Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Cafe o matko! Teraz Ty! Jakis cholerny wirus! Kuruj sie! Zdrowka!

Andzia ja ostatnio bylam w Bacie i ogladalam wlasnie suuuuper butki na wiosne dla Michała. I cena ok!

A co do mowienia to zolzy komunikuja sie ze soba ito dla niech najwazniejsze :)
Misiek mowi juz duzo, ale tylko pojedyncze ywrazy. A ja codziennie nie moge sie nacieszyc. Ostatnio nauczyl sie: klucze, okulary (okujajy), klapki (kapki), picie, krokodyl to krodo :)
Przepraszam, ze Wam tu tyle o tym pisze, ale nie mam komu :(

Odnośnik do komentarza

Witam...
ale się rozpisałyście fiu- fiu:))

Andzia na początek poproszę o przesłąnie mi słonka, bo wczoraj do mnie dotarło, a dziś coś nie chce się wykluć:) a u nas w nocy temp. -8 a teraz -3:Rozgniewany: więc słonko będzie jak znalazł...
Prosiaczek a propos kabli to włąśnie wchodze do pokoju, a amelka znalazła jakiś kabel i próbuje go podłączyć do wieży :hahaha:
Anouk dobrze że już broń z mężolem zawieszona...
Magda no to Ci szybko syncio dorósł, skoro juz chce się golić :36_1_21: Misiek jest niesamowity!!!!!!!
Gosia ja też poprosze fotke Kuby, bo ciekawa jestem jak teraz wygląda:)
Cafe dobrze że z Olkiem ok, tylko ty się teraz kuruj!!!Zdrówka!:Całus:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Cafe, kuruj się babo!
Gosia, bo to głupie, że chłopcy nie mogą nosić kiteczek- szkoda takich fajnych włosów (teoretycznie oczywiście można, ale przecież nie chcemy, żeby nam na forum jakiś Pajacyków wyrósł;/)
Izuniu sto lat!
Beatko wypłacz się! A jak już się wyryczysz to weź się w garść i pomyśl, jak temu wszystkiemu zaradzić. Nie ma co oglądać się za siebie tylko kombinować co zrobić, żeby było jak najlepiej! Szkoda energii na użalanie się, skoro to niczego nie zmieni.
Andzia, ja już nie mam siły do Zosinych butów! Koleżanka ma Prosiaka rówieśniczkę i tamta mała nosi 18! A Zośka ma już 22- nie nadążam z kupowaniem butów! Teraz rozglądam się za lakierkami bo kupiłam jej czaderski płaszcz na wiosnę- a co, musi się lansować;)
Anouk, biedna Julka;( Zośka zaczęła dochodzić do siebie po operacji torbieli- widocznie ta torbiel uciskała oczko i przez to mała źle trzymała główkę. Okulista kazał nosić okulary ale mała nie chciała za cholerę! Na szczęście nadwzroczność się cofa a o zezie teraz na kontroli nic nie wspomnieli. Rehabilitację tak źle znosiła, że w końcu nie wzięłam kolejnej tury zabiegów- na szczęście tak jak pisałam, po operacji oczko zaczęło wracać na miejsce, Zośka zaczęła sama prostować główkę więc rehablitacja nie była konieczna. I tak masz szczęście, że Julkę zaczęli od razu leczyć. U nas w osrodku wczesnej interwencji na pierwszą wizytę czekałam 2 miesiące i na niej mi powiedzieli, że nie ustalą kolejnego terminu, bo nie mają miejsca! Zadzwoniłam do przychodni i tam trafiłam na cudownego rehabilitanta, który nie dość, że nas przyjął pod swoje skrzydła i to na NFZ (chociaż tam się rejestruje pół roku wcześniej), to jeszcze załatwiał mi poza kolejnośćią wizytę u lekarza rehabilitacji. Jak się do niego nie odzywałam później przez 2 miesiące to sam do mnie zadzwonił zapytać co z Zosię! Trzymam kciuki, żeby z malutką wszystko było ok;)
U nas pogoda piękna a my musimy cały tydzień siedzieć w domu. Zośka mi już od tego głupieje a ja razem z nią. Jutro dzwonię po teściową, niech posiedzi z małą bo musze wyjść z domu i odreagować!

