Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Dopiero 21:30 a ja najchętniej poszłabym spać:Szok:

Cafe dobrze, że chociaż szybko posnęli... Szkoda, że nie udało Wam się zrobić zakupów... Wiem jakie to wkurzające:Rozgniewany: Niby miało być łatwiej a kupa z tego wyszła. Ale chociaż Olek miał udany dzień::):

Magda
jak tam Michał? Faktycznie marudził? Ech... Wiem, że Ciebie już to wkurza, że P. ciągle pracuje, ale ja tam bardzo zazdroszczę Ci tych działkowych dni...

Cześć Gosia! Hehe Wy też działkowo::): Dobrze, że już Ci lepiej... Co się stało że @ tak Cię wykończył?

Vercia aż się miło czyta:Oczko: Widać jak chce to potrafi! Oby mu już tak zostało... Tylko wszyscy na tym zyskacie:yes:

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

andzia
My po imprezie, padam na twarz, ale wszystko wyszło fajnie, pogoda dopisała, dzieci zadowolone, tylko moja t:Wściekły::Wściekły::Wściekły:tyle razy podniosła mi ciśnienie, ze głowa mała. Szczególy jutro:)

:hahaha:
Przepraszam, ale dosłownie ubiegłaś mnie a już miałam pisać pytanie do Ciebie, czy przypadkiem t. czegoś nie nawywijała!
Super, że poza tym wszystko ok:Oczko: Najważniejsze, że dzieci zadowolone!

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Mi się dzisiaj udało skoczyć na zakupy. Kupiłam młodemu dwie pary spodni już do przedszkola i jakieś bluzki po przecenie jeszcze jakaś spożywka i chemia i konto puściutkie:Kiepsko:
Jutro lecę odebrać prawko, bo sprawdzałam i już jest:D I nie wiem co się ze mną dzieje, ale odwaliło mi totalnie i wczoraj walnęłam sobie dziarę na pół pleców:lol: W sumie to zawsze o tym marzyłam i w końcu mi się udało:Oczko: Filipo stwierdził, że też taki chce:lup:
Jutro lecę znowu się dowiadywać co z tym zabiegiem... Mogłabym zadzwonić, ale trudniej mnie spławić jak idę osobiście... Zobaczymy co mi powiedzą...
Spadam chyba jeszcze poczytać i spać... Dobranoc:Całus:

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Mei jestes szalona :))) Super. zaraz ide na bok!

andzia fajnie, ze urodzinki udane, a t. chyba takie juz sa - zawsze cos namieszaja. Jakies fajne prezenty laseczki dostaly?

Gosia dobrze, ze juz najgorsze za Toba. Wspolczuje takiej wredoty.

A tak poza tym to witam! Dzisiaj juz z pracy :( Czuje sie koszmarnie.
Co do pracy P. to od wrzesnia zaczyna czwarty etat, wiec codziennie bedzie pracowal od rana do 20.30-21.00 + weekendy. Dlugo tak nie pociagnie, namaiwam go, zeby rzucil niemcy, ale zobaczymy w praniu jak to wyjdzie. Z kasa kicha :(

Odnośnik do komentarza

A moje dziecko przygotowane do p-kola.
Wczoraj nie chcial rozpiac i zdjac bluzy.
Ja: Michal, zdejmij bluze
M: nie umiem, mamusiu!
Ja: a kto bedzie Ci bluze sciagal w p-kolu? Musisz sie nauczyc.
M: jak to kto? Pani!

Druga rozmowa na temat kupki:

M: ale ja nie bede robic w ogole kupki w p-kolu. Bede robic przed albo po w domu :)

Na kazde pytanie ma odpowiedz. Moze isc do p-kola!

