Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

U nas dziś obyło się bez płaczu, tzn. w domu Amelka popłakiwała że nie chce iść, ale w szatni akurat spotkałyśmy się z koleżanką, no i Ola miała takie małe plastikowe koniki, więc Amelke zainteresowały, powiedziały że będą nimi się bawić, zaprowadziłam do sali, Pani wzieła je za ręce i poszły:) uff...
już kolejny raz słysze od Amelki że ona w p-kolu się nudzi :Histeria: no nie wiem co ona wymyśla...hmm

Gosia zdrówka dla Kuby!
to super że lubisz swoją prace i jesteś zadowolona :yes:

Mei ja też chciała bym kogoś poznać :Nieśmiały: szkoda że tak daleko mieszkamy, bo byśmy mogły razem chodzić na poszukiwania tego jednego jedynego :hahaha:
zdrówka dla Filipka!
super że jedziecie do Wrocka, zawsze to jakaś atrakcja:)

Cafe ale poszaleliście dziś ze spaniem, szok!
ale fajnie że się wyspaliście...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Anielinka no to super, że Amelcia nie płakała;) to już jakiś sukces no i Tobie na pewno lżej::):

cafe super, że pospaliście::):

a my wróciliśmy z dworku:) ale zaraz idziemy do lidla, zjemy tylko naleśniory i idziemy po jakieś ciacho, bo moja przyjaciółka ze swoim facetem wpadnie po 17 do Kornelii na urodziny :Oczko: no i Daniel wpadnie, nie pojedziemy do tej Kaskady... no trudno może jutro nam się uda;)

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

Anielinka fajnie, że dzisiaj obyło się bez płaczu...będzie coraz to lepiej zobaczysz....

Ogórkowa już gotowa......ogarniam katy jeszcze i pojadę po młodego....popołudniu jadę do koleżanki pofarbowac jej włosy i na plotki.....w domu jest tak cicho u mnie, ze mam wrażenie jakby od kilku dni była niedziela:lol: Jak wrócimy z kawki to wezmę się za ogród...nic tam nie przekopałam nawet.....nawet nie wiem jak za to się zabrać....musze z G. dokupic trochę drzewek owocowych.....szkoda, ze zawsze czasu brakuje, a tyyyyyyle go niby mam:Histeria:

Odnośnik do komentarza

Kasioleqq chyba nie ma co zalowac, ze nie bedziesz dzisiaj w Kaskadzie. Czytalam na necie, ze jest mega szalenstwo Ludzie tam staki juz od 3 nad ranem!!!! Tak latali po 8, ze schody jedne popsuli :lup:
A i tak mile popoludnie Ci sie zapowiada :)

Mei chodze do pracy, bo tak mi czas szybciej leci, a i przy okazji nikt nie musi mnie poki co zastepowac.
A Ty znajdziesz tego swojego jedynego! Szczesliwiec bedzie ten ktorego wybierzesz, bo suuuuper z Ciebie babka :)

Anielinka pewnie odethcnelas po odprowadzeniu Amelki do p-kola, co?
Moze juz tak zostanie - bez placzu!

A ja sie kwurzylam. P. mial wziac popouldnie wolne i mielismy jechac do sklpeu, a teraz mi dzwoni, ze nie moze, bo cos tam sie w grafiku nie bedzie zgadzac. Wrrr! Jak ja tego nie cierpie, czlowiek sie nastawia, ap otem dupa. Ale mnie wkurzyl.

W pracy ogarnelam, wszystko ejst na biezaco. Za 10 min lece po Michala.

Odnośnik do komentarza

Kasioleq a to już Kaskade otworzyli... my jak byliśmy ostatnio w Szczecinie to już tam trwały rozbiórki, remonty jakieś i właśnie ciotka mówiła że jakieś wypasione CH tam robią, pamiętam jak obserwowaliśmy z okna bo dziadek Ł. w takim wieżowcu mieszka, jeśli się nie myle to ul. Obr. Stalingradu.

Veronica bo Ty ciągle zalatana dlatego czasu na wszytsko Ci brakuje :lol:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny:)
no u nas jakas masakra;/ Kuba byl o 12 na kontroli a jakos o 14 plamy wrocily:/ Dzwonilismy do pani doktro i kazala przyjsc jeszcze raz... Dostalismy dodatkowo czopki... Zobaczymy:/ Najciekawsze jest to, ze zgadalam sie ze znajoma i jej dziecko ma to same... ten sam wiek i w ten sam dzien bylismy u lekarza:/ no ale podobno to nic wirusowego nie jest:/ zobaczymy:/

Odnośnik do komentarza

Cafe zdrowka dla Olka! Ja tez mam nadzieje, ze Kuba juz w poniedzialek pojdzie do przedszkola... On sam tez pewnie ma taka nadzieje, bo wczoraj pare razy przejezdzalismy kolo przedszkola i caly czas sie upieral ze on nie jest chory i ze moze isc do przedszkola, no chyba ze przedszkole jest zamkniete to wtedy zaczeka;)
Anielinka super, ze Amelcia wczoraj poszla do przedszkola bez placzu:) Mam nadzieje ze dzisiaj bedzie podobnie:)

Odnośnik do komentarza

gosiammm
Cafe nie podawalismy nic nowego:/ no u Kuby nigdy nie bylo z niczym problemu:/ Ale lekarka opowiadala nam o malzenstwie ktore dostalo uczulenia na pomidory ze swojej wlasnej dzialki, nigdy ich nie pryskali ani nic...pewnie musialo byc juz cos w nasionach.... ehhh w dzisiejszych czasach nie mozna byc pewnym niczego...

masakra
a swedzi go to?
czy nic sie nie dzieje?

Odnośnik do komentarza

Mowila, ze to typowo uczuleniowa sprawa, na pewno to nic zakaznego nie jest.... No pytala sie ostatnio co jadl, ale ze jadl to samo co zawsze to ciezko cos bylo nam ustalic:/ A ja tak sobie mysle moze to przez to przeziebienie jakis organizm oslabiony?? i moze wczesniej by cos nie uczulilo a teraz poprostu organizm oslabiony i juz:/ no nie wiem... kompletnie jestem ciemna w tym temacie:/ Musimy obserwowac...

Odnośnik do komentarza

Witam!

Gosia zdrówka dla Kuby......może faktycznie to jest uczuleniówka ale dlaczego nowe plamy wychodzą.....a co lekarka kazała podawac do jedzenia czy coś? Bo w tej sytuacji nie wiadomo od czego one są.......

Cafe dobrze, że osłuchowo jest czysto, to najwazniejsze....a kaszel może taki poinfekcyjny jest....Marcel kaszlał przez 2 tyg. i przeszło....

My dzisiaj prawie zaspaliśmy...teraz sa zimne noce, śpimy przy otwartym oknie i tak nam dobrze było, ze ledwo się obudziliśmy.....nie zdążylam nawet psa zamknąc i musialam pędzić rowerem.....pani się śmiała, że Marcel dzisiaj zaspał, bo zawsze jest już po 7.

Idę zaraz zrobić kawę, bo jeszcze śpię.....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...