Skocz do zawartości
Forum

Szczęśliwe Marcowe Mamy 2010... :)


Rekomendowane odpowiedzi

Redberry
Wczoraj chodziłam po sklepach kupić sobie jakieś ciążowe ubranka, al wielka dupa jest! Kolekcje ciążowe jak jakies wory okropne, fuuj.... kupiłam jeden golf długi, taki do getr i blezer, ze zwykłej kolekcji, przynajmniej jakoś wyglądam... są bardzo rozciągliwe i jeden z nich jest odcinany pod biustem, także ok.
Ale się załamałam, ja też chce w ciąży ładnie wyglądać a nie jak jakieś straszydło w bezkształtnych worach! :grrrrrr::grrrrrr:

dokładnie , ja mam 1 parę jeansów ciążowych , 1 parę spodni z materialu i jedną takich eleganckich w kant oraz 1 spódnicę ciążową ( plus jeansy 3/4 ale to są takie domowe )
a bluzki swetry z normalnych sklepów tyle że rozciągliwe lub odcinane pod biustem :) swego czasu uwielbiałam chodzić w tunikach większość była luźniejsza bo zawsze miałam spore cycki więc mam w czym chodzić hehe - a ostrzegali mnie żeby nie polykać arbuza w całości :36_1_21:

http://www.suwaczki.com/tickers/relguay3vocefj8j.png

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3kw6ykdy3q.png

Odnośnik do komentarza

stokrotka_87
Redberry
stokrotka_87

no tak to jest...
mi teściowa przywiozła z irlandii coś z mody ciążowej... i nie dość ze w granatowo białe pasy.. szerokie (jak marynarz) to jeszcze takie bezpłciowe... zero fasonu... taka jakaś bluzka na szerokich ramiączkach a na to takie jakieś.. hmm poletko? haha nie wiem jak to nazwać. taki niby sweterek..aż do kolan... dramat!!

no i weź tu czuj sie kobieco... w czyms takim! :grrrrrr:

nie da rady... ja już zapomniałam jak to jest...
po porodzie się biorę ostro za siebie... jakieś ćwiczenia..dieta... muszę wrócić do formy
hehe i w maju 2010 wszystkie spotkamy się na forum dla odchudzających się hehehhe
ja do lipca mam nadzieję wyglądać przynajmniej jak przed ciążą :) bo na zlocie ogólnopolskim miłośników opla mnie znajomi nie będą mogli poznać heheh i będę musiała wciąż z ID na szyi chodzić :36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21:

http://www.suwaczki.com/tickers/relguay3vocefj8j.png

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3kw6ykdy3q.png

Odnośnik do komentarza

Jestem!

Juz po USG..
Z dzidzią wszystko ok, na 80% dziewuszka, nie do konca jest jednak dobrze, bo macica za nisko czynność skurczowa też za silna i ogólnie wyszłam troszke przybita. Mała siedzi między kościami łonowymi i nie bardzo można było co kolwiek zobaczyć, buziola przez cwilke na 3D widziałam, nózki też tak ustawiła, że lekarz widział a ja nie że klejnotów brak, więc tylko 80%.
W środe brykam do mojego gina z wieściami, ide tydzien wczesniej bo "pana doktora od USG martwi ta sytuacja".

I jakos dzisiaj nic mnie nie cieszy nawet Mcdonald nie łypał do mnie oczkiem, i frytek się odechciało...

Odnośnik do komentarza

Ja wpadłam tylko na chwilkę. Załapałam doła, bo nawrzeszczałam na swoją córkę i strasznie mnie poniosła wściekłość. Przed pójściem spać dostała jakiejś histerii, nie chciała pić mleka, bez którego normalnie nie usypia. Co ze mnie za matka - nie potrafię trzymać nerwów na wodzy.:36_1_4:
Qmpeela - gratuluję córci! Nie zamartwiaj się. Często w ciąży są chwile grozy, a potem wszystko się jakoś układa. Trzymam za Ciebie i Maleństwo!

http://www.suwaczek.pl/cache/2c4bc326bd.png
http://www.suwaczek.pl/cache/765779337c.png

Odnośnik do komentarza

qmpeela
Jestem!

