Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Corcula

FEMINA Kraków

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mama A

Radzę uważać na tego lekarza. Prowadziłam ciążę u dr Jankowskiego. Zakładał mi też szew, ponieważ szyjka zaczęła się otwierać. Przed zabiegiem żadnych badań chociażby na krzepliwość krwi. Ksiazeczka ciazy wypełniana...byle jak. Trzeba się było prosić o uzupełnianie, bo w razie ewentualnych powikłań inny lekarz nie wiedziałby co się dzieje, a i tak była uzupełniona nie dokładnie. Miałam rodzić przez CC u doktora. Panicznie bałam się porodu naturalnego. Zostawiłam sporo pieniędzy u doktora, który w najważniejszym momencie zostawił mnie na lodzie. Tydzień wcześniej, był to czwartek miałam wizytę, powiedział że napór na szyjkę jest, ale szew trzyma i trzymamy się ustalonego terminu (30.07)
Zadzwoniłam do niego w poniedziałek, że mam skurcze dość mocne że nic nie pomaga. Kazał przyjechać. Powiedział, że to będzie wczesniaczek, że on nie przyjmie porodu bo nie mają patologii noworodka ( mógł mnie o tym poinformować wczesniej wtedy szukałabym chociaz położnej i lekarza w innym szpitalu na taką ewentualność). Mówiłam mu że umawiał
się ze mną na 30.07 na cc. Stwierdził, że to niemożliwe, że tak późno i na pewno się tak ze
mną nie umawial (serio?)Wypisał skierowanie na Kopernika. Kazał powołać się na niego i dr Pytynskiego, który zakładał mi szew. Ponoć jest tam szefem. Powołałam się w efekcie dowiedziałam się że mnie nie przyjmą, bo nie mają miejsc. Kolejne badanie ginekologiczne tam. I dzwonienie po szpitalach gdzie mnie przyjmą. Na Kopernika ujście bylo jeszcze zamknięte. W końcu przyjęli mnie na Narutowicza o 3 nad ranem u Jankowskiego byłam po 24... Urodziłam naturalnie synka, bo miałam już 1 cm rozwarcia przy szwie. Nie udało się zatrzymac akcji. Poród przebiegal dość sprawnie choć boleśnie jednak nie mam złych wspomnień pomimo że przyszłam z ulicy miałam porod rodzinny i świetna położną. A co najważniejsze mój synek miał fachową pomoc zaraz po przyjściu na świat. Pan Jankowski chciał to wstrzymać na Kopernika do 9.07 i wtedy zrobić cesarkę. Pomijam fakt że moj synek i tak byłby wcześniakiem dla których oni nie mają odpowiedniego sprzętu. Nie wiadomo w jakim byłby teraz stanie, za to Panu Jankowskiemu zasiliłoby się konto o kilka tysięcy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Goshax

Hej Mamusie :)

jestem szczęśliwą mamą dwójki dzieci, ale dopiero drugie dziecko urodziłam w feminie, właśnie pod opieką dr jankowskiego. Pierwsze rodziłam u Siemiradzkiego, też nie mogę narzekać, ale jednak przy cc obawiałam się publicznego szpitala, dlatego po wielu ciepłych słowach zdecydowała się własnie na jankowskiego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Igaw

Hej!!
Powiedzcie dziewczyny co w przypadku jak się zacznie przed planowanym cc?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziewczyny, ja teraz dopiero zdecydowałam się własnie na Femine, przy trzeciem dzieciatku, bo jestem juz tuz przed 40, mozemy sobie z mezem na to pozwolic. Troszkę obawiam się rodzić w tak poznym wieku w szpitalu publicznym. Poki co mam świetną opiekę i bardzo mily personel, mam nadzieje, ze sam porod też się uda bez problemów :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja rodzę w marcu, w feminie, ponieważ moja teściowa mocna mnie namawiała, twierdząc że jej corka byla bardzo zadowolona. Dr jankowski jak do tej pory bez zastrzeżeń - polecam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fakt - wygląd szpitala jak z kosmosu, pięknie wyposażony, obsługa bardzo miła. Ja tam rodziła, polecam obydwaj lekarze Jankowscy bardzo sympatyczni i kompetentni! super

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Magdalena85

Dziewczyny a nie macie żadnych wątpliwości co jeśli pójdzie coś nie tak? Femina odsyła na Kopernika? Wiecie jak to jest? Mam coraz więcej wątpliwości :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niee coś Ty nigdzie nie odsyła, moja siostra tam rodziła normalnie doprowadzają ciążę do końca, zawsze chyba możesz do nich napisać i spytać o wszelkie wątpliwości. Ja jestem dopiero w ciąży i na razie chodzę do lekarza na nfz, ale wiem że moja siostra z komplikacjami normalnie tam rodziła u nich.!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Magdalena85