http://www.suwaczek.pl/cache/7dd702d99e.png
http://s2.pierwszezabki.pl/017/0174999f0.png?4853

Odnośnik do komentarza

Beata nie rób sobie żadnych wyrzutów że to przez ciebie są te problemy z ząbkami, tak jak dziewczyny piszą to nie od tego że cyca ciągneła w nocy, a to nie jest u Was jakieś genetyczne? Janek nie miał tego?, bo u mojej bratowej to dużo dzieci miało w rodzinie i też bała się że jej córka to będzie miała, ale całe szczęście jest ok...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Powiem wam, że cholernie tęsknie za Poznaniem... jeszcze trochę, a chyba zacznę szukać ofert pracy z Poznania... najwyżej na początku będę dojeżdżać, a potem się zobaczy... Jeżeli coś znajdę... bo czuję, że jestem na przegranej pozycji... od razu po studiach urodziłam dziecko... przez co mam 2-letnią dziurę w życiorysie... Jak dla mnie to nie dziura, ale dla pracodawcy na pewno...

Odnośnik do komentarza

kupiłam taki GEORGE CUDNY PŁASZCZYK WEŁNA R. 98 WIOSNA (886669367) - Aukcje internetowe Allegro
jest jeszcze fajniejszy, niż na obrazku! Normalny elegancki dorosły płaszcz;)
Gosiu, ja też tęsknię za Poznaniem;( I też się boje, że po wychowawczym będzie mi trudno dostać pracę, bo w obecnej skończy mi się umowa...po prostu mój szef "kończy działalność" 14 listopada 2011. Do tego boję się, że mojemu mężowi zacznie przeszkadzać, że ma kurę domową za żonę, skoro on się tak zawodowo rozkręca. Jak się poznaliśmy to ja byłam "u progu kariery" . A teraz...rozciągnięty dres i danonek na włosach...

http://www.suwaczek.pl/cache/7dd702d99e.png
http://s2.pierwszezabki.pl/017/0174999f0.png?4853

Odnośnik do komentarza

My po spacerku i zupie, teraz lalki musza sie najesc i zaraz pojdziemy spac:) Tzn. dziewczyny pójda.

Ja tez tesknie za Poznaniem, u mnie w Ksiunżu to w ogóle jest dolina, zadnych fajnych sklepów, knajp, wszedzie daleko:Kiepsko:

Prosiaczek
śliczny płaszczyk!!!
Z tesciową nadal takie anielskie stosunki?

Gosia dziura w życiorysie, no co Ty!!! A to mieszkanie teraz wynajmujecie, czy to jest Wasze?

Anielinka słońce poszło, u mnie troche wieje, mam andzieje, ze do Ciebie dotarło bez wiatru:)

Odnośnik do komentarza

Prosiaczek płaszczyk extra!!!! uwielbiam takie dzidziolowo-dorosłe ciuchy:)

Cafe a ty masz tylko wymioty?? Może to nie wirus tylko Baśka :Oczko:

Andzia to mieszkanie jest nasze... a więc jakbyśmy oboje mieli pracę to może jakoś udało by się zdobyć mieszkanie w Poznaniu lub okolicy... te moglibyśmy wynająć lub sprzedać...

Odnośnik do komentarza

A ja jestem zdolowana i wk....a jednoczesnie.
Pisalam Wam wczesniej, ze P. dostala druga prace. No i dzisiaj dostal grafik. W ogole nie bedziemy sie widywac, lacznie z weekendami :( Najbardziej ucierpi na tym Michał. I tym jestem zalamana.
a wk.....a, bo tysiac razy prosilam go zeby dowiedzial sie o te godziny zanim zlozyl papiery. Ale ciagle slyszalam, zebym nie panikowala. A teraz na mnie sie wydziera, ze jestem zla na niego. ze to zaden prblem. grrr!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...