Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

hejka
Dzisiaj nie odespalam. Rano pojechalismy na 2 auta zawiezc jedno do mechanika, potem zakupy, bo lodowa pusta i do domu.
Dzisiaj jade do ortopedy z maluda, mam nadzieje, ze z bioderkami wsio ok.

Mei najwazniejsze, ze mama wypoczeta i zadowolona. Szkoda tylko, ze pogoda srednia.
Filip cudny. Tak jak Cafe pisala mozna na niego patrzec i patrzec :)

Cafe ogarniesz i matme i ekonomie :) Co to dla Ciebie?!

Odnośnik do komentarza

magdadobrze,ze bioderka ok
i alunia jeszcze troche i bedzie wieksza od rowiesnikow,zobaczysz

co do egzaminow to zrobie wszsytko co w mojej mocy,zeby jakos pozdawac w pierwszym terminie
a jak nie to wrzesien

j i c cos pokasluja:Szok:
zostawie ich jutro w domu
tymbardziej,ze julian o cos uderzyl dzisiaj buzia w zlobku i cala wokol jedynki cale sine
krew troszke leci
bylismy i dentysty,na razie nic nie da sie zrobic
prawdopodobnie to nic takiego,ale jest male prawdopodobienstwo,ze zab moze byc martwy:(
chyba nie musze mowic jakie mam nerwy
a najlepsze jest to,ze podobno panie nie widzialy kiedy ,co i jak sie stalo
chlopcy jak sie uderza to nie placza,to prawda
ale zeby nie sygnalizowal takiego uderzenia???
dziwne

Odnośnik do komentarza

Dzięki za komplementy:Całus:
Dzisiaj i u nas lało. Mimo wszystko wybraliśmy się na spacer. Młody w kaloszach i uzbrojony w wiaderko poszedł łowić ślimaki. Jak zwykle chciał jakiegoś zabrać do domu:Histeria: ale się nie dałam... Właśnie zasnął.

Cafe
może z ząbkiem wszystko jest dobrze... Nie zamartwiaj się na zapas... Dziwne, że panie nic nie widziały, bo przecież na jedną panią nie przypada wiele dzieci. Może faktycznie uderzenie nie było mocne tylko niefortunne... Wiesz jak to jest:/ Filip kiedyś jak naderwał wędzidełko przy górnej wardze, to nawet nie zauważyłam kiedy, dopiero później skojarzyłam fakty jak spuchł i bardzo go zaczęło boleć.

Magda superowo, że na wizycie wszystko wyszło dobrze:yes: Może Ala jest drobna, ale pewnie tak jak Cafe pisze pewnie nawet nie zauważysz kiedy a przerośnie rówieśników! Za to pewnie będzie taka sama zarąbista jak Michał. Zacznie mówić nim dobrze stanie na nóżkach:D

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

mei ja pretensji nie mam absolutnie,bo wiem jak jest,chwila i tyle
ale jak przyjechalam po nich,to pani mowi,ze podczas drzemki zobaczyla krewke na buzi
i chyba ma jakis stan zapalny zabka bo czerwone
ja zagladam a tam masa krwi,rana na podnieniebieniu i zab sie delikatnie rusza!!
i o to mam zal,ze nie zadzwonily od razu
ale podobno nie sygnalizowal,nie marudzi,no kurde no

Odnośnik do komentarza

cześć cafe jak bede miala wene to tonapisze na boku co i jak z praca....

a olus sam sie teraz juz dopomina o wizyte u dentysty i mowi ze pojedzie bo go ząbek boli ale teraz inny wiec chyba dzieki temu ze go przestalo bolec i pokojażył ze to dzieki wizycie to moze sie sam zdecyduje siedziec na fotelu kto wie....wizyte mamy w poniedziełek o 17 nastepna....

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

no w koncu dotarlam. uwielbiam takie dni w biegu. P. mial dzisiaj pozniej do pracy, a potem jak odebralam Miska to poszlismy do niego, wiec prawie caly dzien razem. troche spraw pozalatwianych.
na boisku pobiegalam 1,5 km i pogralam w siatke ponad godzine :yuppi: jeszcze brzuszki nas czekaja, bo od 3 dni robie z P. Ledwo sie ruszam, ale taaaaak to lubie :)

A na niedziele zapisalismy sie na bieg rodzinny :hahaha: 3 km :) ja z wozkiem, a P z Michałem. Bedzie wesolo!

