no bez przesady przed 9 nie znam jej :)

Noooo też by mi było dobrze :) Ale z tym ledwo co to przesada bo wysoka jesteś :P

Moje jak o 7.00 wstaną to jestem szczęśliwa :P Zdarza im się wcześniej :P

moja czasem wstaje o 10 !! i mam nadzieje że "czasem" będzie jutro :D

Moje czasem wstaje o 8.00, ale to zazwyczaj wtedy gdy ja wstanę godzinę wcześniej :lol:

Odnośnik do komentarza

racuszek
laninia
hej dziewczyny!
NIe byłomnie chwilkę i widzę że jakiś dramat się dzieje ;c)) lampolinka tak jak kaszaaa napisala- jak już się udzielasz w tej sprawie to przeczytaj wsztstkie posty Olusi i powiedz czy w jej wypowiedziach nie ma nic dziwnego...i piszę to bez czytania o co tym razem chodzi. ja zwykle nie komentuję jej postów, bo sama nie wiem co o nich myśleć. a tak w ogóle to dziewczyna wskakuje tu baardzo rzadko i zawsze z dziwnymi sprawami. Ja uważam że jeżeli ma poważne problemy to powinna może bardziej do specjalisty się zwrócić,albo do przyjaciólki albo na forum poświęconego takim poblemom- tam pewnie znalazła by lepsze wsparcie. i tyle.

a pochwalę się wam że wyrósł nam ząbek!!!! babcia znalazła i teraz wisimy jej prezent... a na dodatek powiedziała pierwsze słowo...BABA... i to wszystko się stało akurat w dzień naszej przeprowadzki- mówię wam jakoś się wszystko ostatnio za szybko toczy u nas. mogłoby się już troszkę uspokoić. No ale jesteśmy już od 3 dni 'na swoim' ;c)) aha i byłyśmy na szczepieniu- fruzia zapłakała mocno ale szyko się uspokoiła. a waży 8kg i 77 cm (ale coś mi się wydaje że przesadziła pielęgniarka). i boli mnie ząb.

gratulujemy !!!

stokrotka_87
he he a teraz wam cos pokaze. jak sie fajnie dzis pluskaly moje dzieciaczki

pieknosci :36_15_33:

hiihi buziaki dla słodzika :*

o kurczaczek.. kasownik

:36_2_25::36_2_25::36_2_25::36_2_25: i dlatego już kiedyś nazwałam ją SUPERMAMĄ !!

jeju ja nie przypuszczałam że Wy takie młodzinki :rentgen:

ooo a depilacja była ?? :36_3_18:

o rany następna mnie rozwaliła :sun:
Ja bylam pewna że Wy starsze ode mnie ... ze względu na tę mądrość życiową i dobre rady i w ogóle... okazuje sie że ja jakaś forumowa emerytka :36_2_16: ( nie wiem czy wypada mi to napisać - z suchymi piętami , które faktycznie mam - mogę pokazać :D )

qmpeela
Pooglądałam fotki Lenuśki jak była mała, sama się pośmiałam to i wam pokażę:

[ATTACH]46730[/ATTACH]
[ATTACH]46732[/ATTACH]
[ATTACH]46733[/ATTACH]

ale słodziusie .. mmm kocham dzieciaczki - wszystkie :mala_lalka:

mili7774
Hej
zaglądam do was ale nie mam zbytnio czasu pisać bo Kacperek mi się pochorował tzn katarek ma że aż mu z noska kapie oczka mu strasznie kapie a wczoraj w nocy musiałam wstawać do niego z 20 razy bo ciągle się budził. Kaszle ciągle bo wszystko z noska spływa mu do gardła. Marudzi ciągle i płacze z tego wszystkiego. Na katarek solą morską pryskam 3 razy dziennie daje wit C mamy też syropek i nosevit czy coś takiego.Mam nadzieje że szybko mu przejdzie bo strasznie biedulka się męczy.
Co do Olusi to powiem że szkoda mi dziewczyny... sama z dzieckiem, rodzina daleko może rzeczywiście dziewczyna nie ma komu się wyżalić i dlatego tylko w takich sytuacjach pisze.... Ja też mam 21 lat mój mąż 20 i takich problemów nie mamy i jak dzieci się nie zachowujemy a u nich to trochę dziwnie sytuacja wygląda. Ja uważam że od początku w każdym związku powinno się jakieś zasady ustalać żeby potem takich chorych sytuacji nie było... A jakby mój w cięzkich sytuacjach do mamusi uciekał to nie miał by już gdzie wracać... ale to tylko moje zdanie
Qmpeela Lenka słodzitka:)

