Skocz do zawartości
Forum

Szczęśliwe Marcowe Mamy 2010... :)


Rekomendowane odpowiedzi

kinia spokojnej ;)
Moje już śpią.

Lan wracając do wieku, ja mam 23 i już mam dwójkę ;P Nie wydaje mi się bym miała tyle siana co Olusia np. :P :lol:

I JESZCZE JEDNO NAJWAŻNIEJSZE, piszemy ze sobą już bardzo długo, wiemy mniej więcej jakie kto ma poczucie humoru, i kiedy pisze złośliwie a kiedy żartuje. Kasza ma swój styl pisania i rozumiemy jej poczucie humoru, Redzia ma swój Stocia, Lan, Racuszek i reszta swój a ja mam własny osobisty, ale znamy się niejako netowo. Kręcę strasznie, ale chodzi mi o to, że dla osób zaglądających na forum niektóre nasze teksty do siebie mogą być wręcz obraźliwe, ale my wiemy, że jest inaczej. Ciężko więc komuś z poza ustosunkować się do tego co autor miał na myśli. Mam nadzieje, że wiecie o co mi chodzi :P

Odnośnik do komentarza

laninia - no witaj! tak czułam,, że jak tu wpadniesz to zasypiesz nas super wiadomościami! Wspanaile, że jesteście na swoim!! :-) To fajne uczucie, nie? Ja nie zapomne pierwszych dni na swoim własnym mieszkaniu, urządzania i tak dalej :-)))
Gratulacje ząbka i słowa baba - hahaha!

qmpeela
Kucze Kochana a może to skok? Moja budzi się całą noc co mniej więcej 2h do 1 w nocy i potem co 1-1,5... Najgorsze, że budzi się z płaczem... a nie zdarzało jej się to wcześniej.

no widzisz, u nas jest bardzo podobnie... :/// i najgorsze, że żadnej konkretnej przyczyny nie widzę...

stokrotka_87
he he a teraz wam cos pokaze. jak sie fajnie dzis pluskaly moje dzieciaczki

ale fajnie! Słodkie chłopaki! Dwa pisiorki w wannie a trzeci nadzoruje :P

kingusia - mała wymiata! :Usteczka:

qmpeela - jak Nina uroczo wygląda z ząbkami! Mnie zawsze rozczula widok dziecka z ząbkami na dole :-))) :Podziw::Podziw:

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

laninia
no to co do tego ogląania??

pupa :P:P

qmpeela
kI JESZCZE JEDNO NAJWAŻNIEJSZE, piszemy ze sobą już bardzo długo, wiemy mniej więcej jakie kto ma poczucie humoru, i kiedy pisze złośliwie a kiedy żartuje. Kasza ma swój styl pisania i rozumiemy jej poczucie humoru, Redzia ma swój Stocia, Lan, Racuszek i reszta swój a ja mam własny osobisty, ale znamy się niejako netowo. Kręcę strasznie, ale chodzi mi o to, że dla osób zaglądających na forum niektóre nasze teksty do siebie mogą być wręcz obraźliwe, ale my wiemy, że jest inaczej. Ciężko więc komuś z poza ustosunkować się do tego co autor miał na myśli. Mam nadzieje, że wiecie o co mi chodzi :P

bardzo mądrze napisane. tego brakowało :-))) myślę dokładnie tak samo! :Całus:

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

stokrotka_87
qmpeela
Dokładnie, współczuje kobietom, które mają męża tylko do "robienia dzieci". Baaa współczuje im jeszcze bardziej jeśli sądzą, że każda kobieta tak uważa! Mojego nie boję się w domu zostawić z dziewczynami, wszystko przy nich zrobi (nawet wielorazówki zmienia Nince lub zapiera jak trzeba:P ), mało tego jak sam zostanie to wysprząta, pomyje a z rozpędu nawet obiad ugotuje. O zakupy nigdy się nie martwię, bo może pojechać sam i wszystko kupi co potrzebne, mało tego ja nie nawiedzę jeździć na zakupy więc albo jeździmy razem i on zakupuje a ja do towarzystwa, albo jeździ sam.

moj to taki typowy samiec.. zreszta ja sama lubie miec nas wszystkim kontrole ..
oczywiscie ugotowac tez potrafi jak ma tylko chwile to zawsze cos zrobi.. lubie jego krupnik ::): i zawsze mi lodowke myje.. dziecmi tez sie zajmuje... ::):
jest jaki jest..ale jest.. kochamy sie... nie zdradzamy.. ja za nim a on za mna w ogien by wskoczyl ..

