Skocz do zawartości
Forum

Grudnioweczki 2009 :))))


Rekomendowane odpowiedzi

Hello:Oczko:
Miałam dziś nie padać do was ale strasznie się nudzę.
Zaraz zabieram się za małe sprzątanko-nie lubie tak leżeć i nic nie robić.

Co do tej herbatki z malin-to też mi się wydawało,że koleżanka plecie bzdury-ona co usłyszy,to od razu rozpowiada dalej i jeszcze jest święcie przekonana,że ma racje-nie można jej przegadać do rozumu:Szok:

Ja teraz pije herbatę z soiem malinowym-dobry na przeziębienie i dziś czuję się troszkę lepiej.

Ana daj znać jak wrócisz od lekarza.

Odnośnik do komentarza

zosieńka
hejka z rana ja dziś biegne zaraz do endokrynologa a potem do mojej babuni 90 letniej obiadek jej zrobić bo obiecałam że dziś wpadnę za wujka który codziennie u niej jesta potem do szkoły.Popytam mojej położnej jak jest z tą bakterią i jak to jest tym nisko już noszonym brzuchem.
Ana u mnie jest ten problem że ja nie mam czasu na oszczędzanie siebie cały czas latam jak kot z pęcherzemi boję się aby sobie i maleństwu nie zaszkodzić ech a nawet nie ma mi kto coś do picia kupić więc sama dźwigam czasem to ledwo ze sklepu dojdę.No chyba że odwiedza mnie mama to mi przyniesie wczoraj przyniosła mi zakupy huraaaaaaaaaaaaaaa
Ana ale damy radę do grudnia nie?

Zosieńka,u mnie podobnie.
Też wszystko muszę sama robić-zakupy,sprzątanie,itp.itd.
Nawet nie ma mi kto herbaty zrobić-jak jestem chora-a nie chcę ze wszystkim dzwonić do mamy-potem powie,że sobie nie radzę.
Tak,że wszystko na mojej głowie:-)

Odnośnik do komentarza

zosieńka
anna dziękuję ci bardzo za kciukia ale powiedz lepiej jak się czujesz i czy dajesz radę babo my trzymamy mocniutko kciuki za wszystkie grudniuweczki i nietylko aby maleństwa były zdrowe i przyszły na świat o czasie.Nie martw się już bliżej niż dalej głowa do góry bo martwimy maluszki no nie?
Mia twój dr ma rację najważniejsze że dzidzia przybiera na wadze a ile to moim zdaniem sprawa indywidualna.Mam znajomą która naj była w 32 tyg na USG jej mały ważył już 2700 to było co nosić i urodzić miał 4 kg.A teraz ma 11 mc i waży już 12 kg i ledwo samodzielnie siedzi i dopiero wstaje przy ścianie bo jest za ciężki o raczkowaniu można było zapomnieć to się nazywa mieć sporą dzidzię...

ja może nie uwierzycie ale bylam grubasek jak bylam mala i spooooooooooooro ważylam, mamy kolezanki mowily ze dlugo chodzila nie bedze pewnie kolo 14 miesiaca...a ja w 10 wstalam i zaczelam chodzic...(zawsze bylam uparta)....takze kazde dziecko w swoim tempie i waga ma tu maly wplyw, oczywiscie nie mowie tutaj o rodzicach "tuczacych" swoje pociechy....bo sai tacy...ale ja jako maly grubasek ze strasznie krzywymi nozkami chodzilam bardzo wczesnie...

zosieńka
agula7777
zosieńka
a kobitki czy wam też brzuszki już się opuściły bo mnie tak fakt łatwiej oddychać ale czy to nie zawcześnie?A i czy brać laktator do szpitala czy sobie darować najwyżej ktoś dowiezie?

Co do ubranek to ja spakowałam 3 komplety-body,koszulka,śpioszki:-)
A brzuszek jeszcze mi się nie obnizył i naprawdę ciężko mi się oddycha:no1:

troszkę mnie to martwi czy maluszek za wcześnie się na świat syzkuje i walcze ze wszystkim w biegu aby było łóżeczko i rzeczy poprane i poprasowane ech ale brzuszek ciąży ku dołowi za to oddychać mogę ale wszyscy wokoło mi to mówią.

brzuszek sie opuszcza od 3 do 4 tygodni przed porodem - z reguly...ale nie zawsze....takze nawet jakby to i tak bedziesz w terminie bo 36 tydzien jest juz w miare ok...ale czekaj do grudnia...

