Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Madzia sił!!! :Całus: ja też mialam przeboje z Kacprową kupą, pamiętacie jak pisałam kilka razy nawalił w gacie, też byłam okropnie zła, i darłam gębę i kilka razy też mu wlałąm... ::(: no nie jest to dobra metoda, ale na Kacpra podziałalo...
a Misiek jest straszny wrażliwiec... no i kocha mamusie::): wiem wiem to czasem męczące (wiem jak to brzmi) mimo że nie ma chyba nic piękniejszego jak bezwarunkowa miłość dziecka, no ale czasem też się wkurzam jak Kacper usiądzie i uwiesi mi się na szyi i co chwilę mówi "mamoooo" -"co?" -"kocham Cię" za minutę "mamuniuuuu"-'słucham"- "bardzo cię kocham" i tak przez godzinę w kółko... no ale to jeszcze maluszki i trzeba się cieszyć bo dlugo na pewno nie będziemy mogły się tym cieszyć dzieci szybko rosną...
:całus:

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

cafe82
veronica_20
Nie ma G. pusto, cicho, nie muszę szykować obiadu.....normalnie miejsca sobie dzisiaj szukam w domu.....:Zakręcony:

a kiedy G wraca?
pewnie wam przywiezie fajne prezenty,co?:Oczko:

wzielam sie za ogorkowa
troche zupy odpuscilam ostatnio ale koniec z tym
olek tylko rosol i pomidorowke zje:Szok:

Wstepnie w niedzielę.....ale dokladnie nie okreslił się......z prezentami to nie wiem....w tym miesiącu młody wyciagnąl tyle kasy, że G. spasował w temacie...... :lol:fajnie, że reszta rodzinki się dostosowała i dostał komplety małe do lego i od dziadków dres, w sam raz do przedszkola.

Ja muszę znowu wystawić parę pierdół na allegro......

Cafe u nas z jedzeniem tak jak u Olka...zupa tylko pomidorowa lub rosół i to z makaronem....ale ja nie gotuję dodatkowo nic! Młody ma obiad w przedszkolu, panie z tego co wiem nakladają zawsze wszystkim i zachęcają....więc albo je to co dają albo siedzi głodny......

Odnośnik do komentarza

Witajcie!

Amelka dziś została w domu....wczoraj już na wieczór zaczeła brzydko pokaszliwać, a rano jak wstała to znowu brzydko kaszlala, nie ma takiego mokrego, tylko suchy ale taki krtaniowy...mialam dziś rano dylemat- puścić, nie puścić...stwierdziłam że dziś poobserwuje czy coś się z tego rozwinie czy nie...
Więc leżałyśmy do 10 jeszcze w piżamach przed tv i byczyłyśmy się :) no ale dziś pogoda okropna, od rana leje, więc nawet chęci do wstawania nie ma :(

Magda :Całus: dobrze że już Misiek poszedł do p-kola, troche odpoczniecie od siebie i może nabierzesz przez to więcej sił...
na te kupy niestety nie wiem co poradzić :(( ale nie dziwie się że ciśnienie Ci się podnosi...
po wizycie na pewno będziesz spokojniejsza, będzie dobrze!!!

Cafe wizyty w Mops nawet nie chce mi się komentować :Zły: wogóle wszędzie te urzędniczki tak podnoszą człowiekowi ciśnienie że masakra...one są takie ważne i ciągle zapracowane :Szok:

Andzia a Ty K. pomagasz w firmie teraz???
pytałaś się o sobote...najpierw przyszła moja mama, jak mój brat mnie zawiozł, a jak przyjechał to powiedziała mu żeby on posiedział z Amelką, bo ona idzie do pracy, nie położy się bo się nie wyśpi :lup: no coments!!! na szczęście mój brat nie robił żadnego problemu...
a mamie nawet nic nie mówiłam na następny dzień, bo nie chciałam się z nią kłócić...ale swoje pomyślałam.

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

veronica_20
Magda :Całus: przed Tobą cięzki tydzień i rozumem, że caly czas martwisz się ale już niedługo poniedzialek i po wizycie z pewnością będziesz spokojniejsza. Nie dziwię się wcale, że wkurzasz się na te kupy, może Michał jeszcze potrzebuje czasu? U nas w grupie jest gro 3 latków, które robią w pieluchy i panie razem z rodzicami oduczają. Kurczę może jemu odpuść na jakiś czas i sam zacznie siadać.....trudno coś doradzić ale to wstrzymywanie tez nie jest zdrowe....
Trzymam kciuki za tatę!

Ale on juz robil bez problemu kupe. robil wszedzie jak tylko mu sie zachcialo. Odkad poszedl do p-kola to jest problem. nie wiem czy tam cos sie stalo czy tez po prostu stres. Martwi mnie to jego wstrzymywanie :( Nie mam pomyslu co z nim robic.

