Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

andziazupelnie zapomnialam o tym narozniku
przepraszam:Nieśmiały:
robil nam gosciu z kobylina,narysowalismy i zrobil:)
nie pamietam dokladnie chyba 1.600 zl dalismy
wiem,ze taniocha byla a material naprawde super,w koncu spalismy na tym tez przez 2 lata chyba i nic a nic sie nie wyciera
przez 5 lat byl jak nowka
teraz widac plamy,ale to j ic sprawka

goskaale pospalas szczesciaro
co do hurtowni wazna jest cena no i to czy towar jest ciagle,czy nie maja przestojow itd
no i czy mozecie same wybrac co chcecie oczywisice

magda5 to moja godzina:lol:
od lat:lol:

Odnośnik do komentarza

:ass: nastawiam się;) ale z tym siedzeniem w domu to różnie...
Cafe no te dwie hurtownie, a zwłaszcza ta jedna to towar ma ciągle... w każdej z tych dwóch można patrzeć co jest w workach...itp. teraz jeszcze chcemy uderzyć w drugą stronę... do Zielonej, Gorzowa, Leszna...
Szkoda, że baba nie przekazała wiarygodnych info o domu... A ten na wsi już sobie odpuściliście???
Andzia u nas dzieciaki starsze, a więc na kiermasz już dużo zrobią same:) a my też pewnie trochę zrobimy... Będę miała zajęcie na wieczory;)

Odnośnik do komentarza

hej ja dzisiaj nie mogę z niczym zdążyć. W p-lu suuuppppeeerrr. Patryk wierszyk pięknie powiedział, ogólnie fajnie wyszło. A od Pań same pochwały na temat syna usłyszałam, że grzeczny, że pięknie rysuje i pisze literki, że świetnie recytuje aż rosłam /chyba mi parę centymetrów przybyło/.
A przed chwilą księdza miałam, więc musiałam szybkie sprxątanie urządzić, teraz z rzucę zdjęcia, bo ciekawa sama jestem!!!

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny:)
Ja dzisiaj na 11 do pracy lecę:) Jest jakaś impreza w szkole i musimy udekorować świetlicę:)
Wczoraj wieczorem znów się zryczałam na "Zielonej mili" muszę sobie książkę wypożyczyć...
Cafe jak tam domki? Fajne?
Andzia jak tam biedrona się czuje?
Sylrom super tyle dobrego się nasłuchać:) fajnie, że PAtryk się nie stremował i ładnie powiedział:)

Odnośnik do komentarza

ja tez musze do pracy
ale jedziemy wszyscy,to dzieci przy okazji odrobia zalegly dzien babci i dziadka
a poki co j i c marudza od rana,jaka szkoda,ze w soboty zlobki sa zamkniete:lol:
mamy taka rozpierducha,ze od wrczoaj sprzatam,ale nic kuzwa nie ubywa
K dostal mamy opieprz,bo znow nic mu nie przeszkadza a tylko doklada do tego syfu
oczywiscie on nie wie o co chodzi:Szok:

Odnośnik do komentarza

A wy babury gdzie?
Ja po zajęciach... Wczoraj byłam w pracy, a po pracy spotkaliśmy się ze znajomymi. Pojechaliśmy do sali zabaw, dzieciaki się wybawiły, potem pizza i deser:) Do domu wróciliśmy późno i Kuba po chwili już spał:)
A jutro do pracy:( dobrze, że dopiero na 12:)
Cafe fajne chłopaki na facebooku:) będę miała parę jeszcze pytań ale to na boku:)
Sylrom ale Patryk elegancki:)

Odnośnik do komentarza

hej
u nas kicha, bo Michał znowu z goraczka :( Apetyt mam, szaleje jak wariat, ale jednak cos jest nie tak. Nie lubie takich akcji, bo juz mam milion niefajnych mysli :( Jutro P. musi z nim osc na pobranie krwi i badanie moczu. No i akcja od poludnia jak mu o tym powiedzielismy. najpierw godzinna histeria, a potem co 5 min z takim zalem, ze on nie chce tam isc, ze sie boi bardzo itp. Serce nas boli, ale wyjscia nie ma :( No i P. musi zabrac tez Alke - mam nadzieje, ze jakos da rade.

A jutro przeciez Alcia pierwszy dzien u t. i na doczepke dostanie tez Michała. A ja mam wyrzuty sumienia, ze obarczamy tam tesciowa :( do dupy to wszystko.

A poza tym to fajny weekend. W piatek wyganialam sie na hali i pogralam w siatke. Wczoraj u rodzicow - moj tata przyjechal na kilka dni, wiec raj dla dzieci. A dzisiaj rano jeszcze zaliczylismy basen, bo Michu byl ok.

Odnośnik do komentarza

Gosia faaaajny dzien za Wami! a jak tam Wasze dietowanie? trzymacie sie jeszcze?

Sylrom ale Patryk to slodziak. super wygladal. I brawa dla dumnej mamuski, ze tak super dal rade!

Andzia jak na ospowym polu bitwy? Jak MArysia? Cos widac u Zosi?

