Skocz do zawartości
Forum

Szczęśliwe Marcowe Mamy 2010... :)


Rekomendowane odpowiedzi

qmpeela
Redberry
Ale grzeczny chłopczyk!!:yes: Słodziakowy:love::love:

Na wstępie można się zakochać nie? ;)

Jak tam? Już po drzemce??

Mi właśnie zamaniły się chipsy i G:Podziw: poszedl do sklepu :P Wiem, ze to nie zdrowe, ale raz mozna zaszalec ;)

ta, już po :)
i po prysznicu :)

teraz zajmuje sie moim nowym lapem :great::love:

a mnie suszy, a M obojętny na me wołania :P

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

Redberry
qmpeela
Redberry
Ale grzeczny chłopczyk!!:yes: Słodziakowy:love::love:

Na wstępie można się zakochać nie? ;)

Jak tam? Już po drzemce??

Mi właśnie zamaniły się chipsy i G:Podziw: poszedl do sklepu :P Wiem, ze to nie zdrowe, ale raz mozna zaszalec ;)

ta, już po :)
i po prysznicu :)

teraz zajmuje sie moim nowym lapem :great::love:

a mnie suszy, a M obojętny na me wołania :P

Ooooo czyli teraz codzień będziesz nas tutaj odwiedzać??? jupi!! :)
Ja bym w coś pograła ale nie mam co, farmę sobie ściągnęłam i mi nie chce coś działać... pfff....
Mój do tych chipsów ma kupić czekolade i pepsi;p wiem, wiem przyznaje się rozpusta, no ale tak jeden jedyny raz:P Moze ostatni przed rozwiązaniem ;)

Odnośnik do komentarza

qmpeela

Ooooo czyli teraz codzień będziesz nas tutaj odwiedzać??? jupi!! :)
Ja bym w coś pograła ale nie mam co, farmę sobie ściągnęłam i mi nie chce coś działać... pfff....
Mój do tych chipsów ma kupić czekolade i pepsi;p wiem, wiem przyznaje się rozpusta, no ale tak jeden jedyny raz:P Moze ostatni przed rozwiązaniem ;)

ta, teraz będę codziennie :yipi:

Ewelek aleee rozpusta, nie nooo.... :surprised: i robisz mi smaka na cole.... i czekolade. hm.

qmpeela
Redberry Wózeczek jest superaśny :) Ja nadal patrze i oglądam i już nic nie wiem :)

No i się pochwalę do mojego porodu zostało 31 dni czyli DZISIAJ ZACZĘŁAM 9 MIESIĄC:) :lol:

:yipi::yipi:Gratulacje-9 miesiąc!

a będziesz kupować wózek? cos mi sę kojarzyło, że będziesz mieć ten po Lence...

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

Redberry
qmpeela

Ooooo czyli teraz codzień będziesz nas tutaj odwiedzać??? jupi!! :)
Ja bym w coś pograła ale nie mam co, farmę sobie ściągnęłam i mi nie chce coś działać... pfff....
Mój do tych chipsów ma kupić czekolade i pepsi;p wiem, wiem przyznaje się rozpusta, no ale tak jeden jedyny raz:P Moze ostatni przed rozwiązaniem ;)

ta, teraz będę codziennie :yipi:

Ewelek aleee rozpusta, nie nooo.... :surprised: i robisz mi smaka na cole.... i czekolade. hm.

qmpeela
Redberry Wózeczek jest superaśny :) Ja nadal patrze i oglądam i już nic nie wiem :)

No i się pochwalę do mojego porodu zostało 31 dni czyli DZISIAJ ZACZĘŁAM 9 MIESIĄC:) :lol:

:yipi::yipi:Gratulacje-9 miesiąc!

a będziesz kupować wózek? cos mi sę kojarzyło, że będziesz mieć ten po Lence...

Ja wózek spacerowy mam po Lenuśce, głęboki miałam pożyczyć od siostry taki wielofunkcyjny, ale teraz znalazlam taki fajny i nie drogi, z którym nie było by problemu z włożeniem np. do bagażnika :)

Odnośnik do komentarza

Redberry
qmpeela
Redberry
aha, no proszę :great:

poka poka:yes:

A np. takie coś :
wózek g��oko-spacerowy X7 alu

Nie chce wydać na wózek majątku... Jeszcze myślę o zakupie np. samej gondoli ze stelażem ;)

rozumiem.

no fajny :great:

Jeszcze cos takiego mnie kusi ;)
*A*WÓZEK X-LANDER X-RUN+ŚPIWOREK+GONDOLA TORBA (940221783) - Aukcje internetowe Allegro

Doszłam jednak do wniosku, że skoczę sobie jeszcze do komisu, bo jak byłam kilka miesięcy temu to mieli dosyć tanio wózki w stanie prawie idealnym, może tam cos wybiore. :)

Dobrze doczytałam, gości dziisiaj masz?? Czyli co przenosiny na narożnik ?? ;)

Odnośnik do komentarza

Redberry
Jak córcia się sprawuje-grzeczna?:mdr:

