Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny!!!

ja tylko na chwilkę, dopiero dziś wróciłyśmy z Nelą od mojego brata... bylysmy tam od niedzieli... fajnie wsrod ludzi ale potem łapie mnie tesknota i zal bo zawsze bylismy tam wszyscy razem... a teraz brakuje jełopa... widze ze i tutaj jakies dolki wiec pocieszam sie ze to jakas paskudna aura tak działa i ze jutro bedzie lepiej...

przepraszam ze nie odpisuje ale nie moge znalezc weny...
całuje Was wszystkie zajrze jutro...:Całus:

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

Pospałam 2 godzinki........zawsze to coś....tak strasznie bolała mnie głowa, że coś okropnego....musiałam wziąć ketanol.....może dlatego, że dostalam okres.....
Cafe sił kochana na ten tydzień!!! U nas też ciągle intensywnie a G. wiecznie jest w pracy.......więc jak mam coś dodatkowo w pracy to musze kombinowac co z młodym zrobić.....a ten tydzień mam przechlapany...prawie co dzień zostaję dłużej i zabieram małego około 18....aż mnie serce ściska, że nie mam dla niego czasu.....

Odnośnik do komentarza

Cześć::):
Przepraszam, że tak długo nie zaglądałam, ale jakoś nie miałam nastroju:Płacz:, a w dodatku mam mega absorbujące dzieci:Padnięty:Całe dnie siedzimy na działce, mamy basen, więc szaleństwa od samego rana. Pod wieczór jak wraca K. to albo jedziemy nad jeziorko, albo do parku-laski swoimi rowerami oczywiście:Psoty:
Strasznie zrobiły się mamusiowate, nie chca nigdzie beze mnie zostawać-szok. Jeszcze miesiąc temu poszły by z każdym i wszędzie, a teraz jakaś masakra. W dniu pogrzebu zawieźliśmy je do babci, to musieliśmy z Kubą ukradkiem uciekać, nawet u moich rodziców nie chciały zostać pół godzinki jak szliśmy na różaniec. Normalnie przedszkole się zbliża, a one takie cyrki robią:Niespodzianka:
Stasiowi rusza się pierwszy ząb, oczywiście bardzo przejęty, dzisiaj mnie zapytał ile ta wróćka zębuszka zostawia kasy pod poduszką, może jakąś stówkę, co:Histeria:

Odnośnik do komentarza

W rocznice naszego ślubu-bo chyba nie pisałam-K. zrobił mi wielką niespodziankę, wieczorem niespodziewanie przeszła moja siorka i z informacją, że mam pół godziny na zrobienie się na bóstwo, najpierw zaczęłam się wymigiwac, bo w planach miałam placek i tort, ale nie chciała słyszeć żadnych oporów. No i mój mężulek zabrał mnie do kina i na kolację, a moja siostrzyczka w tym czasie położyła dzieci i zrobiła placek i torta::):

Odnośnik do komentarza

Cafe brawo za zupkę:) Podziwiam, że ci się chce:)
A Olek może ma taką fazę jak moje laski-ale oby nie:Oczko:
Zdrówka dla niego, aoby młodzi nic nie złapali.
U nas w zeszłym tygodniu Stachu przyniósł jakiś szit z p-kola, najpierw cała trójca rzygała, a laksi miały jeszcze z 4 dni srakę. Najbardziej przeżywały, że nie mogły jeść truskawek:)

Vercia ja nie pracuje, a tez mam wciąż deficyt snu. Zero organizacji, w chgacie syf, aż miło, masakra:Histeria:
A jak Twoje zdrówko? Już wszystko ok?

Magda tulam Cię bardzo bardzo mocno:Całus::Całus::Całus:
Na pewno się uda, na pewno będzie jeszcze dzidzia!!! Jesteście tak cudownymi rodzicami, że w ogóle nie ma innej opcji, zobaczysz:yes:
Fajnie z wolnym, pobycz ile się da:yes:

Odnośnik do komentarza

Kasioleq fajne takie kilka dni poza domem:yes: Mimo wszystko. A jak Kacper u dziadków? Zadowolony?

Anielinka i mi łzy poleciały...biedna Amelka...na pewno tęskni za tatą, chociaż tak naprawde to nieweile jeszcze z tego wszystkiego rozumie...:Całus:

Mei
super z prawkiem. Ja biorę się za moję dopiero we wrześniu, ale już parę razy jeździłam z mężem po lesie:Oczko:
Ja też poproszę fotki Filipka:)

Justynka super fotki z chrztu:)

Gosia gratki egzaminu i szybkiego odpieluchowania.
Ja też słyszałam, zreszta widziałam podstawy programowe u Staia i rzeczywiście dziecko dopiero się tej samodzielności uczy, ale u nas w p-kolu pielucha raczej by nie przeszła.:Niespodzianka:

Odnośnik do komentarza

Cześć,
witam z :kawa: mega niewyspana, prawie do 3-ciej przewracałam się z boku na bok i nie mogłam zasnąc:Padnięty:
U nas dzisiaj trochę chłodniej, ale laski pewnie i tak nie darują mi basenu. Jak w niedziele nie będzie takiego skwaru to chcemy jechać ze znajomymi do Zoo. Zobaczymy.

Cafe super, że Olek już ok. A dla K. zdrówka!!!

Odnośnik do komentarza

Cafe zapieprzają jak dwa dziki:yes: Stachu w ich wieku aż tak nie szalał, fakt, że rowery s superowe i bardzo lekko się nimi jeździ. Tylko hamować nie umieją:Histeria:Wczoraj w parku chwila nieuwagi, Zośka polazła za Stasiem i kolegami na górkę i ani się obejrzałam a ona zjeżdża za nimi, krzyczę hamuj, a ona w ostatniej chwili, kilka centymertów przed drzewem w biegu zeskoczyła z roweru, a rower pojechał na drzewo:Histeria::Histeria::Histeria:

Odnośnik do komentarza

Witajcie!!
Mialam dzisiaj maraton w pracy....wróciłam dopiero o 19 do domu.....:Padnięty: Naszczęście dzisiaj mlody latał już w majtkach...ale nadal nie wola siku na nocnik....ręce opadają.....
Cafe wszystkiego dobrego dla chłopaków na pół roku.....
Andzia fotki boskie i niespodzianka męża też!!!! Dziewczyny mają superanckie fryzury........

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...