Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Cafe ale super z ta mama, ktora poznalas! No lepiej byc nie moglo i jeszcze mieszka kolo Was. A w jakim wieku jej maluchy?

P. jak pojechal z mlodym to zajechali do lasu, umyli auto i zjechali 17.30. Myslalam, ze mlody bedzie wymeczony, bo przeciez i p-kole i potem rytmika, a on jak nakrecony ganial dalej.
Teraz P. mu w wannie czyta ksiazki i zaraz do spania. Padnie w minute :)

A ja polezalam, taka mnie niemoc dopadla, ze ruszyc sie nie moglam. Zasnelam na 20 min i obudzilam sie zalana mlekiem :lup:

Jutro musze wstac wczesnie, bo odwoze Miska do p-kola. Musze pogadac z pania, bo powiedzial, ze byli na dworze, ale pani nie kazala mu zakladac rajstop i rekawiczek i zmarzl. Nie wiem jaka prawda, ale wole pogadac jutro rano.

Odnośnik do komentarza

Hej...

Wróciłam przed 15, później obiad, Amelka przyjechała z dziadkiem i tak sobie siedzymy....zaraz kolacja, kąpanko i spanie:)
A ja niedawno znalazłam na necie takie arkusz kalkulacyjcjy w Exelu do wyliczenia wydatków na dziecko, super sprawa, bo nie wiedziałam jak sie do tego zabrać, a tam wszyściutko wypunktowane, wpisuje się ilość, cene i oblicza się na koniec ile przypada na jednego rodzica....mam tylko problem z niektórymi rzeczami, jaką ilość i cene wpisać:Szok: no nie mam pojęcia...

Kurcze nie miałam mleka, bo wczoraj nie było, miałam zajechać specjalnie do biedronki i zapomniałam:( dziś kazałam mamie kupić jak miała wracać z pracy, niedawno zadzwoniła że obleciała biedronke, lidla i jakiś tam jeszcze sklep i nie ma nigdzie Bebiko 4:Kiepsko: na kolacje może obyć się bez mleka, ale jutro rano nie wiem jak to będzie...może ugotuje kasze manne na normalnym mleku? tylko nie wiem czy to wypije...ehhh

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Magda no koniecznie dowiedz się co w tym p-kolu z tymi rajstopami i rękawiczkami...ehh kiepsko tam teraz u Was sytuacja:Kiepsko:
nasza Panie w listopadzie miała wypadek i jest do tej pory na zwolnieniu:( też była bardzo fajna, ale ponoć niedługo ma już wrócić ze zwolnienia...

Andzia ja pierdziele co u Was z tymi rzyganiem i srankiem?:Histeria:
może teraz dziewczyny mają rzeczywiście podrażnione brzuchy...ehh
fajny dzionek wczoraj spędziliście, super!
pokaż się w tej sexi bieliźnie!:Psoty::Oczko:

Cafe ale super ze spotkałaś tą mame bliźników!
lepiej nie mogłaś trafić:))

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Cafe jak laski były w wieku Twoich chłopaków to w kazdą pogode wyłaziłyśmy na spacer, żeby tylko przetrwać. Jeju jak sobie przypomne...teraz leniom nie chce się wyłazić, bo na plac zabaw za zimno, w ogóle nuda, w domu też nuda, jak przyjdzie wiosna to to nadrobimy.
Super z mama bliźniaków. Ja jak zołzy miały kilka tygodni to poznałam na spacerze Age-mame Jagody i do tej pory się kumplujemy, odwiedzamy itp::):

Odnośnik do komentarza

Magda zołzy rekawiczki nosiły tylko przy wielkich mrozach i śniegach, często ja zakładałam, bo mi było zimno, a one nie chciały. A rajtki zakładam im jak jest powyżej -5, jak dzieciaki biegają to nie jest im az tak zimno.
A Michał się ale asior zrobił, u mnie Maryśka już śpi, a Zocha kimnęła się w p-kolu i ani myśli o spaniu:Kiepsko:

Odnośnik do komentarza

Anielinka zołzy od ponad miesiąca nie piją mleka, oduczyły się przy tych akcjach sraczkowych, ale wcześniej kilka razy zdarzyło mi się zapomniec kupić, próbowałam przekupić zwykłym, niestety bezskutecznie. I tez często miałam problemy z kupieniem Bebika 4.
Może pomożemy Ci z niektórymi pozycjami na liście wydatków?

Odnośnik do komentarza

andzia
Magda zołzy rekawiczki nosiły tylko przy wielkich mrozach i śniegach, często ja zakładałam, bo mi było zimno, a one nie chciały. A rajtki zakładam im jak jest powyżej -5, jak dzieciaki biegają to nie jest im az tak zimno.
A Michał się ale asior zrobił, u mnie Maryśka już śpi, a Zocha kimnęła się w p-kolu i ani myśli o spaniu:Kiepsko:

My mu na spacer nie zakladamy rekawiczek, ale byli na placu zabaw, wszystko zimne. Do tego w Sz-nie wieje jak cholera, zimno jest bardzo przenikliwe, ale on w tych cienkich dzinsach na gumkach. Ja mu zakladam rajty caly czas. Jak mu zimno to nic na sile.