Która?? ;) hyhyhy

Starsza właśnie szaleje z tatusiem na dworze, a młodsza po mojej wyżerce szaleje w brzuchu ;)
Aaaaa w ogóle sprawdziłam dzisiaj sobie wage z Lenu USG bo mi mąż wynalazł w dokumentach i Lena w 34,4 dni ważyła 2100g a Nina w tym samym czasie 2300g a ja się tak martwiłam, że drobniutka jest ;)

Odnośnik do komentarza

qmpeela

No prosze czyli dzisaj same rozrywki :) lapek, goście;) ekstra :)
A już niedługo wizyta i być może potem to już tylko czekanie aż malluchy wyskoczą :)

no rozpusta, Panie! :lol:

no, byle do czwartku!!

qmpeela
Redberry
Jak córcia się sprawuje-grzeczna?:mdr:

Która?? ;) hyhyhy

Starsza właśnie szaleje z tatusiem na dworze, a młodsza po mojej wyżerce szaleje w brzuchu ;)
Aaaaa w ogóle sprawdziłam dzisiaj sobie wage z Lenu USG bo mi mąż wynalazł w dokumentach i Lena w 34,4 dni ważyła 2100g a Nina w tym samym czasie 2300g a ja się tak martwiłam, że drobniutka jest ;)

hyhhyhy, no widzisz! jak fajnie. Ucałowania dla Lenki a dla Ninki całuski od Mikołajka.

Zmykam na obiad-pa-do potem!:out:

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

Redberry
qmpeela

No prosze czyli dzisaj same rozrywki :) lapek, goście;) ekstra :)
A już niedługo wizyta i być może potem to już tylko czekanie aż malluchy wyskoczą :)

no rozpusta, Panie! :lol:

no, byle do czwartku!!

qmpeela
Redberry
Jak córcia się sprawuje-grzeczna?:mdr:

Która?? ;) hyhyhy

Starsza właśnie szaleje z tatusiem na dworze, a młodsza po mojej wyżerce szaleje w brzuchu ;)
Aaaaa w ogóle sprawdziłam dzisiaj sobie wage z Lenu USG bo mi mąż wynalazł w dokumentach i Lena w 34,4 dni ważyła 2100g a Nina w tym samym czasie 2300g a ja się tak martwiłam, że drobniutka jest ;)

hyhhyhy, no widzisz! jak fajnie. Ucałowania dla Lenki a dla Ninki całuski od Mikołajka.

Zmykam na obiad-pa-do potem!:out:

Pa pa uciekam i ja małej troche poczytać bo właśnie wróciła :)
Buziol dla Mikołajka :*
:out:

Odnośnik do komentarza

Siemka marcóweczki ! :)

overpowered
Kochane, widzę, że wszystkie w jednym kawałku wciąż. Trzymam za Was mocno kciuki. Wiem, że końcówka najcięższa.

Kingusia, głowa do góry. Ściskam mocno:11_2_114:.

Redberry, bardzo fajny wózek.

Qmpeela, nie wiedziałam, że na Allegro można kupować zwierzęta :36_11_13:.

A teraz pokażę Wam mojego małego facecika:36_3_13:. Zdjęcie przeciętne, ale ciężko fotografować obiekt, który przez 24 godziny na dobę śpi... Udało mi się go wczoraj raz złapać jak nie miał zamkniętych oczu:yuppi:.

Ale przystojniaczek ! Miodzio ! Bużki od cioci Kasi :*
Widze,że smoka odważnie dajesz :) Moja nie miała jeszcze ani razu w bużce trzymam to w zapasie jak da mi tak popalić,że nie będe wiedziała co do czego :))

Ja dziś wysprzątałam chate na błysk bo moje szczęście śpi i śpi :) I na wieczór skombinowałam towarzystwo bo dziś ide się bawić ! Trzeba wykorzystać ostatnią szanse póki jest babcia bo kolkejna taka okazje się długo długo nie powtórzy ale nie może być wszystko pięknie więc od paru godzin strasznie mnie kłuje zaraz nad kością łonową,nie wiem co to jest ale boli przy naj mniejszym ruchu i jak mówie-ogólnie bryndza :( Już wiem,że się nie wytańcze ale teraz trzymam sama za siebie kciuki żebym się choć dotoczyła do klubu...
Wam życze udanej soboty ! :)

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczynki.
Olusiu u mnie było tak po pierwszym porodzie,że jak tylko znieczulenie mi odeszlo to dostalam synka do karmienia,a dziecko było ze mną od razu. Jak przyjechalam z sali operacyjnej czekał na mnie w swoim łózeczku,więc byłam z nim od razu.
Teraz z tego co wiem nic się nie zmieniło,więc od razu synek będzie przy mnie,jeśli wszystko będzie ok oczywiście.

Kinguś to chyba jednak będziesz marcóweczką, życzę Ci szybkiego rozwiązania.

A tak wogóle to witam się z Wami i życzę miłej niedzieli.
Ja spałam ogólnie niezle,ale chorobsko mnie bierze. Kaszel zacząl mnie męczyć i katar
:uff2:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-63498.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-63499.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...