Skocz do zawartości
Forum

Szczęśliwe Marcowe Mamy 2010... :)


Rekomendowane odpowiedzi

laninia
ejjjj no nie da odejść na chwilę- robiłam sobie papu, bo się tak zagadałam, ze zapomniałam że jestem głodna ;c) dobra dobra i tak byś długo nie wytrzymała bez doradzania ;c))))) a tak w ogóle to powiedz mi jak leczysz katarek u dziewczyn?? kropelki jakieś czy co?

sól fizjologiczna, woda morska-sterimar CU jest świetny na tę porę roku(ale na rynku jest tego ogrom, chodzi o rodzaje), maść majerankowa, frida i euphorbium :)
U Ninuli ostatnio nawet moje mleko :lol:

Odnośnik do komentarza

qmpeela
laninia
ejjjj no nie da odejść na chwilę- robiłam sobie papu, bo się tak zagadałam, ze zapomniałam że jestem głodna ;c) dobra dobra i tak byś długo nie wytrzymała bez doradzania ;c))))) a tak w ogóle to powiedz mi jak leczysz katarek u dziewczyn?? kropelki jakieś czy co?

sól fizjologiczna, woda morska-sterimar CU jest świetny na tę porę roku(ale na rynku jest tego ogrom, chodzi o rodzaje), maść majerankowa, frida i euphorbium :)
U Ninuli ostatnio nawet moje mleko :lol:

a nie mówiłam? :-)))

wszystko znam oprócz euphorbium.. co to?

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

qmpeela
laninia
ejjjj no nie da odejść na chwilę- robiłam sobie papu, bo się tak zagadałam, ze zapomniałam że jestem głodna ;c) dobra dobra i tak byś długo nie wytrzymała bez doradzania ;c))))) a tak w ogóle to powiedz mi jak leczysz katarek u dziewczyn?? kropelki jakieś czy co?

sól fizjologiczna, woda morska-sterimar CU jest świetny na tę porę roku(ale na rynku jest tego ogrom, chodzi o rodzaje), maść majerankowa, frida i euphorbium :)
U Ninuli ostatnio nawet moje mleko :lol:

oooo a jednak! mówiłam że długo nie wytrzyma :36_1_1: a tak poważnie to moze ta maść majerankowa, bo zuzia nic nie daje sobie wlać do nosa!

http://www.suwaczki.com/tickers/bhywtv7381gy5t28.png

Odnośnik do komentarza

Redberry
qmpeela
laninia
ejjjj no nie da odejść na chwilę- robiłam sobie papu, bo się tak zagadałam, ze zapomniałam że jestem głodna ;c) dobra dobra i tak byś długo nie wytrzymała bez doradzania ;c))))) a tak w ogóle to powiedz mi jak leczysz katarek u dziewczyn?? kropelki jakieś czy co?

sól fizjologiczna, woda morska-sterimar CU jest świetny na tę porę roku(ale na rynku jest tego ogrom, chodzi o rodzaje), maść majerankowa, frida i euphorbium :)
U Ninuli ostatnio nawet moje mleko :lol:

a nie mówiłam? :-)))

wszystko znam oprócz euphorbium.. co to?

homeopatyczne kropelki do nosa, nie niszczą śluzówki:) Super sprawa można już u noworodków stosować :) Dość drogie, ale wydajne. :)

A jak katarek nie przechodzi to nasivin soft dla dzieci do 1roku życia przez 3 dni i powinno przejść. Dłużej nie można bo może niszczyć śluzówkę.

Odnośnik do komentarza

qmpeela
redziu była bardzo pulchniutka, w sumie to okropnie :P no ale ona była na samej piersi przez 6 miesiecy a potem do 13miesiąca też prawie na piersi bo nie chciała nic innego :P Nie przekarmiałam jej :P taka jej uroda ;) Teraz jest sucha jak szczypiorek.