Juz po USG..
Z dzidzią wszystko ok, na 80% dziewuszka, nie do konca jest jednak dobrze, bo macica za nisko czynność skurczowa też za silna i ogólnie wyszłam troszke przybita. Mała siedzi między kościami łonowymi i nie bardzo można było co kolwiek zobaczyć, buziola przez cwilke na 3D widziałam, nózki też tak ustawiła, że lekarz widział a ja nie że klejnotów brak, więc tylko 80%.
W środe brykam do mojego gina z wieściami, ide tydzien wczesniej bo "pana doktora od USG martwi ta sytuacja".

I jakos dzisiaj nic mnie nie cieszy nawet Mcdonald nie łypał do mnie oczkiem, i frytek się odechciało...

Gratulacje!!!! Kochana może to i groźnie brzmi ,ale będzie dobrze... masz dobrego lekarza i Ci pomoże....:36_2_25: 3mam kciuki ....spokojnie i bez stresu...

ata
Ja wpadłam tylko na chwilkę. Załapałam doła, bo nawrzeszczałam na swoją córkę i strasznie mnie poniosła wściekłość. Przed pójściem spać dostała jakiejś histerii, nie chciała pić mleka, bez którego normalnie nie usypia. Co ze mnie za matka - nie potrafię trzymać nerwów na wodzy.:36_1_4:
Qmpeela - gratuluję córci! Nie zamartwiaj się. Często w ciąży są chwile grozy, a potem wszystko się jakoś układa. Trzymam za Ciebie i Maleństwo!

Jesteś wspaniałą matką !!!! i poprostu są chwile , kiedy masz za dużo na głowie , i obrywa się Twojej córeczce... ze spokojem , a będze wszytko dobrze... idź córeczke przutul, na pewno Ci wybaczy "chwile słabości"

Odnośnik do komentarza

qmpeela
Jestem!

Juz po USG..
Z dzidzią wszystko ok, na 80% dziewuszka, nie do konca jest jednak dobrze, bo macica za nisko czynność skurczowa też za silna i ogólnie wyszłam troszke przybita. Mała siedzi między kościami łonowymi i nie bardzo można było co kolwiek zobaczyć, buziola przez cwilke na 3D widziałam, nózki też tak ustawiła, że lekarz widział a ja nie że klejnotów brak, więc tylko 80%.
W środe brykam do mojego gina z wieściami, ide tydzien wczesniej bo "pana doktora od USG martwi ta sytuacja".

I jakos dzisiaj nic mnie nie cieszy nawet Mcdonald nie łypał do mnie oczkiem, i frytek się odechciało...

Gratuluje córci !! :)
Nie martw się słyszałam,że od 20 tyg pojawiają się skurcze przygotowujące macice i tylko muszą je zastopować :) Będzie dobrze :) Jak by było nie tak to by cie do szpitala na obserwacje wysłali,a nie kazał ci brać nospy ? Bo mój każe w razie skurczy brać nospe ...
Jak mogłaś tak zdradzić Macka ! nie ładnie :yes:

Olusia to bardzo dobrze bo w szpitalu można paść z nudów :)
Fajnie ,ża mała duża :)

Ata jsa wczoraj ryczałam bo mąż sie mnie spytał czy może chwile poleżeć więc mnie już nic nie zdziwi :) A córcia w mig zapomni :)

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa
qmpeela
Jestem!

Juz po USG..
Z dzidzią wszystko ok, na 80% dziewuszka, nie do konca jest jednak dobrze, bo macica za nisko czynność skurczowa też za silna i ogólnie wyszłam troszke przybita. Mała siedzi między kościami łonowymi i nie bardzo można było co kolwiek zobaczyć, buziola przez cwilke na 3D widziałam, nózki też tak ustawiła, że lekarz widział a ja nie że klejnotów brak, więc tylko 80%.
W środe brykam do mojego gina z wieściami, ide tydzien wczesniej bo "pana doktora od USG martwi ta sytuacja".

I jakos dzisiaj nic mnie nie cieszy nawet Mcdonald nie łypał do mnie oczkiem, i frytek się odechciało...