zdrówka dla niuśka małego :36_15_33:

lecę czytac dalej...

PS KAsza my chyba nie powinnyśmy pisać nic poza dzień dobry , moje dziecko jest grzeczne , dobranoc...
:) -a to myślisz,że to też jest okejj ?

lamponinka
Dziewczyny zle sformuowalam zdanie o "facetach do robienia dzieci" , nie o to mi chodzilo ale ciesze sie ze tak wyszlo .

Brawo dla Was po jednym zdaniu oceniliscie mnie
jaka jestem ,
jak wyglada moje malzenstwo
a nawet skad pochodze -
gratulacje!!! .

:36_1_11::brawo::brawo::brawo:

Ciesze sie ze kazda z Was ma wspaniale malzenstwo i gratuluje Wam opiekunczych mezow i troskliwych ojcow dla Waszych dzieci oraz facetow na ktorych mozna polegac - macie w domu skarby .Tak trzyamc .

Ide spać . Przykro mi,że jutro znów się naczytam wielu postów typu...sama zaczełaś oceniać...tu nikt nie ocenia...najłatwiej ocenić...kto nie ocenił nigdy niech pierwszy rzuci kamień...nikt nikogo nie uraża ani nie ocenia...zanim dotre do czegoś co mnie interesuje no ale cóż... Pozdrów Ole.

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa
racuszek
laninia
hej dziewczyny!
NIe byłomnie chwilkę i widzę że jakiś dramat się dzieje ;c)) lampolinka tak jak kaszaaa napisala- jak już się udzielasz w tej sprawie to przeczytaj wsztstkie posty Olusi i powiedz czy w jej wypowiedziach nie ma nic dziwnego...i piszę to bez czytania o co tym razem chodzi. ja zwykle nie komentuję jej postów, bo sama nie wiem co o nich myśleć. a tak w ogóle to dziewczyna wskakuje tu baardzo rzadko i zawsze z dziwnymi sprawami. Ja uważam że jeżeli ma poważne problemy to powinna może bardziej do specjalisty się zwrócić,albo do przyjaciólki albo na forum poświęconego takim poblemom- tam pewnie znalazła by lepsze wsparcie. i tyle.

a pochwalę się wam że wyrósł nam ząbek!!!! babcia znalazła i teraz wisimy jej prezent... a na dodatek powiedziała pierwsze słowo...BABA... i to wszystko się stało akurat w dzień naszej przeprowadzki- mówię wam jakoś się wszystko ostatnio za szybko toczy u nas. mogłoby się już troszkę uspokoić. No ale jesteśmy już od 3 dni 'na swoim' ;c)) aha i byłyśmy na szczepieniu- fruzia zapłakała mocno ale szyko się uspokoiła. a waży 8kg i 77 cm (ale coś mi się wydaje że przesadziła pielęgniarka). i boli mnie ząb.

gratulujemy !!!

pieknosci :36_15_33:

hiihi buziaki dla słodzika :*

o kurczaczek.. kasownik

:36_2_25::36_2_25::36_2_25::36_2_25: i dlatego już kiedyś nazwałam ją SUPERMAMĄ !!

jeju ja nie przypuszczałam że Wy takie młodzinki :rentgen:

ooo a depilacja była ?? :36_3_18:

o rany następna mnie rozwaliła :sun:
Ja bylam pewna że Wy starsze ode mnie ... ze względu na tę mądrość życiową i dobre rady i w ogóle... okazuje sie że ja jakaś forumowa emerytka :36_2_16: ( nie wiem czy wypada mi to napisać - z suchymi piętami , które faktycznie mam - mogę pokazać :D )

ale słodziusie .. mmm kocham dzieciaczki - wszystkie :mala_lalka:

zdrówka dla niuśka małego :36_15_33:

lecę czytac dalej...

