Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Corcula

FEMINA Kraków

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Magge

Cesarka Od 6 tys w zwyż zależy czy poród rodzinny czy nie czy sala 1 osobowa czy 2. Wczoraj byłam polecam. Wgl nie przypomina szpitala bardziej hotel 5 * byliśmy pod wrażeniem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość aanni

Najlepiej idź i pogadaj bo wiadomo, że to może zależeć od różnych rzeczy. Standardowo od 8 do 9 tys.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Olga1979

A co wchodzi w te cene? Jutro zadzwonię się umówić, ale jeśli masz czas to chętnie się dowiem jeszcze od CIebie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość aanni

Wszystkie znieczulenia, w razie potrzeby również cięcie cesarskie, 2-krotne badanie neonatologiczne, szczepienia itp. Ja bylam bardzo zadowolona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Olga1979

U mnie będzie jednak cesarka, ale właśnie u doktora Jankowskiego. Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość tymczasowa

Czy lekarz prowadzący ciążę inny niż dr Jankowski może przeprowadzić CC w szpitalu Femina? Lub można mieć innego lekarza prowadzącego a rodzić u lekarzy z Feminy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Maja89

Szpital Femina jest własnością Pana dr Jankowskiego, przyjmuje w nim on i jego syn. Ja wybieram sie tam na cc , ciekawi mnie jak inne Panie po cc tu przeżywały rekonwalescencję?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Maja89

Mnie doktor przyjął w 27 tyg ciąży i teraz on mnie prowadzi. Żeby u niego rodzic nie można sie na to zdecydować zaraz przed terminem, woli mnieć na Ciebie oko duzo wczesniej. Prowadzi po swojemu ciąże . Daje różne leki zeby lepiej ciąża przebiegała z czym nie spotkałam sie u wcześniejszej lekarki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dyńkowa

Chyba jeden z lepszych ginów w KRK. Byłam u wielu i tylko z niego jestem zadowolona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość a.dudzik

Dużo osób pisało tu o standardzie szpitala. I bardzo słusznie bo faktycznie to coś co robi duże wrażenie. Szczególnie na kobiecie w ciąży, która wie, że odpowiedni sprzęt to podstawa jej bezpieczeństwa. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Klina

~Maja89
Szpital Femina jest własnością Pana dr Jankowskiego, przyjmuje w nim on i jego syn. Ja wybieram sie tam na cc , ciekawi mnie jak inne Panie po cc tu przeżywały rekonwalescencję?

Maja ja przechodziłam tu CC. Spodziewałam się dużo więcej bólu i ogólnego dyskomfortu, a było bardzo w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czesc dziewczyny, a jaki koszt wizyty przy prowadzeniu ciazy? Nie znalazlam na stronie. W google znalazlam ze jest krotko otwarty tj. Kilka godzin dziennie i zamkniety w weekendy i srode, czy to prawda? Jesli ktos pracuje ciezko sie umowic po pracy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Magdalena84

Cześć! Cena porodu jest na stronie Feminy-zależy od pakietu. Najlepiej zadzwonić i się umówić. Myślę, że wizyty są umawiane w razie potrzeby. Właśnie się wybieram na rekonesans do kliniki zapytać się co i jak. To chyba jedyna sensowna klinika w której można rodzic prywatnie. To moja pierwsza ciąża i zamierzam tam rodzic bo publiczne szpitale mnie przerażają.Jeśli ktoś ma jakieś doświadczenia z porodu w tej klinice dajcie znać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ewella89

~Alicee
A jaki jest koszt porodu naturalnego?
Pozdrawiam

No wlasnie mnie tez interesuje naturalny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Klina

Wiem, ze w Feminie i w sumie chyba wszedzie indziej naturalny jest nieco droższy od cc. Jakies 8 tys. Ale masz tam wszystko w cenie: wszystkie znieczulenia, w razie potrzeby tez cięcie cesarskie, 2-krotne badanie neonatologiczne, szczepienia itp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Annz

Dla mnie szpital świetny pod każdym względem, a zdecydowałam się rodzić tam z polecenia koleżanki i przeczytałam też kilka opinii na forach. Po pierwsze sam wygląd- mega nowocześnie i komfortowo dbają o ciebie najlepiej jak się da. Opieka doktora Jankowskiego też na najwyższym poziomie- wytłumaczy, doradzi a kiedy panikowałam rozwiewał wszystkie moje obawy. Personel też przemiły i mega pomocny także naprawdę chyba do tej pory najlepszy szpital w jakim miałam okazję być.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Esmee

Doktor Jankowski też wyleczył u mnie niepłodność. Miałam bardzo nieregularne miesiączki a czasami nawet ich brak a gdy udało się to wszystko unormować to urodziłam zdrową śliczną córeczkę u niego w szpitalu Femina.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kamaczi

Ja byłam mega pozytywnie zaskoczona samym wyglądem szpitala (wszystko na najwyższym poziomie) jak i wspaniałą obsługą dlatego zdecydowałam się tam rodzić po niezbyt miłych doświadczeniach a państwowym szpitalu. Jankowscy to świetni specjaliści naprawdę czułam że ja i moja dzidzia będziemy bezpieczne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Magdalena85

Cześć dziewczyny! Koleżanka ostatnio trafiła do Feminy i zaniepokoila mnie jedna rzecz. Podobno dr Jankowski strasznie wyciska kasę, jest w stanie dziewczyne ściągnąć łóżka przed zabiegiem żeby zapłaciła za zabieg i zleca sporo badań - oczywiście u siebie, a trochę ciężko jest odmówić z nogami w powietrzu. Żeby było jasne - nie sugeruje że nie jest dobrym specjalista! Jakie macie odczucia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...