Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
gabalas

Jaki szampon i odzywka

Rekomendowane odpowiedzi

Uzywała gliss kura, loreala i herbala ale mam takie włosy, ze za bardzo sie uzależniały i każdy szmpon po roku już nie "pielęgnował", ostanio zakupiłam Joanne dla suchych włosów z midem i jest super nie musze używac odżywki. No ale wiadomo jak komu. Jednak kiedyś zaopatrzyłam się w litrowa włoska odżywke kokos z mlekiem na allego za śmieszne pieniądze, a widziałam że fryzjerki używaja takich i wołają sobie za nie 5 dych:36_19_2: i mogłam nawet umyć szamponem najbardziej wysuszajacym za 2 zeta a po odżywce włosy suuuper były.
Ta odżywka to:
KALLOS MASKA MLECZNA CREMA al LATTE 1000 ML wpiszcie sobie na allego. Ja mam włosy przetłuszczajace u nasady a okropnie suche na końcach, jak ktos ma bardzo suche albo farbowany blond można sobie zrobic maseczkę a włosy będą jak jedwab.

....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja polecę polski produkt: szampon Czarna Rzepa firmy Joanna. Jest taki co zawiera już odżywkę, ale ja używam osobno odżywki Joanna z zielonej herbaty. Też miałam kłopot z przetłuszczaniem i... wypadaniem.

Daniel

http://www.suwaczek.pl/cache/6d4b07bfbd.png

Aniołek 9tc 20.07.2005

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

polecam firme Joanna

miałam straszny problem z włosami, kupowałam tuzinami rózne szampomy, odzywki, maseczki. Niestety wszystkie drogie a włosy takie jak byly tak byly, zadnej poprawy

Na allegro zamowilam Joanna Professional szampon, odzywke i maseczke
Cena rewelacyjna bo za 1000ml ok 10-13zł :36_2_25:
skuteczność - :36_2_25:

POLECAM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupilam w Pl serie kosmetykow do pielegnacji wlosow Kerastase , ktora poleciala mi fryzjerka :) oprocz tego nalozyla mi maske regenerujaca tej firmy i powiem Wam , ze mam super wlosy , byly suche a teraz lsnia i sa take mile w dotyku :) do 5 myc mam po tej masce nie uzywac odyzwki :)

a to ten produkty

http://brorosyster.se/PICTURE/1399-4-volympaket25.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...