Gratuluje córci !! :)
Nie martw się słyszałam,że od 20 tyg pojawiają się skurcze przygotowujące macice i tylko muszą je zastopować :) Będzie dobrze :) Jak by było nie tak to by cie do szpitala na obserwacje wysłali,a nie kazał ci brać nospy ? Bo mój każe w razie skurczy brać nospe ...
Jak mogłaś tak zdradzić Macka ! nie ładnie :yes:

Olusia to bardzo dobrze bo w szpitalu można paść z nudów :)
Fajnie ,ża mała duża :)

Ata jsa wczoraj ryczałam bo mąż sie mnie spytał czy może chwile poleżeć więc mnie już nic nie zdziwi :) A córcia w mig zapomni :)

Ja wiem, ze sie pojawiaja, no ale nie w takim natezeniu. W kazdym razie mała fika, bryka i dokazuje jakby mówiła "mamcia daj spokój, nie stresuj sie jest ok ;)" Tylko teraz dopiero będzie problem bo jak tą akrobatkę nazwać?

Poduszki ide szukac nadal bo przyznam sie szczerze nadal w nocy przekrecam sie na brzuch a potem strasznie mnie boli i mała jak z nia spie to mnie kopie, bedzie sie czym odgrodzic i moze troszke ciezej bedzie mi sie fiknac na brzuchol przez sen :) :cheess:

EDIT: Mala znaczy sie Lena jak spi ze mną mnie kopie w brzuch jak sie do niej odwórce:P Bo zabrzmiało to jakby mala ta z brzucha kopała vo jest normą ;)

Odnośnik do komentarza

qmpeela
Dzieki dziewczyny za gratulacje:)

Mam pytanie do tych kóre zakupowały poduszki do spania bo baardzo potrzebuje możecie coś konkretnego polecić? Coś co nie będzie tandetą na któej połoze noge i zrobi się placek... ;|

Ja też dużo myślałam nad poduchami i w końcu kupiłam sobie poszewki ze stretschem
35cmx100 i wypchałam je normalnymi poduszkami puchowymi złożonymi w pół(dwie na jedną poduszke) i mam problem z głowy bo są jednocześnie mięciutkie,duuuże a nie ma szans żeby się wypchały a jak już nie będą potrzebne to posłużą kiedyś za normalne poduchy :)

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

qmpeela

Poduszki ide szukac nadal bo przyznam sie szczerze nadal w nocy przekrecam sie na brzuch a potem strasznie mnie boli i mała jak z nia spie to mnie kopie, bedzie sie czym odgrodzic i moze troszke ciezej bedzie mi sie fiknac na brzuchol przez sen :) :cheess:

No co ty mówisz ? Ja się budzę czasami na plecach i potem mnie w krzyżu boli i jakoś tak ogólnie niefajnie ale żebym się na brzuch obruciła to zdecydowanie niemożliwe ,spała bym z tyłkiem w górze a nogi i głowa by zwisały w dół :hahaha: Z duży mam juz brzuch na takie numery :D

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa
qmpeela
Dzieki dziewczyny za gratulacje:)

Mam pytanie do tych kóre zakupowały poduszki do spania bo baardzo potrzebuje możecie coś konkretnego polecić? Coś co nie będzie tandetą na któej połoze noge i zrobi się placek... ;|

Ja też dużo myślałam nad poduchami i w końcu kupiłam sobie poszewki ze stretschem
35cmx100 i wypchałam je normalnymi poduszkami puchowymi złożonymi w pół(dwie na jedną poduszke) i mam problem z głowy bo są jednocześnie mięciutkie,duuuże a nie ma szans żeby się wypchały a jak już nie będą potrzebne to posłużą kiedyś za normalne poduchy :)

Fajny pomysł z tym ze poduszki mam wszystkie malusie wiec nawet nie mam co upchac bo ja prawie na płasko spie ;) Maz zreszta tez tak jak i córcia:) No nic szukam coś dalej, przedzwonie jeszcze do mamy moze ona ma jakis taki gadzet :)

Odnośnik do komentarza

Madziarka0109
Bajkowo - wszystko dla dzieci Lista produktĂłw
Mysle o kupnie poscieli dla Zoski i chcialam Was zapytac o zdanie. Oplaca sie kupowac taka z baldachimem? A wogole to jak myslicie te ktore znalazlam sa drogie czy w normalnych cenach? Bo tu w Irlandii jesli chodzi o posciel niemowleca to wydaje mi sie drozsza.