Odnośnik do komentarza

magda_79
veronica_20
Magda :Całus: przed Tobą cięzki tydzień i rozumem, że caly czas martwisz się ale już niedługo poniedzialek i po wizycie z pewnością będziesz spokojniejsza. Nie dziwię się wcale, że wkurzasz się na te kupy, może Michał jeszcze potrzebuje czasu? U nas w grupie jest gro 3 latków, które robią w pieluchy i panie razem z rodzicami oduczają. Kurczę może jemu odpuść na jakiś czas i sam zacznie siadać.....trudno coś doradzić ale to wstrzymywanie tez nie jest zdrowe....
Trzymam kciuki za tatę!

Ale on juz robil bez problemu kupe. robil wszedzie jak tylko mu sie zachcialo. Odkad poszedl do p-kola to jest problem. nie wiem czy tam cos sie stalo czy tez po prostu stres. Martwi mnie to jego wstrzymywanie :( Nie mam pomyslu co z nim robic.

Magda może porozmawiaj z panią? albo Michał odreagowuje na swój sposób przedszkole......

Odnośnik do komentarza

magda_79
veronica_20
Magda :Całus: przed Tobą cięzki tydzień i rozumem, że caly czas martwisz się ale już niedługo poniedzialek i po wizycie z pewnością będziesz spokojniejsza. Nie dziwię się wcale, że wkurzasz się na te kupy, może Michał jeszcze potrzebuje czasu? U nas w grupie jest gro 3 latków, które robią w pieluchy i panie razem z rodzicami oduczają. Kurczę może jemu odpuść na jakiś czas i sam zacznie siadać.....trudno coś doradzić ale to wstrzymywanie tez nie jest zdrowe....
Trzymam kciuki za tatę!

Ale on juz robil bez problemu kupe. robil wszedzie jak tylko mu sie zachcialo. Odkad poszedl do p-kola to jest problem. nie wiem czy tam cos sie stalo czy tez po prostu stres. Martwi mnie to jego wstrzymywanie :( Nie mam pomyslu co z nim robic.

Magda a rozmawiałaś z Paniami z p-kola o tym??
jak Misiek się zachowuje, czy woła, czy boi się...a w p-kolu też zdarzyło mu się zrobić w majtki?

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Kasioleqq musze skoczyc na NK i obejrzec ta Twoja zdobycz. hehe!
Zdrowka dla Korneli! A dzwonilas do Sobczyka? Na nr przychodni? Nigdy tak nie robilam i pytam z ciekawosci w razie czego :)

anielinka zdrowia dla Amelki!!!! Niech tez kaszel przejdzie szybko i niech wraca do p-kola!
Ale przynajmniej razem spedzicie dzien :)
zachowania mamy nawet nie komentuje, bo nie wiem co napisac. Przykre! Fajnie jednak, ze brat bezproblemowy :)

Vercia tydzien szybko zleci i tylkoe zatesknicie za soba :)
Pokoj Marcela super! Kolor wyszedl sliczny. Naklejki poprzyklejalas?

Odnośnik do komentarza

verciaja robie jeszcze obiad-niby pani mowi,ze olek je ... wszsytko oprocz zup oczyiwscie ale zawsze po powrocie do domu chetnie zjada obiad a pozniej kolacje
i rzeczywiscie mam wrazenie,ze je wiecej,nabral troche kolorow...musimy podjechac zrobic calej trojce badania to sie okaze czy jest lepiej

a co do waszego malowania...jak bede robic pokoje dla chlopakow to na pewno jeden bedzie na zielono...bardzo mi sie podoba:yes:

Odnośnik do komentarza

magda_79
Kasioleqq musze skoczyc na NK i obejrzec ta Twoja zdobycz. hehe!
Zdrowka dla Korneli! A dzwonilas do Sobczyka? Na nr przychodni? Nigdy tak nie robilam i pytam z ciekawosci w razie czego :)

anielinka zdrowia dla Amelki!!!! Niech tez kaszel przejdzie szybko i niech wraca do p-kola!
Ale przynajmniej razem spedzicie dzien :)
zachowania mamy nawet nie komentuje, bo nie wiem co napisac. Przykre! Fajnie jednak, ze brat bezproblemowy :)

Vercia tydzien szybko zleci i tylkoe zatesknicie za soba :)
Pokoj Marcela super! Kolor wyszedl sliczny. Naklejki poprzyklejalas?