dorotaiwiki
yasmelka
no Ty masz z nas wszystkich najblizej porodu takze....rozne sa objawy przed, ale wiesz u mnie jak sie zaczelo to chodzilam do ubikacji co 2 minuty i robilam po pare kropel, a brzuch to mnie tak do dolu ciagnal ze jak chodzilam to trzymalam pod spodem, skurczy za bardzo nie pamietam jak to bylo ale tak kregoslup przy skurczu tak jakby pulsowal bolesnie, co jeszcze pamietam to jak juz byly te "porodowe" skurcze to brzuch przy skurczu byl twardy claly i z gory i z dolu....tyle moge Ci pomoc....trzymaj sie i fajnie jakby dzidek sie odwrocil....ja mam nadzieje ze moj tez sie odwroci...

trzymam kciuki by twój też malec sie odwrócil

Panna gratuluje już 36 tygodnia ,no i widze ze masz wszystkie uroki ostatnich tygodni ciaży,też mam wizyte za tydzien w srode :)

Zosienko dziekuje za trzymanie kciukiów

Agula dużo zdrówka życze,fajnie ze masz ta paczke z kosmetykami

dziewczyny a co myslicie o herbatce z lisci malin i wiesiołku,podobno lepiej skurcze przebiegaja i szyjka jest bardziej zmiekczona ?

ana79
dorotaiwiki
zosieńka
a kobitki czy wam też brzuszki już się opuściły bo mnie tak fakt łatwiej oddychać ale czy to nie zawcześnie?A i czy brać laktator do szpitala czy sobie darować najwyżej ktoś dowiezie?

tez sie zastanawiam nad laktatorem,ale chyba odpuszcze i tak jak pisze ktos dowiezie
a co do brzuszka mi chyba sie opuscił

ja pierniczę,a Tobie zostało tylko 20 dni,w sumie to już lada chwila...JA TEŻ CHCĘ

i ja i ja....


http://www.suwaczki.com/tickers/82docwa1zyg7nb5a.png
http://www.suwaczki.com/tickers/wff2vcqg6w42rjgz.png

Odnośnik do komentarza

patrycja`81
witam Dziewczyny:D

jak tak na szybciocha-po poloznej sie odezwe,a polozna mam pwczesnym popoludniem,al epozniej miacho i wogole:D

ale chcialam Wam napisac,ze eko konkurs sie zaczal:
tu link:
Message - Galeria zdjęć Parenting.pl

noi mojemu Eko dziecieciu:D przydaly by sie pkt:D
jak sie Wam podoba,to mozecie oddac-3 pkt to najwyzsza nota

Emilia "walczy" o spiochy dla najmlodszego:D

Oddałam głosik na Twoją laleczke:-)

Odnośnik do komentarza

majeczka
Witajcie!

Ja w podlym nastroju.... noc nie przespana boze co sie wymeczylam!!! Jak mi bylo nie wygodnie!! Ja juz chce rodzic!! Blagam.... Jeszcze do tego pogoda podla leje, wieje, zimno i szaro.....

poczytam was pozniej bo teraz ledwie widze na oczy....

Majeczka jeszcze kilka tygodni,wytrzymamy:-)
Zostało nam 34 dni-już blizej niż dalej:-)

Odnośnik do komentarza

majeczka
Witajcie!

Ja w podlym nastroju.... noc nie przespana boze co sie wymeczylam!!! Jak mi bylo nie wygodnie!! Ja juz chce rodzic!! Blagam.... Jeszcze do tego pogoda podla leje, wieje, zimno i szaro.....

poczytam was pozniej bo teraz ledwie widze na oczy....

ja tez mialam dzisiaj masakryczna nocke....koszmar poprostu! do 3 nie spalam bo mi wszystko przeszkadzalo...oczy ciezkie spac nie da rady potem po 30 minut snem przerywanym...po prostu szok...

agula7777
patrycja`81
witam Dziewczyny:D

jak tak na szybciocha-po poloznej sie odezwe,a polozna mam pwczesnym popoludniem,al epozniej miacho i wogole:D

ale chcialam Wam napisac,ze eko konkurs sie zaczal:
tu link:
Message - Galeria zdjęć Parenting.pl

noi mojemu Eko dziecieciu:D przydaly by sie pkt:D
jak sie Wam podoba,to mozecie oddac-3 pkt to najwyzsza nota

