Skocz do zawartości
Forum

i jak zaufać lekarzom ???


Gość kwiatuszek9876

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym tak calkowicie lekarzy nie obwiniala - widzialam reportaz na TVN.Fakt moze mogli zlecic badania ale dziewczynka nie miala ewidentnych objawow sepsy.To mogla byc trzydniowka, cokolwiek.Mala dopiero co wyszła z choroby , moglto byc nawrot czy jakies komplikacje po.
Po pierwsze z pewnoscia nie czekalabym tyle ile rodzice dziewczynki tylko jakbym zobaczyla goraczke 39 to juz mnie w szpitalu maja.
"Rodzice nie pamiętają, aby lekarka pouczyła ich, że gdy stan dziecka się pogorszy natychmiast mają przyjechać do szpitala." - mnie by pouczac nie trzeba bylo. Goraczka wzrosla do 42 stopni a matka czekala do rana tylko dlatego ze nikt jej nie powiedzial by pojechala do szpitala ? No sorry. Ktora z Was siedziałaby bezczynnie w domu ? Przy sepsie najwazniejszy jest czas - byc moze gdyby matka nie czekala tyle tylko od razu zabrala mala do szpitala a nie leczyla ja na własna reke, gdyby sie uparla by mala zostawiono w szpitalu wszystko skonczylo sie inaczej .Kazdy medal ma dwie strony. Najłatwiej winic teraz lekarzy.

Szczęsliwa mama

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...