Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

hej.
Taki mialam wczoraj skopany dzien, ze szok.
Z naszym Oplem coraz gorzej i nie chce nawet myslec ile wydajemy na jego naprawe :( Cale nasze wakacje z tamtego roku - tyle wydalismy w tym m-cu. P. zalamany.
Darlam sie na biedengo Michała wczoraj caly czas. Az mi go szkoda. Ale pojechalismy na fajny plac zabaw, a on stoi kolo mnie i nigdzie nie pojdzie, bo sa dzieci!!! Cos z nim jest nie tak. Wkurzylam sie i wrocilismy do domu.
Do tego mlody mi zachorowal :( Noc koszmarna :(

Odnośnik do komentarza

Kasioleqq fajnie, ze R. pomyslala o DD.
My kupilismy sandaly Michalowi w Deichmannie za 49 zł! Sa super (przynajmniej na razie).
Mama sie nie zateskni za Jerrym?

Cafe super ta Twoja siostra!
Jak noc?
K. dzisiaj wraca?

Mei suuuper fotki!
Ty laseczka, a Filip w tej fryzurce wyglada super, w ogole w tych trmpkach i koszuli - rewelacja. I jakos mi sie wydaje, ze na buzce troche przytyl, co?
Nie martw sie, ze nie jestes idealna siostra. Inna sie jest siostra jak sie nie ma dzieci, a inna jak juz sie ma swoje :)

Vercia oby do wakacji, co? Skonczy sie ta papierologia.
Jak Marcel?

Andzia, Anielinka, Anouk, Gosia co z Wami?

Odnośnik do komentarza

hej kochane...

U mnie też koncert od rańca;( i choć mam tylko dwójkę szatanó to też chcę juz wieczór:Histeria:
wyobraźcie sobie ze Kornela jest takim szatanem ze zaczyna się bronic jak Kacper jej dokucza to ta go szczypie i ciągnie za włosy... nigdy bym nie pomyślałą, że takie maleństwo wie o co kamon :Oczko: ogólnie potrafi już odstawić histerię... jak jest w łóżeczku i zaczyna płakać djae jej np.taką pałeczkę kukurydzianą, to trzyma się szczebelków placze wygina do tyłu... masakra normalnie, oj ciężki charakterek będzie miała, chyba po tatusiu...;/

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

cafe sil kochana:Całus: zazdroszczę siorki, pozazdrościć:))

Magda nie mam pojęcia co z Miśkiem... poprostu ma dystans do innych... może mu przejdzie z wiekiem na pewno:))

Mei super fotki, Filip jaki elegancik:) ma kozacką fryzurę ja też bym chciała tak Kacpra obciąć, ale on jest grubasek i w takie upały ma poprostu od razu mokre włoski... jutro muszę pójść z nim do fryzjera i muszę go opitolić na amerykańskiego żołnierza tak bedzie najwygodniej na lato:)
a Ty jesteś super laska:))

veronica podziwiam ja o 22-23 maks padam na ryj :o_master:

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

cafe82
magda :Całus:
nie wiem co z miskiem jest-moze po prostu boi sie obcych?
co do auta to brak slow,skarbonka bez dna-moze sprzedajcie dryla?chociaz pewnie tyle w niego wladowaliscie,ze sie nie oplaca,coo?

Nie wiem co z tym moim dzieckiem. Ale jak nie mam dnia to strasznie mnie to wkurza. Lece prez pol miasta, zeby mu uatrakcyjnic dzien, a on stoi kolo mnie, bo sa dzieci. No kuzwa, nie mam domu, zeby mial swoj prywatny plac zabaw.Jak sie pusto robilo to podchodzil, a jak tylko dzieci przebiegaly to znowu do mnie. Jakas masakra :(

Odnośnik do komentarza

Magda ale przystojniaczek! Te jego oczy są po prostu boskie! No i do twarzy mu w tym kolorze!
Współczuję Wam wydatków na auto... Słabo mi się robi na samą myśl ile pieniędzy się w to ładuje...
A co do Miśka, to powiem Ci, że wolałabym takie zachowanie niż tą agresję Filipa. Czasem widzę jak Filip pięknie się bawi z innymi dziećmi to aż mi lżej na sercu ale wystarczy moment i się zaczyna... A to zbije, a to popchnie albo nie chce się dzielić... A jak pytam dlaczego to pada odpowiedź: Bo mi przeszkadzał/bo musiałem/ bo mi się nudziło:Szok: A z Michałem wszystko jest w porządku, przecież na zajęciach ładnie się bawi. Naprawdę się nie martw! Może on musi się najpierw oswoić z grupą?
A Filip owszem, przytył:D Cały 1kg i teraz waży kapkę ponad 13:Histeria:

Cafe hehe chciałam podziękować za komplement i kliknęłam nie przy tym poście:Oczko:
Macie z Magdą rację, że inaczej jest jak już się ma swoje dzieci, ale pamiętam, że ja nie byłam przychylna Miłoszowi nawet jak jeszcze Filipa nie było::(: W sumie na początku było ok, dopiero później jak zaczęły wychodzić efekty metod wychowawczych mojej siostry to zaczęłam ich unikać...
Wiem, że się powtarzam, ale to naprawdę super jak Sylwia tak świetnie potrafi zorganizować Olkowi czas no i że sama proponuje że się nim zajmie:yes:

Kasioleqq dzieciaki to cwane bestie:Oczko: Dobrze, że Nelcia nie daje sobie w kaszę dmuchać:D
Też się zastanawiałam czy młodego tak na króciutko nie ściąć, bo jemu też się poci główka. Może jak go kolejny raz wyciągnę do fryzjera...

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...