Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

magda_79
Andzia i ja uwazam, ze jestes cierpliwa. Moj chrzesniak tez juz zaczal dostawac po tylku, chociaz obiecywali sobie, ze nigdy tego nie zrobia :( Ale i tak dziala tylko na chwile.

Bo to w ogóle nie działa, wręcz dodatkowo nakreca sutyacje.
Moze to tez zbyt długie siedzenie w domu, brak p-kola.
W poniedziałek był u tego kolegi na działce i jak go odbieraliśmy to jego mama mówi: Stasiu taki grzeczny, a Wiktor foch za fochem, wszystko na nie, ciągłe pretensje itd. Mówię: jakbym widziała Stacha, a że był na obcym terenie to potrafił się zachować, gdyby Wiktor przysedł do nas, to sytuacja byłaby odwrotna. Dobrze wiedzieć, że nie tylko u nas tak jest, ale czasem szlag mnie już trafia, bo ja oprócz niego mam jeszcze dwa nieznośne zołzidła i czasem sił już brak:Histeria:

Odnośnik do komentarza

Dobry babky :) i ja sie witam i prosze o wybaczenie moja kulpa ale tyle nerwów było ostatnio .... pomały wychodzimy na prostą i chyba nastanie juz czas błogiego spokoju :) wygralismy tą naszą sprawe sad odrzucił pozew w całosci i jak sie dziś okazało nie było apelacji wieć wreszcie FINITOOOO !!! jeny czuję sie jakby mi ktoś z pleców zdjął z 20 kilo i jakbym miała te 18 tysiecy w kieszeni :D
Jula ma sie bardzo dobrze (poza gilem do pasa ) bardzoo juz sie nie moze doczekac przedszkola :) zobaczymy tylko jak to w praktyce wyjdzie ... :) jeszcze nie wiem co tam potrzeba i wogóle bo Pani mówił ze zebranie dopiero we wrzesniu :) ja sobie robie co najmniej miesiac wolnego nie wracam z marszu do pracy , co prawda bede jeżdzić tak jak teraz 1-2 razy w tyg. ale tak to mam zamiar sobie troche odsapnąc ...poza tym zobacze jak Jula sie tam tak naprawde zaklimatyzuje czy nie bedzie chorowac i takie tam :)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

Ło matko, coz to za dzien powrotow? :lup:

Anouk baaaaardzo sie ciesze, ze wrocilas. I ze wszystko co najgorsze za Wami! Nareszcie. Tyle sie to ciagnelo :( Ufff!
Misiek tez nie moze sie doczekac p-kola, codziennie pyta czy juz moze tam isc, ale obawiam sie, ze w praniu wyjdzie, ze jednak bedzie placz :(
Pewnie, ze odpocznij babo. Po tym calym stresie nalezy Ci sie chwila oddechu :)
A jak Juli rehabilitacje?

Odnośnik do komentarza

cafe82
wiecie co
szukam dla olasa ciekawej farmy...zwierzeta,zagrody...jakis traktorek...mozecie cos sensownego polecic?

Kurcze, za duzo nie pomoge. Michal ma jeden jedyny traktor, ktory dostal ok. roczku. ale jest fajne i bawi sie nim do dzisiaj. I baaaardzo solidny, tylko taki dzieciecy :)

TRAKTOR FARMER KIDDIELAND ZABAWKA DZWIEKI JEZDZI (1784793349) - Aukcje internetowe Allegro

Odnośnik do komentarza

U nas też wyszło słońce, ale dobre kilka godzin lało i przeszła mega burza.
laski śpią od pół godziny, już drugi raz w tym tyg. udało mi się je uśpic, może przed p-kolem bedziemy codziennie próbowały zasypiać.
Stachu wrócił i standardowo strzela fochami.

Cafe nie przychodzi mi do głowy żadna farma, fajne traktory są np. z Wadera, a do tego można dokupić takie zwykłe zwierzaki do zabawy.
Kaśka zaraz lece na fb, a gdzie byliście na wyjeździe?

