Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Veronica dobrze, ze G. sie w koncu odezwal:) co do weekendu to juz w 24/25 mielismy zjazd i teraz w sobote tez mam zajecia... Ale na zajecia to ja jechalam z bananem na ustach:) mam takie fajne dziewczyny w grupie, ze sie za nimi stesknilam:) aaaa pokoik Marcela super:)
kasioleqq fajnie, ze wszystko powoli zaczyna sie ukladac:)
cafe, anielinka kiedy macie kolejne podejscie do egzaminu na prawko?
Andzia pokoje super:) U dziewczyn super kolor:)

Odnośnik do komentarza

dzien dobry

goskazdrowka dla kubuli,jak dzisiaj wysypka?

verciapodziwiam cie za te psy-ja tak sie boje,ze w zyciu bym nie nakarmila

anielinkanie chce sie tutaj rozpisywac na ten temat,moze na boku lepiej
ale ł po prostu nie wiem co jest wazne a co wazniejsze
niestety

kaska:hahaha: i ja usmialam sie z wosku
ja jak bylam w ciazy to zawsze nogi mialam ogolone-bo wiadomo lekarz itd
a teraz szkoda gadac:Histeria:

Odnośnik do komentarza

I ja witam,
Mam Stacha w domu-brzydko kaszle od wczoraj, taki ten jego typowy astmatyczny kaszel, wziewy i inne cuda poszły w ruch, mam nadzieje, że szybko przejdzie. A jutro w p-kolu mają zdjęcia z dinozaurami, załatwiłam nawet, żeby całej trójce zrobili razem, jak mu nie przejdzie kaszel to go chociaż na te zdjęcia zaprowadze.

Mam kupe rzeczy do zrobienia, te kilka godzin do 15-tej tak szybko lecą, że szok.
A wieczorem przyjeżdzają do mnie mamy z trójki klasowej i będziemy pakowac prezenty na Dzień Chłopca:Oczko:

Odnośnik do komentarza

Kasioleq super zakupki!!!
A wosk też planuje kupić już od dawna i wciąż mi nie po drodze, a nogi jade maszynką:Niespodzianka:

Vercia podziwiam CIę za te psy:yes:

Anielinka przykra ta sytuacja z mamą, naprawde jakby łachę wielką robiła, nie rozumiem wytłumaczenia, bo u Ciebie sie nie wyśpię:Szok: Co zrobić...
Co do Ł. to chyba rzeczywiście lepiej pisac na boku, nie sądziłam, że już tak długo nie był u Amelki...domyślam się, że dla Was łatwiej, ale kompletnie nie czaję jego rozumowania, ciekawe czy kiedyś się dowiemy co nim tak naprawdę kieruje i przestał szanować wartości, które do tej pory były dla niego priorytetowe::(:

Cafe czyli wyspani?
Kiedy masz następny egzamin?

Odnośnik do komentarza

hej

gosia zdrowka dla Kuby! Jak wysypka?
Cos wiem o pracy nauczyciela. Ja niby mam tylko nauczyciela wf-u. A co moj maz robi codziennie wieczorem? Zasiada do kompa p ipracuje, bo i jako naucyciel i jako wychowawca ma full roboty papierkowej. a ile ja tego robie :lup:

Vercia i ja podziwiam za te psy. Ja kocham psy, ale mam respekt do tych duzych i groznych i boje sie ich cholernie.
Cos Marcelowi kolega z p-kola nie podpasowal? Zabiera mu zabawki?
Michał tez cos wczoraj narzekal, ale nic nie poradze.

Andzia zdrowia dla Stasia!!!
Alez sie zaangazowala w trojke klasowa :hahaha:

Cafe co za rozpusta ze spaniem :)

Odnośnik do komentarza

Misiek dzisiaj rano marudzil, ze nie chce isc do p-kola, ze nie lubi tam chodzic itp. Juz bylam w strachu, ze bedzie placz, ale P. dzwonil i mowil, ze ok. Ale z domu nie moglam go wygonic:
chce byc z mamusia! Mamusiu, kocham Cie bardziej, bardziej, bardziej ...., na swiecie!

Chyba za pozno go obudzilam i za malo bylo przytulania.

A ja dzisiaj mialam okropny poranek. To znaczy wszystkie sie ciezkie, bo musi mnie naszarpac, ale dzisiaj to juz byla masakra. Myslalam, ze z domu nie wyjde :(

Ale juz jestem w pracy i zaraz zabieram sie za robote.

Odnośnik do komentarza

hejka:)

u nas ok, Kornelii troszkę już przeszedł ten katar:)
trochę ogarnęłam zaraz skoczymy na jakieś małe zakupy, muszę kupić jakąś zabawkę dla Małej:) no i Kacprowi na dzień chłopaka:)
potem bedzie my jechać z D., do nowego centrum handlowego, bo dziś otwierają:) więc dzień jakoś zleci::):

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

Witam!

Zdrówka dla Kubuli i Kornelci!

Magda przynajmniej w pracy szybciej czas leci i towarzystwo jest.

Cafe u was zaspanie to nowośc chyba, co?

Andzia super ze zdjęciami i oby Stachowi szybko przeszło.

Gosia ja też dobrze wspominam czasy studenckie i towarzystwo. Teraz jedyny kierunek, na ktory zmusiłabym się chodzic to logopedia. Może kiedyś.......

Cafe i ty niedługo startujesz :Oczko:

Jesli chodzi o psy to nie ma co tutaj podziwiać, trzeba je nakarmić i tyle.

Odnośnik do komentarza

Hej!

Ja nie wiem o co chodzi... ten czas tak szybko leci:Szok: Młody osłabiony i gile po pas, ale szczęśliwy że w domu i wcale nie tęskni za p-kolem:Rozgniewany: Wykorzystam ostatnie dni wolnego i jutro jedziemy do koleżanki do Wrocławia! Ale się cieszę:D Tyle czasu nie mogłyśmy się zgadać i w końcu nam się udało.

Andzia, Vercia świetne te pokoje! Jak mi się marzy urządzić pokój tylko dla Filipa...

Cafe
szybko ten kolejny termin, ale to dobrze:yes: Mnie zawsze wkurzało, że muszę czekać miesiąc albo dłużej:/

Gosia ciekawe od czego Kuba dostał tej wysypki:Szok: Dobrze, że mu schodzi...

Magda skąd Ty bierzesz siły i chęci żeby jeszcze do pracy chodzić::): Podziwiam Cię kobieto i wstyd mi że ze mnie taki leń śmierdzący przy Was:Nieśmiały:

Kasioleqq dzień Wam pewnie zleci i nawet nie zauważysz:Oczko: Bardzo Ci zazdroszczę tego uczucia i radości:Oczko: Ale to taka zdrowa zazdrość - bardzo się cieszę Twoim szczęściem:yes:

Ja właśnie wczoraj miałam jakiś kryzys... Ostatnio co jakiś czas mnie dopada... Chciałabym kogoś poznać:/

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...