Pisalam Wam jak na noego sie wkurzylam a on, ze chce byc znowu moim cudem.
Wczoraj orzy wieczornym czyszczeniu nosa, po moim darciu papy:
M: mamusiu, chce byc Twoja spiaca krolewna :lup:

Odnośnik do komentarza

magda_79
A moje dziecko przygotowane do p-kola.
Wczoraj nie chcial rozpiac i zdjac bluzy.
Ja: Michal, zdejmij bluze
M: nie umiem, mamusiu!
Ja: a kto bedzie Ci bluze sciagal w p-kolu? Musisz sie nauczyc.
M: jak to kto? Pani!

Druga rozmowa na temat kupki:

M: ale ja nie bede robic w ogole kupki w p-kolu. Bede robic przed albo po w domu :)

Na kazde pytanie ma odpowiedz. Moze isc do p-kola!

Pisalam Wam jak na noego sie wkurzylam a on, ze chce byc znowu moim cudem.
Wczoraj orzy wieczornym czyszczeniu nosa, po moim darciu papy:
M: mamusiu, chce byc Twoja spiaca krolewna :lup:

:smile_move::smile_move::smile_move: On jest niemożliwy:smile_move: a co to będzie dalej;) hehe

Odnośnik do komentarza

magdanasz bystrzacha misiek zawsze wie co powiedziec,hehehe

goskaale ci fajnie,ze kubulec pospi do tej godziny
jak sie czujesz?

andziaco tam dziewczyny dostaly fajnego?

meidresy kupowalas?
my musimy olasowi dokupic ze 2-3 pary na pewno,myslalam o bojowkach ale nie ma nic ciekawego albo sa drogie

wczoraj kupilam naprawde ladne gladkie bluzki z tesco-2 szt za 25zl-zwyklusienkie na dł rekaw,w sam raz do przedskzola

o 9 dzwonie w ogole do przedszkola i dowiem sie co i jak
napisalam mejla i pani prosila wlasnie dzisiaj o kontakt

Odnośnik do komentarza

I ja się witam :Oczko:
Cafe szkoda, ze zakupy nie wypaliły, dobrze, że masz K. i ciebie wspiera na każdym kroku. Chłopakom pewnie zebory idą dalej co? może dlatego tak mędzą.....ja kupowalam bojówki w reserved, chyba 39 zł placilam.
Gosia dobrze, ze @ juz za Tobą.
Magda Misiek i jego teksty są zarąbiste! Pracy weekendowej P. nie zazdroszczę, przerabiamy to jakiś czas, ale choć wiadomo, że kasa potrzebna to i tak przychodzi taki moment, że można zwariowac. Mam nadzieję, ze poukladacie sobie wszystko tak jak ma być.
Andzia idę na bok :Oczko: Super, ze imprezka udana.
Mei jesteś niesamowita :Śmiech:

Odnośnik do komentarza

verciaw bylismy niedawno w reserved i nic nie bylo
ale na allegro znalazlam jeansy H&m NA gumce za niecale 40zl,kupie 2 pary i juz

dzwonilam
rozmawialam z przemila pania dyrektor
ale i tak umowilysmy sie dopiero na 5 wrzesnia,bo teraz nie ma jeszcze pelnej listy

tzn ma ale z doswiadczenia wie,ze nawet do polowy wrzesnia sa zmiany

nie pozostalo nam nic innego jak czekac do tego 5go

Odnośnik do komentarza

Cafe wlasnie weszlam, zeby zobaczyc czy juz cos wiesz o p-kolu. Czyli jescze nie wiadomo czy Olka przyjmie, tak?
Wlasnie tez buszowalam po allegro w poszukiwaniu spodni na gumce. hehe
Ma 3 pary dresowych i 3 pary innych. Tyle, ze 2 pary sa letnie, wiec juz na dlugo nie starcza. 1 trzeba w razie co zostawic w p-kolu, a reszta pewnie i tak tylko na 1 dzien starczy.

I ja w reserved ic nie znalazlam.