PS KAsza my chyba nie powinnyśmy pisać nic poza dzień dobry , moje dziecko jest grzeczne , dobranoc...
:) -a to myślisz,że to też jest okejj ?

lamponinka
Dziewczyny zle sformuowalam zdanie o "facetach do robienia dzieci" , nie o to mi chodzilo ale ciesze sie ze tak wyszlo .

Brawo dla Was po jednym zdaniu oceniliscie mnie
jaka jestem ,
jak wyglada moje malzenstwo
a nawet skad pochodze -
gratulacje!!! .

:36_1_11::brawo::brawo::brawo:

Ciesze sie ze kazda z Was ma wspaniale malzenstwo i gratuluje Wam opiekunczych mezow i troskliwych ojcow dla Waszych dzieci oraz facetow na ktorych mozna polegac - macie w domu skarby .Tak trzyamc .

Ide spać . Przykro mi,że jutro znów się naczytam wielu postów typu...sama zaczełaś oceniać...tu nikt nie ocenia...najłatwiej ocenić...kto nie ocenił nigdy niech pierwszy rzuci kamień...nikt nikogo nie uraża ani nie ocenia...zanim dotre do czegoś co mnie interesuje no ale cóż... Pozdrów Ole.

O pięknie to ujęłaś!!! Pięknie :)

A ja powiem tak, chyba czas wrzucić na luz, tak więc wrzucam i dobranoc wszystkim mówię :) Spokojnych nocek i kolorowych snów i takie tam inne ;) Jak ktoś chce to i kosmatych mogę życzyć :)
Lecę się do bosych, ciepłych, dzieciowych sztopulców poprzytulać :)

Odnośnik do komentarza

racuszek
Agunia
Hejka dziewczynki ;)
Tak skrobiecie,że czytam i czytam i końca nie widać :D Więc lecam dalej czytać i zaraz wracam, chyba.....
ps. co tu się działo??

heyka heyka

a resztę mi wcięło i nie wiem na co jak miałam odpisać , ale zaznaczam że nigdy na tym forum nie miałam wobec nikogo złych chęci i zamiarów ....
kochana ja również nie wiem co komu mialam odpisać :D
ja też wobec nikogo nie miałam nigdy złych zamiarów :)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-63498.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-63499.png

Odnośnik do komentarza

racuszek
qmpeela
Kaszaaaaaa

Niiiee no bez przesady przed 9 nie znam jej :)

Noooo też by mi było dobrze :) Ale z tym ledwo co to przesada bo wysoka jesteś :P

Moje jak o 7.00 wstaną to jestem szczęśliwa :P Zdarza im się wcześniej :P

moja czasem wstaje o 10 !! i mam nadzieje że "czasem" będzie jutro :D
hehe cudownie,ja nie mam tak dobrze :) ale Wam super że dzieci tak dlugo śpiochają

http://suwaczki.maluchy.pl/li-63498.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-63499.png

Odnośnik do komentarza

Lan ale macie ekstra na nowej chacie napewno i wkońcu na swoim :) miodzio....
No i gratki zębolka,coraz więcej dzieciaczków z naszego forum ma już ząbki ;)
Stocia kąpiel super,widać że chłopakom się podobało.
Mili zdrówka dla Kapcerka,oby szybko mu przeszło.
Kaszaaa Ty też masz fajnie na nowym mieszkanku, to nic że bałagan ale będzie pięknie już niedługo :))
Kinia Niunia słodka, fajnie już siedzi. Mój też coraz lepiej ale sam się nie podnosi.
No i nie wiem co jeszcze komu miałam napisać...dużo tego było. Więc sorki jeśli kogoś pominęlam.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-63498.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-63499.png