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczyny:)
Odkad mamy jeden komputer nie tak latwo sie do niego dorwac i troche z wami popisac:/
Kasioleqq, Anouk bardzo sie ciesze ze do nas wrocilyscie:)) do kompletu jeszcze Anielinki brakuje... moze kiedys powroci i ona...
Kasioleqq wspolczuje tej sytuacji z Kacperkiem:( matko normalnie sie poplakalam:( Calusy dla niego:-*

U nas od rana byla burza:/ i ogolnie jak na razie caly czas jestesmy w domu i chodze i poplakuje chociaz pojawilo sie swiatelko nadziei w tym moim beznadziejnym zyciu;) ale to napisze na boku;)
Ja z tych nerwow wzielam sie za sprzatanie i sypialnie wysprzatalam na tip top ale za to reszta domu to jeden wielki syf:/ A jeszcze nam sie zlew zapchal i jest masakra musi P. cos z tym zrobic bo nawet zmywary nie idzie wstawic bo wszystko wybija...

Odnośnik do komentarza

andzia
U nas też wyszło słońce, ale dobre kilka godzin lało i przeszła mega burza.
laski śpią od pół godziny, już drugi raz w tym tyg. udało mi się je uśpic, może przed p-kolem bedziemy codziennie próbowały zasypiać.
Stachu wrócił i standardowo strzela fochami.

Cafe nie przychodzi mi do głowy żadna farma, fajne traktory są np. z Wadera, a do tego można dokupić takie zwykłe zwierzaki do zabawy.
Kaśka zaraz lece na fb, a gdzie byliście na wyjeździe?

Andzia byliśmy w Nowym Warpnie, tj jakieś 60-70km od nas także nie daleko:)

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie kochane!

Niczego się nie dowiedziałam. Nic nie załatwiłam... Z dnia na dzień mam coraz bardziej dosyć. Siedzę na przymusowym urlopie bo w pracy to też nie takie hop siup, żeby wszystko ustawić od nowa i jeszcze nie wiem co z tym wrześniem, bo dziewczyny tam już urlopy mają:/
Filip dzisiaj robił ze mną babeczki... Starał się chłopak ale mi cierpliwości strasznie brakuje::(: Darłam się na niego co chwila... Ale kompletnie mnie nie słucha! Powtarzam po 4 razy, a ten nic... Dopiero jak się wydrę:Kiepsko: A to i tak nie na długo wystarcza...:Szok:

cafe82
wiecie co
szukam dla olasa ciekawej farmy...zwierzeta,zagrody...jakis traktorek...mozecie cos sensownego polecic?

Fajnie się zapowiada ta farma z deagostini, ale to jest dwutygodnik i się kompletuje...

Wesoła farma

Idę się szybko wykąpać póki nie ma Filipa. P. wziął go na plac zabaw w końcu. A też dupek rozbił mi znowu dzień, ale to już standard:Rozgniewany: Zaraz wracam:Oczko:

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

cafe82
wiecie co
szukam dla olasa ciekawej farmy...zwierzeta,zagrody...jakis traktorek...mozecie cos sensownego polecic?

Jesli szukasz na urodziny to bardzo fajne i trwałe (niezniszczalne :-)) sa zestawy torow i pociagów z serii Tomek i przyjaciele firmy Tomy lub Fisher Price - Trackmaster

No ale kazde dziecko ma inne upodobania
U mnie i dla córki i dla synka to jest ok bo bawia sie czasem SAMI nawet 1 godzine

Odnośnik do komentarza

a swoją drogą to czy mogłabym do Was dołączyć????

Moj synek co prawda urodzony w pażdzierniku 2008 ale wątek nasz zamarł jakies pół roku po narodzinach dzieci
Ciężko mi poniewaz mieszkam w szwecji i nie mam znajomych ktorzy maja dzieci mniej wiecej w wieku synka, tym samym nie mam porównania czy dobrze się rozwija, jakich rzeczy powinien sie nauczyc czy jakich umiejetnosci nabyc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...