Vercia fajnie, ze tyle spicie. Nie pwoeim, ze nie zazdroszcze. Szczegolnie dzisiaj jak wstalam po 5 :(

Odnośnik do komentarza

Witam i ja:)
Laski śpią od pół godziny, udało mi się uśpić, poszły wczoraj późno spać, a wstały o 5.30. Popołudniu jadę z moją mamą i z nimi rowerami do babci, bo ma tam też być moja kuzynka z dzieciakami. Szok, co?:lol:
Stacha nie mam jak byliśmy nad morzem to ominęły go urodziny jednego kolegi i jego mama zaproponowała, że zabierze go na cały dzień do nich na działkę:)

Byłyśmy na działce, ja ogarniałam syfek po wczorajszej imprezie, a laski wariowały w basenie. Mamy dosyć wysoki basen, a one urządzają skoki z rozpędu, skacza na bombę jak stare, w ogóle nie boją się wody, nie przeszkadza im, że się trochę napiją, że wleci im do oczu czy nosa:)

Odnośnik do komentarza

Cafe strasznie współczuje Ci tych wczesnych pobudek, wiem jak to jest odliczać godziny do 19-tej. MOże zimą im się trochę odmieni?
Fajne te spodnie, ja dla lasek tez nie mam zbyt dużo, z wększości powyrasatły, ale liczę, że przez wrzesień połaż jeszcze w 3/4. Zamówiłam im tez piżamki z krótkim rękawem i 3/4 spodnie, bo w p-kolu jest ciepło, więc takie beda akurat. Jeszcze musze paputy całej trójce kupić. Masakra, kasa idzie ostatnio jak woda...
Mam nadzieje, że uda Wam się z tym p-kolem, zawsze częśc dzieci się wykrusza, więc jeśli dyrektorka obiecała, to na pewno znajdzie miejsce dla Olka:yes:

Odnośnik do komentarza

Vercia i ja Wam zazdroszcze długiego spania, moje zołzy nawet jak ida spać o 22-giej, to i tak o 6-tej są wyspane:Kiepsko: Ale przynajmniej nie bede musiała ich do p-kola na siłe budzić...

Magda jeju, naprawde P. strasznie duuużo pracuje::(:
a teksty Michała bezbłędne, skąd on to bierze, moje zołzy nawet nie wiedzą co to śpiąca królewna. Wczoraj miały torta z Prosiaczkiem i tez nie bardzo kojarzyły co to jest.
Co do prezentów to dostały te pościele, bluzeczki, klocki drewniane-b. fajne i kilka takich typowych dziewczęcych zabawek czyli malutkie laleczki, które się ubiera, zakłada się im spinki, torebki itp, jakieś laleczki na koniu, chwila zainteresowania i świgły to gdzieś w kąt, kilka elementów już zgubiły, normalka:Histeria:

Odnośnik do komentarza

Cafe dokladnie o tych spodniach z H&M myslalam dla Michala. Ale podjade do sklepu, moze cena tez taka bedzie, a nie bede placic za przesylke.
Super, ze zadzwonilas do mamy. Zawsze jestes samodzielna, wiec mama nie proponuje, a jak widac spacer z chlopakmi to dla niej nie problem. Oby tak czesciej :)

Fajnie, ze K, juz jest. P. zostalo 8,5 h urlopu do konca sierpnia i powiedzialam, zeby wzial wolne dzisiaj i w piatek. Ufff, spedzimy popoludnie razem, moze pojedziemy gdzies na lody.

A moje chlopaki juz byli u mnie w pracy. Michał tak za mna plakal, ze P. musial go przywiezc :( Troche to przerazajace przed p-kolem.

Andzia super sa te klocki, pamietam, ze sama takie mialam jak te pierwsze.
Michal jakos nie za bardzo lubi klocki. Jeszcze lego pouklada, ale ma fajne drewniane i nie bardzo.
Laski odwazne!!! Michałowi trzeba do baseniku wstawiac jego krzeselko, zeby mu dupcia nie zmarzla :sofunny:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...