I tak własnie powinno być :) Najważniejsza jest miłość i szacunek wobec siebie, ale jeśli jedna ze stron przestaje szanować, albo uczucia drugiej osoby traktuje jak przysłowiowe gówno, to coś jest nie tak. DLATEGO POTĘPIAM postępowanie Olusi i jej faceta i głośno będę o tym mówić, bo ona głośno pyta o opinie. koniec... (napisałabym amen, ale jeszcze ktoś na mnie naskoczy :P )

Odnośnik do komentarza

qmpeela

Moje już śpią.

Mikorino tyż - heheh!

W ogóle odkąd zmieniłam smoczek na 3 wypija pełne 150 ml.. więcej mu się nie zdarza.
Ale dziewczyny-martwi mnie jedno-często w dzień ulewa, takie już strawione.. pytałam Pani Pediatry o to i ona twierdzi, że to przez to, że dziecko stało się teraz ruchliwe, więcej go noszę itp... ale ja sama jakoś się z tym dziwnie czuję, że on tak często ulewa. Wprawdzie nie martwi mnie to, że ulewa i jest związane z wagą, bo nie spada na niej, ale jednak... :-/
A jak Wasze dzieciary? Też im się zdarza ulać? Jak często jesli tak?

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

Redberry

qmpeela - jak Nina uroczo wygląda z ząbkami! Mnie zawsze rozczula widok dziecka z ząbkami na dole :-))) :Podziw::Podziw:

heheh ty masz pomysły ! a jak u góry to nie rozczula??:hahaha:

a na swoim jest ekstra ;c)))):yuppi:

qmp spoooko wiemy o co ci chodzi i ja się zgadzam w 100%, a co do twojego wieku to WHAT???????23 lata??? szooooook:36_19_1: myślałam że z dychę więcej! oczywiście nie z wyglądu a z postów :36_1_1:

http://www.suwaczki.com/tickers/bhywtv7381gy5t28.png

Odnośnik do komentarza

laninia
Redberry

qmpeela - jak Nina uroczo wygląda z ząbkami! Mnie zawsze rozczula widok dziecka z ząbkami na dole :-))) :Podziw::Podziw:

heheh ty masz pomysły ! a jak u góry to nie rozczula??:hahaha:

a na swoim jest ekstra ;c)))):yuppi:

qmp spoooko wiemy o co ci chodzi i ja się zgadzam w 100%, a co do twojego wieku to WHAT???????23 lata??? szooooook:36_19_1: myślałam że z dychę więcej! oczywiście nie z wyglądu a z postów :36_1_1:

Hahaha :hahaha: dooobre :lol:

Odnośnik do komentarza

qmpeela
laninia
Redberry

qmpeela - jak Nina uroczo wygląda z ząbkami! Mnie zawsze rozczula widok dziecka z ząbkami na dole :-))) :Podziw::Podziw:

heheh ty masz pomysły ! a jak u góry to nie rozczula??:hahaha:

a na swoim jest ekstra ;c)))):yuppi:

qmp spoooko wiemy o co ci chodzi i ja się zgadzam w 100%, a co do twojego wieku to WHAT???????23 lata??? szooooook:36_19_1: myślałam że z dychę więcej! oczywiście nie z wyglądu a z postów :36_1_1:

Hahaha :hahaha: dooobre :lol:

lan - weź nie kadź, że aż taka mądrość z nich bije :P:P:P:P:hahaha::hahaha:

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

laninia
no czo??? ty wiedziałaś że ciotka dobra rada ma 23 lata???widać doświadczenie przez nią przemawia ;c)

no ja to wiedzieć, ale nie chwalić się wiekiem koleżanek :P

qmpeela
WYBACZCIE nie ta fota mi się załadowała:

Groźne dziecko po raz drugi, włala:
[ATTACH]46726[/ATTACH]

no i co? trochę moja teoria legła w gruzach, bo wygląda nawet słodko :-))

ale i tak dolne kasowiniki mnie rozczulają.. każdy ma swe dziwactwa :P

qmpeela
lan mnie się otwiera :P

Ha, i wyszło, że jestem przemądrzała :P Doobra, dobra już nie będę, ale będziecie jeszcze prosić, żebym zabrała głos, szczeknęła czy coś:P :lol:
oj będziemy płakać!:Oczko:

http://miko.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...