Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
mario78

gdzie ładujecie zdjęcia ?

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka dziewczyny,

Gdzie ładujecie zdjęcia swoich pociech w hurtowych ilościach. Chciałabym umieścić zdjęcia z chrzcin naszej córeczki i pokazać je dalszej rodzinie - a na forum przecież nie będę tego wrzucać - z czego korzystacie ? I nie mówcie mi o naszej klasie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mario78
Hejka dziewczyny,

Gdzie ładujecie zdjęcia swoich pociech w hurtowych ilościach. Chciałabym umieścić zdjęcia z chrzcin naszej córeczki i pokazać je dalszej rodzinie - a na forum przecież nie będę tego wrzucać - z czego korzystacie ? I nie mówcie mi o naszej klasie :)

Proponuje 2 miejsca:
Picasso - w internecie
założyć poczte na dobrym portalu (np. gmail, wp ......) i tam wysłać - a beda wszedzie dostępne. W całej polsce, na urlopie, za granicą, i gdzie chcesz....
pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja przegrywam wszystkie zdjęcia na płyty Mam podzielone wszystko .
zawsze miałam na kompie ale 2 razy komputer nam się zepsuł i po naprawie komputer był pusty wszystkie zdjęcia mi przepadły Najbardziej żałuje tych z moich poprawin - nie dało się ich odzyskać
Pendrive dobry pomysł:)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9hqymi36e7.png
http://www.suwaczki.com/tickers/82do3e5ekt2ocja7.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

brightdevil
gosiaki13
Googleweb lub picassaweb

Te dwa są moim zdaniem najlepsze :) calkowiecie sie zgadzam... biorac pod uwage ze jest teraz era cyfrowek i ma sie tysiace zdjec taki 'magazyn' jest super ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...