Dzięki bo mnie zaczęli wszyscy straszyć. Chyba się tam przejdę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak tak, ja też słyszałam różne rzeczy, ale to jakies gadanie, normalnie sobie tam zadzwoń i Ci wszystko powiedzą, albo przejedź jak masz czas :) Ja rodziłam u młodego pana dr Jankowskiego i wszystko się dobrze skończyło, bez żadnych kłopotów :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mama A

Mnie odesłał na Kopernika, ale i tak nie przyjęli. Jeżeli zaczniesz rodzić przed terminem to raczej Cię nie przyjmą tam nie ma na miejscu anestezjologa i całego zespołu żeby przyjąć poród. Nie ma nawet odpowiedniego sprzetu do ratowania dziecka w razie komplikacji... A chyba to powinno być priorytetem... Nie super wygodnie łóżko i piękne sale...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Magdalena85

Jak on odsyła na Kopernika to jak oni przyjmują porody naturalne które mają niby w ofercie?? Przecież naturalnego nie zaplanujesz na konkretną godzinę. Widzę, że cennik porodów usunęli ze strony albo nie mogę znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mama A

Powiem Ci szczerze, że nie mam pojęcia... Ja panicznie bałam się porodu naturalnego, dlatego chciałam rodzić przez cesarskie cięcie, liczyłam na profesjonalne podejście do sprawy i ufałam, że zostane potraktowana tak jak mnie zapewniał, że jest dostępny 24h/7. No niestety nie. Mogłam za mniejsze pieniądze znaleźć sobie lekarza w państwowym szpitalu i do tego własną położną, a z własnego doświadczenia powiem, że nie ma nic gorszego jak rodzisz i nie wiesz gdzie trafisz i na kogo... Jeżeli chcesz rodzić w Feminie rozumiem, przecież sama chciałam... Tylko znajdź sobie dla pewności jeszcze jakiegoś lekarza i położną, który w razie czego Cię przyjmie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mama A

W końcu miałam rozwiązanie w szpiatlu Narutowicza. Rodzilan naturalnie, bo nie miałam do tego przeciwwskazań, a tokofobia nie jest traktowana jako przeciwwskazanie do porodu naturalnego, a dr Jankowski nie napisał żadnego wskazania do cesarki na skierowaniu, bo stwierdził, że szew okrężny jest wskazaniem do cesarki...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość sunshine12

hmm trochę jestem zaskoczona, ja opiekę dra wspominam bardzo dobrze. Przez całą ciążę miałam poczucie, że mogę na niego liczyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość majeranek

ja bardzo sobie chwalę klinikę Femina, nie tylko jeśli chodzi o jakość usług, opieki, jaką zapewniają, ale też dlatego, że po prostu czuję się u nich dobrze. Moim zdaniem to jest najlepsze miejsce dla wszystkich przyszłych mam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość redhair

też podzielam te pozytywne opinie, moim zdaniem to jest świetne miejsce dla każdej kobiety. Nie tylko do prowadzenia ciąży. Ale na pewno nie tylko wysoka jakość oferowanych usług zasługuje na wspomnienie ale też ze względu na podejście, opiekę i życzliwość z jaką podchodzą do pacjentki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mama A

To miło, że się wami odpowiednio zajął :-) Ja niestety nie mogę podzielać waszego zdania. Napisałam szczerą opinie, niestety nie pozytywną, chociaż kilkanaście miesięcy temu myślałam, że będę tak jak Wy zachwalać tą klinikę. W moim przypadku pieniądze były wyrzucone w błoto i stracone zaufanie do Pana dr. Mój mąż określił dzialania Pana dr jako masówkę i byleby się kasa zgadzała. Jak już widział, że ze mnie kasy nie będzie, bo porodu nie zatrzyma to olał i zostawił...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość smerfiaczek

Przykre jest to, że masz takie wspomnienia i doświadczanie. Na pewno nie każda z pacjentek musi być w 100% zadowolona z opieki, jaką ma. Szanuję Twoją opinię, chociaż osobiście mam inne odczucia. Dobrze się tam czuję, mam poczucie, że dr o mnie i o dziecko dba. Czuję się bezpiecznie, a to myślę jest najważniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mama A

Ja szanuję Twoje odczucia, nikomu nie życzę tego co mnie spotkało. Mam nadzieję, że Ciebie to nie będzie dotyczyć. Życzę Ci miłych wspomnień i zdrowego maluszka :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość lilka26

jak dla mnie doktor Jankowski to naprawdę świetny fachowiec, moją pierwszą ciążę poprowadził wzorowo. To prawda, ma sporo klientek ale nie nazwałabym tego masówką, do mnie miał bardzo indywidualne podejście :))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kamyczka88

Jaaa! Rodziłam dwa lata temu i teraz znowu jestem w ciąży ^^ wtedy wybrałam dra Jankowskiego i teraz chyba też się na neigo zdecyduję, jednak co sprawdzone to najlepsze ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Elkaa28

tez zastanawiam się nad porodem w tej klinice, jednak wolałabym poród SN ze znieczuleniem... rodził ktoś tam SN? Jakie wrażenia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...