Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

od rana siedze w kuchni
tesciu zrobil miecho i od razu zrobilam spageti dla mlodego,zamroze-nie zginie
dla K oczywiscie zapiekana-raz w tyg musi byc!
i jeszcze usmazylam juz mielone na jutro
uffff
cale mieszkanie smierdzi miechem,bleeee

a od nast weekendu ruszamy znow z lumpem i bede w kazda sobote na razie jezdzic do pracy:yipi: no chyba,ze K bedzie musial jechac do jakiegos klienta
ale ogolnie chce juz jezdzic 1-2 dniw tygodniu i troche sie oderwac od domu:yipi:
nie moge sie doczekac!

Odnośnik do komentarza

cafe82
od rana siedze w kuchni
tesciu zrobil miecho i od razu zrobilam spageti dla mlodego,zamroze-nie zginie
dla K oczywiscie zapiekana-raz w tyg musi byc!
i jeszcze usmazylam juz mielone na jutro
uffff
cale mieszkanie smierdzi miechem,bleeee

a od nast weekendu ruszamy znow z lumpem i bede w kazda sobote na razie jezdzic do pracy:yipi: no chyba,ze K bedzie musial jechac do jakiegos klienta
ale ogolnie chce juz jezdzic 1-2 dniw tygodniu i troche sie oderwac od domu:yipi:
nie moge sie doczekac!

nieno szczena mi opada , Cafe Ty jesteś niemożliwa :D ale rozumiem , ze to chyba dla Ciebie najlepsze , troche odsapniesz i bedziesz bardziej zadowolona a szczesliwa mama to szczesliwe dzieci ..podziwniam , naprawde podziwiam :)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

cafe82
Anouk
cafe82
czesc baby

anouk w czemu w piekarniku?:sofunny:

a bo Julka ma ta zabawkową kuchnie i wszystko piecze w piekarniku .. ostatnio tez sie pytam " a co Ty tam pieczesz " a Jula " mama , lala sie piece " patrze a tam taka wielka lalka upchana na chama, noga , reka powyginane i piekarnik chodzi .. :))

no to obiad z glowy :hahaha:

taaa.. lala na rumiano i miś z rusztu :D

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

Anouk
cafe82
od rana siedze w kuchni
tesciu zrobil miecho i od razu zrobilam spageti dla mlodego,zamroze-nie zginie
dla K oczywiscie zapiekana-raz w tyg musi byc!
i jeszcze usmazylam juz mielone na jutro
uffff
cale mieszkanie smierdzi miechem,bleeee

a od nast weekendu ruszamy znow z lumpem i bede w kazda sobote na razie jezdzic do pracy:yipi: no chyba,ze K bedzie musial jechac do jakiegos klienta
ale ogolnie chce juz jezdzic 1-2 dniw tygodniu i troche sie oderwac od domu:yipi:
nie moge sie doczekac!

nieno szczena mi opada , Cafe Ty jesteś niemożliwa :D ale rozumiem , ze to chyba dla Ciebie najlepsze , troche odsapniesz i bedziesz bardziej zadowolona a szczesliwa mama to szczesliwe dzieci ..podziwniam , naprawde podziwiam :)

e tam
musze po prostu mezowi pomoc w utrzymaniu tej naszej wielodzietnej rodziny:Oczko:
a przy okazji K pomoze mi,siedzac ten dzien czy dwa z mlodymi

Odnośnik do komentarza

Dentystę przezyłam. okazało się, że w moja paszcza nie wygląda tak tragicznie jak myślałam, niestety miałam wczoraj zatruwaną ósemkę, nie wiem czy miałyście kiedyś taka przyjemność, ale ból cholerny, 6 h chodziłam prawie po ścianach, nie mogłam się na niczym skupić, o 22-giej jakoś po dwóch Ibupromach udało mi się zasnąć i obudziłam się już bez bólu. Dolna ósemka, która mi jeszcze nie wyrosła do końca jest niestety popsuta i muszę iść do chirurga szczękowego na usunięcie:Padnięty: LAe mimo wszystko cieszę się, że się w końcu zmobilizowałam, za 2 tygodnie jadę jeszcze na dwie plomby. A ciotka bardzo delikatna, jeszcze nie byłam u takiego stomatologa:yes:
Stasia odebraliśmy z p-kola kaszlacego, w drodze powrotnej tak się dusił w samochodzie, że aż zwymiotował, dzisiaj jest lepiej, ale posiedzi kilka dni w domu:Padnięty:

Odnośnik do komentarza

Anouk u nas też taka chlapa na chodnikach:Wściekły: A z Julki padłam, pomysł z kiszoną kapuchą rozbawił mnie do łez, a pieczone misie w piekarniku już w ogóle:sofunny: Ma dziewczyna wyobraźnie:) U nas ostatnio bnyła Jagoda, kolezanka zołzów, urwały dwóm lalkom głowy, Jagoda założyła te głowy lalce na nogi i mówi: patrz ciocia jakie lala ma paputki:lol:

Cafe ja przy Tobie w kompleksy popadam, serio:Nieśmiały:
Od rana ledwo co zdazyłam zmyware rozpakować i po śniadaniu ogarnąć, a Ty nie dość, że masz mięcho na cały tydzień, to jeszcze do pracy wracasz:Szok: Podziwiam, naprawde:o_master:

Odnośnik do komentarza

andzia
Anouk u nas też taka chlapa na chodnikach:Wściekły: A z Julki padłam, pomysł z kiszoną kapuchą rozbawił mnie do łez, a pieczone misie w piekarniku już w ogóle:sofunny: Ma dziewczyna wyobraźnie:) U nas ostatnio bnyła Jagoda, kolezanka zołzów, urwały dwóm lalkom głowy, Jagoda założyła te głowy lalce na nogi i mówi: patrz ciocia jakie lala ma paputki:lol:

łahahahaha no pomysłowosc dzieci nie zna granic :D

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

Justynka sorki, ze nie odpisałam na smsa, dostałam go akurat na pogotowiu i później o nim zapomniałam:Nieśmiały:Zdrówka dla Twoich chłopaków, ja spirytusem nigdy nie smarowałam.

Tynia nie wiedziałam, ze masz takie problemy z tym Twoim Bossem. Dobrze, ze się nie przejęłas stratą pracy, na pewno znajdziesz coś lepszego, a my trzymamy CIę za słowo, że będziesz zaglądać częściej

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...