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa
Chciała bym żeby moje dziecko nauczyło się samodzielnie zasypiać ale nie mam pojęcia jak mam to zrobić :(
Teraz przy ząbkowaniu i tak odpada ale jak już się unormuje to zamierzam coś z tym zrobić tylko co ? Gdyby ona polubiła smoczek to bym widziała jakieś światełko w tunelu ale jak nie mam jej co do buzi wsadzić to gorzej :/

mój sam zasypia na szczęscie, po jedzeniu go odkładam i sam sobie mruczy coś tam i zaśnie.
Tyle,że odkładam go do naszego łóżka i śpi z nami,wiec to jest dopiero kiepsko, tzn. narazie jest fajnie ale co będzie potem...mi tak narazie wygodniej bo karmię go prawie przez sen. No i jakoś nie chce mi się go samego w drugim pokoju zostawiać,przynajmniej narazie i kiedy tak często się budzi w nocy.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-63498.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-63499.png

Odnośnik do komentarza

Agunia
Kaszaaaaaa
Chciała bym żeby moje dziecko nauczyło się samodzielnie zasypiać ale nie mam pojęcia jak mam to zrobić :(
Teraz przy ząbkowaniu i tak odpada ale jak już się unormuje to zamierzam coś z tym zrobić tylko co ? Gdyby ona polubiła smoczek to bym widziała jakieś światełko w tunelu ale jak nie mam jej co do buzi wsadzić to gorzej :/

mój sam zasypia na szczęscie, po jedzeniu go odkładam i sam sobie mruczy coś tam i zaśnie.
Tyle,że odkładam go do naszego łóżka i śpi z nami,wiec to jest dopiero kiepsko, tzn. narazie jest fajnie ale co będzie potem...mi tak narazie wygodniej bo karmię go prawie przez sen. No i jakoś nie chce mi się go samego w drugim pokoju zostawiać,przynajmniej narazie i kiedy tak często się budzi w nocy.

Moja nie dość,że z nami w łóżku to jeszcze z cycem w buzi sasypia a swojego łóżeczka nie lubi kiedyś to przynajmniej lubiła się w nim bawić teraz tylko dywan...
Agunia
Kaszaaaaaa
Agunia

no myślę :D

a ty co Aguś kawki się ożłopałaś i nie możesz spać ? :P
a piłam to prawda,ale ja prawie co dzień się tak kładę pózno a rano jestem neptyk.
A zresztą lubię posiedzieć kiedy już cicho w domu i mam trochę czasu na neta.

Ja też lubie :) Cisza i spokój przynajmniej do puki czegoś nie przewróce:lol:

Stysia też jest nocnym markiem ale dziś chyba o tym zapomniała :)

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa
Agunia
Kaszaaaaaa
Chciała bym żeby moje dziecko nauczyło się samodzielnie zasypiać ale nie mam pojęcia jak mam to zrobić :(
Teraz przy ząbkowaniu i tak odpada ale jak już się unormuje to zamierzam coś z tym zrobić tylko co ? Gdyby ona polubiła smoczek to bym widziała jakieś światełko w tunelu ale jak nie mam jej co do buzi wsadzić to gorzej :/

mój sam zasypia na szczęscie, po jedzeniu go odkładam i sam sobie mruczy coś tam i zaśnie.
Tyle,że odkładam go do naszego łóżka i śpi z nami,wiec to jest dopiero kiepsko, tzn. narazie jest fajnie ale co będzie potem...mi tak narazie wygodniej bo karmię go prawie przez sen. No i jakoś nie chce mi się go samego w drugim pokoju zostawiać,przynajmniej narazie i kiedy tak często się budzi w nocy.

Moja nie dość,że z nami w łóżku to jeszcze z cycem w buzi sasypia a swojego łóżeczka nie lubi kiedyś to przynajmniej lubiła się w nim bawić teraz tylko dywan...
Agunia
Kaszaaaaaa

a ty co Aguś kawki się ożłopałaś i nie możesz spać ? :P
a piłam to prawda,ale ja prawie co dzień się tak kładę pózno a rano jestem neptyk.
A zresztą lubię posiedzieć kiedy już cicho w domu i mam trochę czasu na neta.