Magda najczęściej dzwonię na numer przychodni, ale te babska nigdy nie mają czasu żeby odebrać... więc jak mnie wkurzą to dzwonię na jego komórkę::):

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

Cafe super, ze Olek jeszcze podjada po p-kolu. Ja jak odbieram Michała to od razu idziemy do P. na obiad i tam wmuszam w niego kilka lyzek zupy. Czasem zje cos miesa, ale niechetnie. Zupa tez tylko woda, zeby nic nie plywalo :)
Za to wieczorem pozera cala miche owsiany swojej ukochanej :)

Zjadlabym pyszna ogorkowa. mmmmm, ale mi smaka narobilas :)

Kasia kurcze, nie mam do niego komorki. Mozna bez problemu zadzwonic????
Napiszesz mi na priv?
Nie mam takiej potrzeby, zeby dzwonic, ale moze sie przydac :)

Odnośnik do komentarza

Cafe to dobrze, że Olek ma apetyt i chętnie zje. Marcel jak już wraca to jest rozdrażniony i ma muchy w nosie na wszystko.....o byle co jęczy i marudzi, nawet nie ma szans, zeby usiadl i zjadł.....wieczorem i rano za to je normalnie śniadanie i kolację.....czasem u mamy podjada jak jest coś co lubi.....ogólnie mięso i niektóre zupy je w przedszkolu.....do reszty może się przyzwyczai w końcu...fajnie,bo u nas pani mówi, czy jadł coś czy nie.....

Magda to spróbuj podejść z samego rana do wychowawczyni.....pewnie jest wtedy bardziej dostępna....może toaleta nie taka w przedszkolu albo Michał się ochlapał czy coś? Naklejek jescze nie przyklejalam, bo G. będzie robił poprawki i sufit jak wróci, więc nie ma sensu naklejać teraz....

Odnośnik do komentarza

Jeju poszłam na miasto załatwic pare spraw i mi zeszło, jak wracałam to zaczęło lac i cała zmokłam:Padnięty:

Magda :Calus:
Jakiś ciężki czas u Ciebie ostatnio...mam nadzieje, że poniedziałkowej wizycie uspokoisz się i zaczniesz się w końcu cieszyć tą ciążą.
Michał zawsze był bardziej wrażliwy niz wszyscy i ja nadal upieram się przy tym, że on tak na swój sposób odreagowuje przedszkole, dajcie mu trochę czasu, a na pewno wszystko wróci do normy.
Na kupy nie wiem co poradzić, może nie zwracac uwagi, jak widzisz, że mu się chce to nie chodź za nim, nie proponuj nocnika czy kibelka, może wtedy się łatweij przełamie? Wiem, że qpsko w majtach wkurza, ale może pozwól mu kilka razy zrobić, nie wyzywaj za to, nie komentuj...
Trzymam kciuki, żeby rodzicom się wszystko jakoś poukładało, p[rzeoczyłam, że wcześneij coś o nich pisałaś...

Odnośnik do komentarza

Kaśka nawet nei wiesz jak baaardzo się ciesze, że jestes szczęśliwa:Podziw: Czekam na jakies pikantniejsze szczegóły:Oczko:
I zdrówka dla Kornelci, ja bym jej nic nie podawała, Nasivin wysusza śluzówkę i katar przez to może trwać jeszcze dłużej:Oczko:

Cafe laski tez w p-kolu jedzą, czasem nawet dokładkę zupy, ale w domu też chętnie zajadają obiad. Stasiu zresztą tez. A dzisiaj rano czytałam im na rozpisce co będzie i jak usłyszały kisiel na deser to az piszczały z radości::):

Odnośnik do komentarza

Anielinka tak pomagam małżowi w firmie:Oczko:
Zdrówka dla Amelki!!!
Z mamą przykre, no przykre i tyle. Co tu dużo komentować::(:
A jak Ł? Odzywał się? Kiedy ostatnio był u Amelki?

Vercia a jak się w ogóle czujesz bez pracy? Doskwiera Ci to bardzo czy juz się przyzwyczaiłas?
Powiem Wam, że mi tak dobrze w domu w takim układzie jak jest teraz, że szok. No ale wiadomo, że wiecznie to trwać nie będzie, chyba, że jutro wygram 50 mln w totka:Oczko:

Odnośnik do komentarza

andzia
Anielinka tak pomagam małżowi w firmie:Oczko:
Zdrówka dla Amelki!!!
Z mamą przykre, no przykre i tyle. Co tu dużo komentować::(:
A jak Ł? Odzywał się? Kiedy ostatnio był u Amelki?

Vercia a jak się w ogóle czujesz bez pracy? Doskwiera Ci to bardzo czy juz się przyzwyczaiłas?
Powiem Wam, że mi tak dobrze w domu w takim układzie jak jest teraz, że szok. No ale wiadomo, że wiecznie to trwać nie będzie, chyba, że jutro wygram 50 mln w totka:Oczko:

Andzia nie powiem, że najgorzej......wysypiam się, mam praktycznie fuuul czasu dla siebie ale ja jestem z tych co muszą coś robić i być w ruchu....nie potrzafię sobie znaleźć tutaj miejsca....wkurza mnie rutyna i omiatanie kątów przez cały dzień. Doceniam jednak to, ze mam dużo czasu dla Marcela i prawie w ogóle na niego nie krzyczę, bo jestem bardziej wyciszona niż wcześniej. Najbardziej mnie wkurza to, że jestem darmozjadem....i nawet jakbym chciala pomóc G w pracy to kompletnie się nie znam na tym co on robi.....ciągle liczę na to, że wkrótce tel. ze szkoły zadzwoni.....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...