Skocz do zawartości
Forum

Szczęśliwe Marcowe Mamy 2010... :)


Rekomendowane odpowiedzi

stokrotka_87
qmpeela
stocia straszenie dziecka dziadem to nie jest metoda wychowawcza, tylko igranie uczuciami i lękami maleństwa. A potem taki szkrab koszmary ma i lęki w dorosłym życiu. Dziecko musi znać granice, ale nie wolno bawić się jego uczuciami.

musie wiedziec ze do dziada sie nie lazi... bo dziad jest zly

Jeden grzyb, dziad nie istnieje i zastraszanie to igranie z lękiem dziecka. Takie jest moje zdanie. Moja córa bez straszenia DZIADEM wie, że z obcymi się nie rozmawia i nie bierze się nic od obcych.

Odnośnik do komentarza

Agunia
qmpeela
Ładnie się przywitałam i spadam do łóżka bo ledwie na oczy patrzę. Dziewczyny się troszkę pod kurowały to mnie wzięło. Telepie mnie, gardło boli i mam temperaturę. Lecę więc się wygrzewać. Pozdrawiam !:)

Qmpelo zdrówka dla Was,patrz znowu choróbska się zaczynają....grrrrrr....nie cierpie chorować.

Dziękuję kochana. Już się boję sezonu grypowego przy dwójce :O ....

Odnośnik do komentarza

Lan ale miałaś nockę i akcję z Zuzią...

Wiecie co a u mnie nocki też nieciekawe...Kacper potrafi się budzić co dwie godziny czasem nawet co godzinę.....masakra.. wczoraj budzil się 6 razy....:noooo: a dzisiaj 2 nie wiem o co kaman. Tzn. domyslam się,że się nie najada. Ale próba z mlekiem modyfikowanym zakonczyla się klapą,bo jak poczul butlę w buzi to co on wyprawial.....zacisnął zęby i językiem wypychał smoczka...
Za to z zupką dziś bylo odrobinę lepiej zjadl może dwie łyżeczki :)) a to sukces,pomijając fakt że wypeplał leżaczek,mamę i siebie na maksa,nawet włosy miał pomarańczowe :) ale było ciekawie :P

http://suwaczki.maluchy.pl/li-63498.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-63499.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...