Baldachim slicznei wygląda, ale ponoc to tylko zbiera kurz. Przy Lenusce urzywałam troche osłaniałam np od telewizora, a teraz sama nie wiem czy kupować...

Kaszaaaaaa
qmpeela

Poduszki ide szukac nadal bo przyznam sie szczerze nadal w nocy przekrecam sie na brzuch a potem strasznie mnie boli i mała jak z nia spie to mnie kopie, bedzie sie czym odgrodzic i moze troszke ciezej bedzie mi sie fiknac na brzuchol przez sen :) :cheess:

No co ty mówisz ? Ja się budzę czasami na plecach i potem mnie w krzyżu boli i jakoś tak ogólnie niefajnie ale żebym się na brzuch obruciła to zdecydowanie niemożliwe ,spała bym z tyłkiem w górze a nogi i głowa by zwisały w dół :hahaha: Z duży mam juz brzuch na takie numery :D

No wiec ja brzuch tez mam duuzy, ale jak sie okazuje młoda siedzi mi miedzy kosciami biodrowymi. Baaardzo nisko. A ja od zawsze spie prawie na brzuchu a dokładniej jedna noga prosta druga podciagnieta wysoko i leze tak na tej nodze i tym samym na brzuchu. wiem zdolna jestem xD :cheess:

Odnośnik do komentarza

Madziarka0109
Bajkowo - wszystko dla dzieci Lista produktĂłw
Mysle o kupnie poscieli dla Zoski i chcialam Was zapytac o zdanie. Oplaca sie kupowac taka z baldachimem? A wogole to jak myslicie te ktore znalazlam sa drogie czy w normalnych cenach? Bo tu w Irlandii jesli chodzi o posciel niemowleca to wydaje mi sie drozsza.

Madzia możesz sobie jeszcze porównać na allegro ale mi się wydaje cenowo o.k. i ten ochraniacz długi jest fantastyczny-trudno taki znależć :)
Szkoda tylko ,że nie pokazują z bliska tych wzorków ale wyglądają ładnie :)

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

qmpeela
Kaszaaaaaa
qmpeela
Dzieki dziewczyny za gratulacje:)

Mam pytanie do tych kóre zakupowały poduszki do spania bo baardzo potrzebuje możecie coś konkretnego polecić? Coś co nie będzie tandetą na któej połoze noge i zrobi się placek... ;|

Ja też dużo myślałam nad poduchami i w końcu kupiłam sobie poszewki ze stretschem
35cmx100 i wypchałam je normalnymi poduszkami puchowymi złożonymi w pół(dwie na jedną poduszke) i mam problem z głowy bo są jednocześnie mięciutkie,duuuże a nie ma szans żeby się wypchały a jak już nie będą potrzebne to posłużą kiedyś za normalne poduchy :)

Fajny pomysł z tym ze poduszki mam wszystkie malusie wiec nawet nie mam co upchac bo ja prawie na płasko spie ;) Maz zreszta tez tak jak i córcia:) No nic szukam coś dalej, przedzwonie jeszcze do mamy moze ona ma jakis taki gadzet :)

Wiem,że w takiej pozycji poduszka niepotrzebna bo tak samo spałam przed ciążą :)
Poduszki wziełam z gościnnej pościeli a jak się okazało,że to takie wygodne to dokupilam jeszcze dwie :)

Mi się strasznie podoba baldachim więc musi być obowiązkowo a żeby nie było kurzu to wystarczy wyprać z reszta pościel też się pierze co 2 tygodnie :)

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49y2v4q82ra9xr.png

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa
Madziarka0109
Bajkowo - wszystko dla dzieci Lista produktĂłw
Mysle o kupnie poscieli dla Zoski i chcialam Was zapytac o zdanie. Oplaca sie kupowac taka z baldachimem? A wogole to jak myslicie te ktore znalazlam sa drogie czy w normalnych cenach? Bo tu w Irlandii jesli chodzi o posciel niemowleca to wydaje mi sie drozsza.