Odnośnik do komentarza

Cześć kobietki:)
ja się uczę.... na poprawkę... bo nie zdałam niestety:( w ogóle dzisiaj dzień do dupy!!! Ehhh najpierw rano nam auto nie odpaliło, ma słaby akumulator:/ mama szybko po mnie jechała, Kube wzięłam do rodziców i może dobrze, bo coś zaczął brzydko kaszleć:/ Potem tata do nas podjechał, podładował nam akumulator, a my żeby nie gasić auta pojechaliśmy się przejechać i kurna prawie mieliśmy wypadek... normalnie ryczeć mi się chce jak sobie przypomnę... Samochód zaczął nas wyprzedzać...przed zakrętem...a zza zakrętu wyjechało takie lepsze auto i szli na czołówkę a my na ich wysokości... ten co wyprzedzał dał po hamulcach.... jak ja usłyszałam hamulce i zauważyłam, że jeżeli się zderzą to będzie to mniej więcej obok nas nadusiłam na gaz bo hamować nie mogłam bo za nami jechał dostawczy no i nie chciałam hamować bo tamten hamował.... Ten co nas wyprzedzał wbił się w lukę w końcu między nas a ten dostawczy co z tyłu... i najprawdopodobniej ten dostawczy go trzasnął, a tamten stracił panowanie nad kierownicą i wpadł do rowu... przed nami jechały takie dziewczyny, zatrzymały się i wróciły na miejsce wypadku, my pojechaliśmy po chwili dalej... w sumie kurna nie wiem czy dobrze zrobiłam odjeżdżając, ale wiem, że tamci pomoc mieli... powiem wam, że mam nadzieję, że nikomu nic się nie stało, ale ja bym chyba tego kierowce co nas wyprzedzał zatłukła jakbym tam wróciła i go zobaczyła... no masakra... jak kurna można być tak nieodpowiedzialnym...ehhh ciągle o tym myślę...

Odnośnik do komentarza

Cześć!

Standardowo w pracy siedzę:lup: Spać mi się już chce, bo od rana sprzątałam... Zrobiłam dzisiaj przegląd auta i zapłaciłam ubezpieczenie... No i 1200zł poszło!:Płacz: Niby liczyłam się z takimi kosztami... ale i tak mnie serce boli...

A ze ślimakami to się śmiejecie, małpy jedne:Oczko: Jakbyście musiały szukać po domu tych dziadów które się porozłaziły, albo wyciągać z łóżka rozgniecionego:Kiepsko: no dużo by tu opowiadać! Nie wiem dlaczego on tak lubi te durne ślimaki:glass:

Magda jak ja lubię Cię czytać! Wystarczy, że się trochę poruszasz i już humor dopisuje:lol: Jak to czasem niewiele do szczęścia potrzeba:D

Cafe hahaha:sofunny: A4:hahaha: Dobre! No ale od czegoś trzeba zacząć! Zobaczysz z roku na rok ściągi będą mniejsze:Oczko: Ale oby były jak najrzadziej potrzebne!

Gosia niezła trauma... Poprawką się nie przejmuj, dobrze, że nic Wam się nie stało! No mi ręce czasem opadają jak widzę takie zachowania...
Zdrówka dla Kubuli!

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie sobotnio:) my już po pierwszym spacerze:) oj mamy dzisiaj ciężki dzień działamy na siebie z Kubą...iskry idą... na szczęście teraz w końcu zbudował ulicę i bawi się!!! Nie wiem kiedy ostatnio bawił się swoimi zabawkami... a już chciałam zwijać manatki, wziąć notatki i zmykać do rodziców... ale chyba zostaniemy w domu... a gorączka straszna... dobrze, że w mieszkaniu mamy przyjemnie:)
A dzisiaj sobie uświadomiłam, że za dwa tygodnie Hiszpania:) cieszę się bardzo, chociaż kasy za bardzo nie ma... ale sru coś się człowiekowi od życia należy...

Odnośnik do komentarza

hejka
witam znad talerza z nalesnikami od t. :)
Moi chlopacy pojechali do garazu t. myc samochod i zapomnieli kupic jakies pieczywko.
Noc koszmarna. Od 3 nie spie i ledwo na oczy patrze. Młoda teraz odsypia.
Kazdy milimetr ciala mnie boli, a jutro musze przebiec 3 km :lup:

P. ma wolny calutki weekend! :yuppi: Potem lecimy do mojej mamuski, bo ostatnio byla w rizjazdach i nic sie nie widywalysmy.

Gosia wspolczuje sytuacji na drodze :( Mam nadzieje, ze tamtym ludziom nic nie jest!
No i zazdroszzce Hiszpanii!!! Jak ja potrzebuje ciepla!
Niestety naet jak u nas bedzie cieplo to w tym roku przez Aluśke nie skorzystam za wiele. buuu!

Cafe ja tez od rana prania robie :)
Udanego dnia! I zdrowka dla chlopcow!

Mei koszmarne te wydatki na auto, co?
My wczoraj poplynelismy ponad 700 zl na naprawe Opla :((( A 2 tyg temu 400 na nowa szybe. I tez juz nie wspominam o ubezpieczeniach itp. Przeglad tez nas czeka w ciagu 2 tyg.

Kurcze, mala juz sie budzi. lece do niej!

Odnośnik do komentarza

Mei współczuje wydatków z autem:/ Auto skarbonka.. wiem coś o tym... DO poniedziałku muszę zapłacić OC :lup::lup: na szczęście mamy zniżkę dzięki tacie, który był współwłaścicielem skody, a teraz nam zniżki przeszły na renault...:) no i czeka nas zakup nowego akumulatora:/ brrr
Cafe zdrówka dla chłopców!!! no i trzymam cały czas kciuki za Ciebie i egzaminy:) ale dasz radę!!
Magda chyba nie podziękowałam za zdjęcie ALicji:) kochana jest bardzo!!! No nie wierzę, że ten słodziak nie daje wam się wyspać;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...