Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
mamamija

Nervomix-skuteczny?

Rekomendowane odpowiedzi

Czy któraś z was stosowała tabletki Nervomix? Szukam czegoś na uspokojenie ale takiego delikatnego i bez recepty. Polecono mi właśnie Nervomix ale nie stosowałam wcześniej żadnych takich środków i po prostu się na tym nie znam. Moje maluchy czasami tak mnie wyprowadzają z równowagi ,że bardzo chętnie wspomogłabym się czymś co mi pomoże się wyciszyć ale mnie nie przymuli.

:water_fun:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli jesteś w ciaży to polecam walrianę i melisę, jesli nie to znam świetny środek bellergot - niestety na receptę, ale ziołowy:)

jedyny organ kobiety jaki jest przystosowany do ci

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja od czasu do czasu zażywam Nervomix, gdyż również i moje dzieci są bardzo absorbujące. Staram się także w inny sposób wyciszyć, czy to muzyka relaksująca, czy też spacer. Jednak nie zawsze się tak da. Mi ten lek pomaga, co najważniejsze nie zamula, a ja czuję się dobrze:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za odpowiedzi. Kupiłam, stosuję od czasu do czasu i muszę przyznać działają. Mam wtedy więcej spokoju i cierpliwości dla moich diabełków a o to mi chodziło.

:water_fun:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...