Madzia możesz sobie jeszcze porównać na allegro ale mi się wydaje cenowo o.k. i ten ochraniacz długi jest fantastyczny-trudno taki znależć :)
Szkoda tylko ,że nie pokazują z bliska tych wzorków ale wyglądają ładnie :)

Porownalam sobie ceny na innych stronach i chyba te komplety sa najtansze jakie znalazlam. Ciekawe tylko czy sa przy okazji dobre jakosciowo. No i zastanawiam sie strasznie jak z tym baldachimem. Slicznie to wyglada, ale z drugiej strony czy jest wogole przydatne? Ja np Qmpela nie mam telewizora w sypialni. Poza tym bede musiala chyba dwa komplety poscieli naraz uzywac, bo mam dwa lozeczka, jedno normalne drugie turystyczne i myslalam zeby to drugie do salonu wstawic. Zeby :dzidzia: byla blisko jak ja sobie bede robic cos w kuchni, albo cos.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdgeycj8wwjg.png
http://www.suwaczek.pl/cache/3a903c97ac.png http://s2.pierwszezabki.pl/033/033142970.png?4552

Odnośnik do komentarza

Kaszaaaaaa
qmpeela
Kaszaaaaaa

Ja też dużo myślałam nad poduchami i w końcu kupiłam sobie poszewki ze stretschem
35cmx100 i wypchałam je normalnymi poduszkami puchowymi złożonymi w pół(dwie na jedną poduszke) i mam problem z głowy bo są jednocześnie mięciutkie,duuuże a nie ma szans żeby się wypchały a jak już nie będą potrzebne to posłużą kiedyś za normalne poduchy :)

Fajny pomysł z tym ze poduszki mam wszystkie malusie wiec nawet nie mam co upchac bo ja prawie na płasko spie ;) Maz zreszta tez tak jak i córcia:) No nic szukam coś dalej, przedzwonie jeszcze do mamy moze ona ma jakis taki gadzet :)

Wiem,że w takiej pozycji poduszka niepotrzebna bo tak samo spałam przed ciążą :)
Poduszki wziełam z gościnnej pościeli a jak się okazało,że to takie wygodne to dokupilam jeszcze dwie :)

Mi się strasznie podoba baldachim więc musi być obowiązkowo a żeby nie było kurzu to wystarczy wyprać z reszta pościel też się pierze co 2 tygodnie :)

Ja baladachim jesli juz to tiulowy siakos mi sie bardziej widzi :)

A poduchy mi wystarczy dac "jaska" do spania i koc i bede szczesliwa :P nie wazne jak i gdzie musze miec jasia i kocyk/kołdre ;) wiem jak dziecko ale mam to własnie od dziecka :36_1_21:

Odnośnik do komentarza

Madziarka0109
Kaszaaaaaa
Madziarka0109
Bajkowo - wszystko dla dzieci Lista produktĂłw
Mysle o kupnie poscieli dla Zoski i chcialam Was zapytac o zdanie. Oplaca sie kupowac taka z baldachimem? A wogole to jak myslicie te ktore znalazlam sa drogie czy w normalnych cenach? Bo tu w Irlandii jesli chodzi o posciel niemowleca to wydaje mi sie drozsza.

Madzia możesz sobie jeszcze porównać na allegro ale mi się wydaje cenowo o.k. i ten ochraniacz długi jest fantastyczny-trudno taki znależć :)
Szkoda tylko ,że nie pokazują z bliska tych wzorków ale wyglądają ładnie :)

Porownalam sobie ceny na innych stronach i chyba te komplety sa najtansze jakie znalazlam. Ciekawe tylko czy sa przy okazji dobre jakosciowo. No i zastanawiam sie strasznie jak z tym baldachimem. Slicznie to wyglada, ale z drugiej strony czy jest wogole przydatne? Ja np Qmpela nie mam telewizora w sypialni. Poza tym bede musiala chyba dwa komplety poscieli naraz uzywac, bo mam dwa lozeczka, jedno normalne drugie turystyczne i myslalam zeby to drugie do salonu wstawic. Zeby :dzidzia: byla blisko jak ja sobie bede robic cos w kuchni, albo cos.

Ja uwazam ze baldachim po prostu ładnie wygląda to taki gadzet :)
A dwa komplety bede przerabiac i ja z tym ze w łózeczku w sypialni i w salonie jakas kołyska czy cos... jeszcze nie wymysliłam, miał byc kosz ale nie wypaliło siostra mi podebrała ... :|

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...