Ja też lubie :) Cisza i spokój przynajmniej do puki czegoś nie przewróce:lol:

Stysia też jest nocnym markiem ale dziś chyba o tym zapomniała :)
może jest tylko siedzi w krzakach :D

no mój w nocy sobie lubi cyca ciągać,a ja bym chętnie pospała ale coż zrobisz :)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-63498.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-63499.png

Odnośnik do komentarza

A co do mieszkania to niestety jeszcze długo potrwa zanim będzie tak jak bym chciała nie tylko finansowo ale też mam problem bo to mieszkanie jest zabytkowe więc samo w sobie ma całkowicie inny styl od moje i nawet jak by mi dał ktoś wór kasiory to i tak czekam na natchnienie :)

Pokupowałam ostatnio firany i zaslony i co się dało to pooddawałam bo jakieś nieporozumienie się straszne zrobiło hehe wiedziałam,że będziee ciężko ale chyba nie że aż tak :) No cóż nie pozostaje mi nic innego jak polubić złocenia :36_19_1:

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa
A co do mieszkania to niestety jeszcze długo potrwa zanim będzie tak jak bym chciała nie tylko finansowo ale też mam problem bo to mieszkanie jest zabytkowe więc samo w sobie ma całkowicie inny styl od moje i nawet jak by mi dał ktoś wór kasiory to i tak czekam na natchnienie :)

Pokupowałam ostatnio firany i zaslony i co się dało to pooddawałam bo jakieś nieporozumienie się straszne zrobiło hehe wiedziałam,że będziee ciężko ale chyba nie że aż tak :) No cóż nie pozostaje mi nic innego jak polubić złocenia :36_19_1:
rozumiem :)
czasem ciężko jest dobrać dodatki i dobrze urządzić chatę.
Ja mialam ostatnio tylko malowanie pokoju dziennego i to zamieszanie się zrobiło,po pierwsze z kolorem ściany po drugie z dodatkami :D i jeszcze się bujam i nie skończyliśmy wszystkiego.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-63498.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-63499.png

Odnośnik do komentarza

Agunia
Kaszaaaaaa
A co do mieszkania to niestety jeszcze długo potrwa zanim będzie tak jak bym chciała nie tylko finansowo ale też mam problem bo to mieszkanie jest zabytkowe więc samo w sobie ma całkowicie inny styl od moje i nawet jak by mi dał ktoś wór kasiory to i tak czekam na natchnienie :)

Pokupowałam ostatnio firany i zaslony i co się dało to pooddawałam bo jakieś nieporozumienie się straszne zrobiło hehe wiedziałam,że będziee ciężko ale chyba nie że aż tak :) No cóż nie pozostaje mi nic innego jak polubić złocenia :36_19_1:
rozumiem :)
czasem ciężko jest dobrać dodatki i dobrze urządzić chatę.
Ja mialam ostatnio tylko malowanie pokoju dziennego i to zamieszanie się zrobiło,po pierwsze z kolorem ściany po drugie z dodatkami :D i jeszcze się bujam i nie skończyliśmy wszystkiego.

No dokładnie ! I tak sobie myśle,że o wiele łatwiej by było poprostu wszystko wymienić a tak częściowo to co nie kupie to do czekoś nie pasuje.W sypialni mam taką masakre,meble są brązowe a Lenki białe do tego pościele zasłony i dodatki fioletowe ale jeszcze są stare złote tapety i pomarańczowa wykładzina więc sajgon się taki zrobił,że aż nie wierze,że nie mam koszmarów nocnych ale co mam zrobić jak wymienie teraz na szybko wykładzine a pokój jest bardzo duży to wywale znów kase w błoto bo naj póżniej na wiosne parkiet będzie kładziony i tak jest wszędzie...Nauczyłam się jak narazie kocentrować wzrok na daną część pomiesczenia żeby nie zwariować :lol:

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...