Młody w koncu tez padl, P. mu full ksiazek poczytal, do kazdego zdania po kilka pytan :hahaha: Nasmialam sie jak nie wiem.

Odnośnik do komentarza

andzia
Słyszałyście o tej aferze solnej?
Jedna z firm jest od nas, normalnie jestem w szoku, jej właściciel to mój dawny nauczyciel języka polskiego. Taka dupa, takie ciele mele, córeczki wyżej srają niż głowę mają a tu taka akcja:Histeria::Szok:

Widzialam w tv, ze cos mowili, ale nie sluchalam, wiec kompletnie nie mam pojecia o co chodzi.

Odnośnik do komentarza

andziaale jaja z ta sola
pewnie wszyscy zarlismy od lat to samo czym posypuja ulice
masakra

anielinkaco z tym mlekiem
miejmy nadzieje,ze amelcia nie zrobi awantury
kto jak kto,ale nie ona:oczko:
olek tez juz mm nie pije
czasem zje kaszke taka nestle czy bobovita,ale tez juz rzadko

magdano z tymi rajstopami pani przegiela
prawda jest taka,ze pewnie nie chcialo ubierac
ciekawa jestem co jutro ci powie

Odnośnik do komentarza

Magda ja też cały czas zakładam małemu rajtki i nie wyobrażam sobie wyjścia teraz bez rajstop... Musisz pogadać... Łóżeczko bardzo ładne:)
Cafe podziwiam Cię z tymi ćwiczeniami... ja z okazji okresu pożarłam dzisiaj wszystkie batoniki czekoladowe które miałam pod ręką :lup:
Andzia zdrówka dla Marysi... Mam nadzieję, że jutro cała dziatwa będzie w przedszkolu...

Odnośnik do komentarza

Gosia wspolcyuje brutalnego powrotu do rzeczywistosci! Oby jutro bylo juz lepiej.

Michał tez normlanie pije zwykle mleko, ale ranem musi byc jego ukochane Bebiko. Taki rytual. A mi to pasuje, bo wypija ok. 400 ml i na spokojnie jedzie do p-kola na sniadanie :)

KAszek itp nie je za to juz baaaaardzo dlugo. Nie je tez jogurtow, wiec ta porcja mleka codziennie jest ok.

Odnośnik do komentarza

andzia
Anielinka zołzy od ponad miesiąca nie piją mleka, oduczyły się przy tych akcjach sraczkowych, ale wcześniej kilka razy zdarzyło mi się zapomniec kupić, próbowałam przekupić zwykłym, niestety bezskutecznie. I tez często miałam problemy z kupieniem Bebika 4.
Może pomożemy Ci z niektórymi pozycjami na liście wydatków?

Tak własnie sobie pomyślałam o Was ::):
jeszcze raz na spokojnie jak będe sama to policze sobie, a jak będe miała z czyms problem to zwróce sie do WAs:)

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Przegotowałam Amelce zwykłe mleko i wypiła::):
jeżeli by się przekonała do tego zwykłego to super by było, bo z tym bebiko 4 zawsze problem z kupnem:(
no nic, zobaczymy jak będzie jutro rano...
Magda 400 ml. Misiek wypija?:Szok: Amelka 240:)
co do rajstop to ja Amelce zakładam non stop pod spodnie i nie wyobrażam sobie inaczej, z rękawiczkami różnie, zazwyczaj rano musi mieć założone, bo inaczej nie wyjdzie z domu:lup:
Andzia laski mają ttylko skarpetki pod spodniami?

Gosia wspołczuje zmierzenia się z szarą rzeczywistością :Szok: ale niestety zawsze powroty po takim długim wolnym bolą, a do tego jeszcze @:Padnięty:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

andzia
Gosia współczuje powrotu do rzeczywistości. Teraz odliczać dni do Wielkanocy, a ta już nie długo:)
Jak laski piły mleko to kilka razy próbowałam im dac zwykłe, ale nie chciały

Teraz odliczam dni do rekolekcji :smile_move: co prawda chodzić d pracy będzie trzeba, ale na pewno będziemy w pracy krócej:)
Dzisiaj obmyśliłam sobie plan na następne kilka lat;) mam nadzieję, że uda mi się go wcielić w życie;)

Odnośnik do komentarza

andzia
Anielinka rajstopy nosiły tylko pod ocieplanymi spodniami na śnieg. Takie typy. Ja tesz smigam głównie w legginsach i zimno mi nie jest:oczko: Im do p-kole też często zakładam legginy, ale mają grube kurtale, kozaczki i nigdy nie narzekały, że zimno. One jnajchętniej wyszły by bez czapy i szala:)

Ja Amelce też często zakładam leginsy do p-kola, ale pod nie rajtki obowiązkowo, ja tam jestem okropny zmarźluch i mi ciagle zimno, wiec wiem jak to jest:)

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...