A co do mleka, no co :P jak pomaga to trzeba :P

no właśnie:Podziw: widzę po zdjęciach!

nie no pewnie, ja tylko tak se żartuj e :P

qmpeela
Lan
A przy katarze warto też podawać vit C, np. CEBION oryginalny, bo uszczelnia naczynia krwionośne i włosowate i takie tam :lol:

i dodatkowo pomaga wchłaniać żelazo z jelit.. przy anemii..

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

laninia
qmpeela
laninia
ejjjj no nie da odejść na chwilę- robiłam sobie papu, bo się tak zagadałam, ze zapomniałam że jestem głodna ;c) dobra dobra i tak byś długo nie wytrzymała bez doradzania ;c))))) a tak w ogóle to powiedz mi jak leczysz katarek u dziewczyn?? kropelki jakieś czy co?

sól fizjologiczna, woda morska-sterimar CU jest świetny na tę porę roku(ale na rynku jest tego ogrom, chodzi o rodzaje), maść majerankowa, frida i euphorbium :)
U Ninuli ostatnio nawet moje mleko :lol:

oooo a jednak! mówiłam że długo nie wytrzyma :36_1_1: a tak poważnie to moze ta maść majerankowa, bo zuzia nic nie daje sobie wlać do nosa!

Spróbuj maść majerankową pod nosek i na wieczór po kąpieli natrzeć plecki i stopy dobrze oliwką i potem spirytusikiem salicylowym (nie wolno innym!! żanych pulneo itd, bo na olejki eteryczne w nich zawarte dzieci są często uczulone) natrzyj porządnie te plecki i stopcie, oczywiście na sztopy skarpetki potem:)
PS: nie wolno smarować klatki piersiowej ze względu na to, że z przodu są żyły o dużym świetle.

Odnośnik do komentarza

Redberry
qmpeela
Redziu a jak z tym podawaniem żelaza u was? Nie ma problemów??

podaję strzykawką, wkrapiam mu w policzek-bo to 2 ml dziennie, jest to dość.. :/ do tego Cebion 2 razy dziennie i multiwitamina, choć nie wiem czy jest sens ta multi dawać... :///

Redziu a może spróbuj mu to mieszać z odrobiną zupki? Ja małej cebion wkraplałam na łyżeczkę z deserkiem, nawet się nie krzywiła :)

Odnośnik do komentarza

Hej
zaglądam do was ale nie mam zbytnio czasu pisać bo Kacperek mi się pochorował tzn katarek ma że aż mu z noska kapie oczka mu strasznie kapie a wczoraj w nocy musiałam wstawać do niego z 20 razy bo ciągle się budził. Kaszle ciągle bo wszystko z noska spływa mu do gardła. Marudzi ciągle i płacze z tego wszystkiego. Na katarek solą morską pryskam 3 razy dziennie daje wit C mamy też syropek i nosevit czy coś takiego.Mam nadzieje że szybko mu przejdzie bo strasznie biedulka się męczy.
Co do Olusi to powiem że szkoda mi dziewczyny... sama z dzieckiem, rodzina daleko może rzeczywiście dziewczyna nie ma komu się wyżalić i dlatego tylko w takich sytuacjach pisze.... Ja też mam 21 lat mój mąż 20 i takich problemów nie mamy i jak dzieci się nie zachowujemy a u nich to trochę dziwnie sytuacja wygląda. Ja uważam że od początku w każdym związku powinno się jakieś zasady ustalać żeby potem takich chorych sytuacji nie było... A jakby mój w cięzkich sytuacjach do mamusi uciekał to nie miał by już gdzie wracać... ale to tylko moje zdanie
Qmpeela Lenka słodzitka:)

https://www.suwaczki.com/tickers/8p3o3e3k1rdkiz22.png
https://www.suwaczki.com/tickers/relg3e5e93pcqgxe.png
http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlx1hpm51va2su.png[/url]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...