Skocz do zawartości
Forum

Mamuśki z Polski i nie tylko :)


Rekomendowane odpowiedzi

Gość basica31

co tu duzo mowic mam dola najpierw problemy mojej siostry a dzisiaj moj M mnie wk... poklocilismy sie i juz kiedys pisalam na rodku ze jak sie wtym roku nic nie zmieni to ja daje sprawe o rozwod
aaaaa nie lubie narzekac wiec skonczmy ten temat

Odnośnik do komentarza

Jestem ale doslownie na chwile, przygotowalam mu tosty z pieczarkami i z zoltym serem, nie wysililam sie :)
Oki uciekam bo jeszcze musze wskoczyc pod prysznic i czekam na slubnego- zwarta i gotowa :)

A co do marudzenia oj Basiu zdarza mi sie , nie znam osoby ktora chociaz raz w zyciu by na swojego M nie narzekala, kazdy powod jest dobry :) u mnie zazwyczaj to ze ostatnio nie chce mu sie po sobie naczyn zmywac - len sie z niego robi, ciagle sie o to kloce z nim :) bo nauczyl mnie sam ze on po sobie zmywa a tu nagle taka zmiana :Szok:

Oki dobrej nocy i do poniedzialku.

http://piotrunio.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png

Odnośnik do komentarza
Gość basica31

Gunia_G
Jestem ale doslownie na chwile, przygotowalam mu tosty z pieczarkami i z zoltym serem, nie wysililam sie :)
Oki uciekam bo jeszcze musze wskoczyc pod prysznic i czekam na slubnego- zwarta i gotowa :)

A co do marudzenia oj Basiu zdarza mi sie , nie znam osoby ktora chociaz raz w zyciu by na swojego M nie narzekala, kazdy powod jest dobry :) u mnie zazwyczaj to ze ostatnio nie chce mu sie po sobie naczyn zmywac - len sie z niego robi, ciagle sie o to kloce z nim :) bo nauczyl mnie sam ze on po sobie zmywa a tu nagle taka zmiana :Szok:

Oki dobrej nocy i do poniedzialku.

Guniu czy ty chcesz mnie dobic???? bo taki problem to dla mnie nie problem

Odnośnik do komentarza
Gość basica31

monikouette
:) basiu, pewnie ze najlepiej sie wyryczec ale moze i wirtualnie Ci pomoze?? pisz i placz a ja poczytam!!
z tego co rozumiem macie powazne problemy ale czy naprawde az takie wielkie ze trzeba jednak myslec o rozwodzie?? pytam bo sama przeszlam juz przez rozwod :(

moi rodzcice sie rozwiedli i wiem przez co przeszlam dlatego daje mu szanse ale nie mam zamiaru zyc ze swiadomoscia ze jestem nikim

Odnośnik do komentarza

czesc dziweczyny:Śmiech:
własnie nadrobiłam lekturke z dzisiaj z moim skarbkiem na kolanach bo wstała M o 17 i nie chce teraz spac.
Guniu ja równiez nie pamiętam abyś narzekała na swojego ślubnego na forum:neutral:a co do tych naczyń to skąd ja to znam...mój zawsze ze mną walczył ze nie zmywam od razu po sobie(wolę jak sie zbierze parę naczyń i wtedy pozmywam a nie co chwila zmywać a to po herbacie a to po kawie?) a on zmywał...do czasu.teraz to rzadkość ze zmyje cos po sobie choćby nie mowa o całym zmywaniu np po obiedzie_chyba ze musi.noale CZASEM mu sie zdarza-zeby nie było.
Basiu gzdei uciekłaś śmignęłaś mi na gg i wsiąkło cię.jak twoje samopoczucie kochana?mam nadzieje ze już lepiej:love:


http://zasuwaczki.bejbej.pl/suwaki.php?id_suwaka=790

Odnośnik do komentarza

Czesc
Ja doslownie na chwile przywitac sie.
Dzis mamy zabiegany dzien, znowu wyruszylismy na zakupy i jak zwykle sobie nic nie kupilam, ale za to piotrusiowi nowe buciki takie po domu sprawilam i dwie ksiazeczki, samo sobie je wybral i caly czas je "czyta".
Dzis mielismy gosci byla siostra z dziecmi a ja od rana znowu stalam w kuchni przy garach bo wymyslilam znowu krokiety i byla pelna aprobata wiec najpierw smazenie nalesnikow w miedzyczasie robienie farszu i tak dalej i tak dalej .....
A co u was?? Czemu tu taka cisza.
Halooooo dziewczyny co z wami??
Pozdrawiam

http://piotrunio.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png

Odnośnik do komentarza

Czesc Dziewczyny.Przepraszam ze tak dawno sie nie odzywalam, ale non sto jestem w pracy.:Płacz: Nawet nie mam czasu poczytac co u Was słychac.
U mnie ok, Olinek rosnie i rozrabia,a ja bardzo za nim tesknie jak jestem w pracy.
Jak nadrobie lekturke, to napisze cos wiecej a narazie zmyksm.
Pa pa
P.S.Jak tu dzisiaj weszlam, to troche sie zszokowalam.Stare foremki beda wiedzialy o co chodzi :Zły::Zły::Zły:

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200701201762.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...