Skocz do zawartości
Forum

Ćwiczenia brzucha po cesarce


Rekomendowane odpowiedzi

Dziwi mnie i cieszy informacja,ze po 6 tyg. mozna brzuch ćwiczyć.Z ta rana to sie tyczy chyba jej wierzchniej części.Ja jestem aktywna osoba chodze na taniec 2x w tygodniu ale wewnętrzne "ciagniecie" czuje.Wiec jeszcze bieznie opuszczam i brzuchol jednak tez.Plotka głosi ze do 6 mcy po cc powinno sie unikać ćwiczeń na dolne partie brzucha...
A co do tego karmienia i wysysania przez dzidzie to u mnie sie nie sprawdza być moze ze podjadam biszkopty i lody :/ Moj synek ma 3 miesiące.Juz widzę ze zaczyna akceptować mi pestki i surowizne więc od jutra zamieniam te wszystkie tuczace lakocie na migdaly pestki surowa marchewki i jabłka...

" Dziecko jest księg

Odnośnik do komentarza

a ja dziewczyny oglądam czasem program Cichopkowej i fajnie widać, że te piękne zgrabne świeżo upieczone mamuśki noszą specjalną bieliznę, ćwiczą już w ciąży (a to pochwalam) i ogólnie sztab ludzi za nimi stoi, a zwykła mama musi wszystko dobrze zorganizować i czasami nie ma już ani siły ani ochoty by poćwiczyć czy pokombinować by być zawsze w domu jak do wyjścia

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

Odnośnik do komentarza

Ja tez cwiczylam w ciąży co nie zmienia faktu,ze 6kg mi cały czas ciąży i ćwiczenia to 20% sukcesu,a odpowiednio zbilansowana dieta to 80% :)
Mnie jest ciężej dobrać chwilowo dietę bo za mało warzyw zielonych jem ,ale ze względu na karmienie i porę roku ( sałaty,ogórki pędzi sie sztucznie,Fasolki szparagowej troche boje sie wprowadzać nad brokulem pracuje ;]).No i mam silownie 5 minut od domu:)

" Dziecko jest księg

Odnośnik do komentarza

Mi pomaga szczotkowanie i masowanie (jestem po 4cc i operacji). Gdzieś wyżej było o fizjoterapeucie. Warto iść od fizjoterapeuty (najlepiej uroginekologicznego).

Plus oczywiście dobra zbilansowana dieta i picie codziennie dużej ilości wody [reklama usunięta].

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...