Cafe nie moge sie napatrzec na chlopakow. sa odjechani i w ogole the best! w tych krotkich wlosach wygladaja na starszych! cos Was wzielo na ich obciecie? dopiero co mowilas, ze im zapuszczasz :)
Ale kicha z tym domem, ze nie poinformowali Was o tych pekajacych murach. bez sensu, strata Waszego czasu.
Ogladaliscie te zabudowy szeregowe?

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny!

W końcu dotarłam... Ledwie zipię, ale od jakiegoś czasu to żadna nowość. Chyba powinnam się już przyzwyczaić!
Filip w piątek miał występ. Byli rodzice P. i moja mama. Ja niestety siedziałam w pracy. Pytałam czy coś upiec, ale panie powiedziały, żeby w tym roku inni rodzice się wykazali. Tak się wykazali, że same kupowane ciasteczka były:/ W każdym razie Filipo był bardzo grzeczny. Piosenki śpiewał cichutko, ale wierszyk powiedział baaardzo ładnie::): Szkoda, że taka króciutka ta zwrotka.
Niestety dzisiaj marudzi cały czas, że boli go gardło. Zajrzałam mu i oczywiście migdały powiększone tak, że ledwo ma jak oddychać. Oczywiście z ropą:Szok: Nie gorączkuje, ale jutro z nim idę do lekarza. No i nie pamiętam czy Wam pisałam, ale znów mu wróciły bóle wzrostowe... Strasznie się chłopak czasami w nocy męczy i oboje źle wtedy śpimy. Jak masowanie nie pomaga to daję mu nurofen i jest lepiej.
Dzisiaj mi się zachciało piec i upiekłam plaka. Trochę za słodki wyszedł, ale i tak pycha. A jutro jak się wyrobię, to mam zamiar upiec ciasto francuskie ze szpinakiem i fetą i może kilka sztuk z mięskiem mielonym. Mniam!

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Magda zdrówka dla Michała! Szkoda mi go jak on tak tęskni za tym p-kolem...
Nieźle się uśmiałam z rywalizacji Alki z Michem:D Musi być wesoło!
P. na pewno świetnie sobie poradzi na badaniach... No i trzymam kciuki za jutrzejszy pobyt Ali u t.! Będzie dobrze!!!

Andzia ło matko... Widziałam zdjęcia Biedrony:D Biedna Marysia... Jak tam? Nie obsypało jej bardziej? Ja strasznie źle wspominam tą nieszczęsną ospę u Filipa... Dobrze, że u Was łagodnie to idzie. A jak tam Zosia? Są jakieś krostki? Szkoda, że obu naraz nie chwyciło:/ Mielibyście z głowy...

Cafe widziałam chłopców! W krótkich też im do twarzy, ale znów nie mogę przeżyć tego obcięcia jak u Olasa:Oczko: No po prostu te loki były boskie!
Oglądałam zdjęcia tej zabudowy. Na zdjęciach prezentuje się ok. A ukrywania wad przy sprzedaży czegokolwiek nawet nie komentuję... Nie wiem na co liczą sprzedawcy! Tzn. wiem, ale i tak mnie to wkurza. Ja tak nie potrafię! Nawet przy durnej sprzedaży pierdół na allegro wszystko wypisuję...

Sylrom brawa dla Patryka i gratulacje dla dumnej mamusi!
Zdrówka dla zakatarzonych!

Gosia fajna sobota za Wami... Nie znoszę jak któraś z Was choćby wspomina o pizzy:Psoty: Od razu zaczynam się ślinić:lup: Pizza i słodycze to mój narkotyk:Oczko:

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Mei zdrowka dla Filipa!
Ale go mecza migdaly!
Michała teraz to juz na pewno antybiotyk nie ominie. mam nadzieje, ze wyniki beda ok i ta goraczka to "tylko" od kataru! Bo katar gesty i nie chce wylazic.
Fajnie, ze Filip dal rade na wystepach. nie moge sie doczekac az zobacze filmik :)
jej, wspolczuje tych boli wzrostowych. slyszalam, ze czesc dzieci to boli. Moze Filip rosnie takimi skokami, co? i wtedy tak boli?

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny:)
Jeszcze 4 godziny ferii mam;) hehe matko jak mi się nie chce...wiecie z jakiego powodu... pewnie gdyby była inna atmosfera to bym wracała po takim wolnym z radością:) no ale musze jakoś sobie z tym poradzić i nie dać się babie;)
Magda zdrówka dla Michałka! Trzymam kciuki za wyniki, ale na pewno będzie dobrze!!! Teściowej tak nie żałuj;) nie miała czasu przyjść do dzieci - teraz nadrobi;) Nasza dieta niestety została odłożona na bok bo nas po prostu nie stać na dietetyczkę 250 zł miesięcznie plus dojazdy do Poznania - kupa kasy.... najgorsze jest to, że bez dietetyczki P. nie schudnie raczej, a i ja sobie odpuściłam...
Mei zdrówka dla Filipa! ale mu dokuczają te bóle wzrostowe:/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...