Skocz do zawartości
Forum

Mamy i przyszłe mamusie rocznik 87 :)


pbmarys

Rekomendowane odpowiedzi

A studiuję :D Oby do końca ;) jeszcze rok w sumie został więc muszę jakoś dać radę

Niedawno załatwiałam sobie praktyki (mam w padzierniku), robię badania do magisterki (większość zrobiona), a niedługo sesja o zgrozo

Teraz szukamy mieszkania, bo właściciel nam nie przedłuży umowy więc trochę pod napięciem ale mamy czas do końca lipca

Mała rośnie, robi postępy, już by chciała sama siedzieć, za to na brzuszku chwilka i się buntuje... Nadal je cyca ale po trochu daję jej słoiczki (jakieś 70g dziennie), czasem kaszkę i zaczniemy wprowadzać gluten...

Jak po ostatnich dniach? Nie zalało Was? U nas nawet nawet....

http://www.par-michal.legnica.opoka.org.pl/adwent.gif

Odnośnik do komentarza

U nas to tylko w parku troche zalala i wsie niedaleko naszego miasta a tak to w miescie to tylko przejscie na pkp mamy podziemiach tak jakby :D ale to moze i dobrze bo by sie tam remoncik dworca przydal moze burmistrz cos wymysli :D

ale tez mam nadzieje ze w parku zejdzie woda bo w ten weekend sa dni naszego miasta i przez 3 dni imprezki tylko co z naszym malenstwem zrobimy :D

a Różyczka robi równiez postepy, na moje oko wazy ok 8kg i mierzy co najmniej 73 cm :D a moze wiecej :D co do jej postepow to raczkuje od 3 dni i pelza na zmiane, chyba psom zazdrosci, troche jej rozklad dnia zmienilam :D wiec ma duzo czasu na zabawe ze mna i nie tylko bo czasem jest na raczkach u wujka :D a popoludniami czas z tata :D jak moj S do mnie dzwoni z pracy to mala go szuka pod telefonem i na sile chce zjec telefon i go rozlaczyc juz wie ktorym guzikiem :D zebow brak i powoli uczy sie siadac i wstawac jednoczesnie :D

a tak to czas leci do przodu :D musze isc bo mala sie obudzila :11_9_16::11_9_16:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...