Emilia "walczy" o spiochy dla najmlodszego:D

Oddałam głosik na Twoją laleczke:-)

ja tez....na tego fajniutkiego gojaska...


http://www.suwaczki.com/tickers/82docwa1zyg7nb5a.png
http://www.suwaczki.com/tickers/wff2vcqg6w42rjgz.png

Odnośnik do komentarza

hej babulki ja dzis z bolem glowy od wczoraj jade na apapah mam dusznosci i nerwowa do sszpiku kosci do tego poty mam :le:
napisalam maila do tych co zamowilam kolyske i inen towary ze czekam juz 2 tygodnie i keidy bedzie aoni mi dzisiaj odpisuja ze neistety nie umieja mi dostarczyc no qrw...cisnienie mi podskoczylo chhcieli bym jecscz eraz podala dokladny adres czaicie wioez dzwonie i mowie ze to moj adres nie amm innnego hahahah gdybym nie napisala maila chyba by sie nieodezwali no bo po co skoro kasiorke maja nie no.
umnie jest taki problem ze niema domofonow tylko czujniki i zero nazwisk wiec jesli dojada do mnie to beda musieli najpåierw zadzownic ze sa pod klatka cholera i zas czekac 3 tydzien firma kurierska niezle co

http://suwaczki.maluchy.pl/li-39814.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-39815.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-39810.png

17.04.2009-2 piekne kreseczki
22.06.2009-zobaczylismy cie masz juz 72,2mm w 13,4tc
28.07.2009-masz juz 15cm
28.07.2009-USG-SYNEK
19.08.2008-slyszelismy bicie twojego serduszka

Odnośnik do komentarza

dzien dobry :D
widze że juz prawie każda z nas chciałaby sie rozpakować ::): chociaz ja jak narazie troszke mniej bo chciałabym dlużej nacieszyc sie P :36_3_1:
co do oddychania to mi jak narazie ciężko oddycha sie tylko jak mi brzucho sie stawia. Nie zauwazyłam tez żeby mi opadł ::): dla mnie to on zawsze był nisko ::):
musze wybrac sie do poloznej czy te wszystkie wyniki baan mi odda skoro zmieniam lekarza, bo przed porodem to i tak pewnie krew i mocz bede musiala miec robione. Nie wiem tez co mi powie ten nowy lekarz na temat odstawienia fenoterolu, troche sie boje bo juz 15 minut przed wzieciem tabletki brzuchol sie stawia i boje sie że szybciej sie rozpakuje, w sensie że wolałabym jednak na początku grudnia ::):
a z innej beczki to my dzisiaj z P od rana imienia szukamy dla dziewczynki ::): z początku był przychylny takim jak ja podalam ale nagle mu sie odwidzialo ::): i bedziemy....... losowali ::): pomiedzy Nadią i Judytą ::): które pierwsze ma być ::): hardcory z Nas :lol:
rozpisałam sie bo do P zadzwonił przyjaciel z wyspy i klachają o...... piłce nożnej :lol:
a jeśli chodzi o torbe do szpitala to ja z dzidzią zmieszcze sie w jedną bo dla dzidzi potrzebuje tylko małej paczki pampersow, smoczka i chustezek nawilzonych, a ciuszki na wyjscie P przyniesie w dniu wypisu ::): dla siebie spakowałam narazie 2 koszule, koszulke, szlafrok, 2pary majciochów, 2 pary skarpetek ::):, kosmetyki, papier toaletowy (bo u mnie trzeba, nawet na tym oszczedzaja), dwa ręczniki i tyle. Musze kupic wkladki laktacyjne, podpaski te ogromne :lol:, duzo wody mineralnej z dziubkiem ::): i znajome co juz rodziły mowia ze duzo jedzenia bo po porodzie bardzoooo chce sie jesc ::): laktator mam z tommy tippee ale nie biore bo jak co to P przyniesie ::): no i kapcie musze sobie kupic nowe ::): a i przypomnialo mi sie że jeszcze klapki pod prysznic zapakowac musze ::):
nie bede przepraszac ze sie rozpisalam bo gosiaj nie kazała :lol: hehehe

Tyś moje dziecie, ja Twoja mama!!:wink:

Tyś mój mąż, ja Twoja żona!! :mdr:

Odnośnik do komentarza

a jeśli chodzi o nieprzespane noce to zapisuje sie do klubu..... u mnie jakas masakra, w nocy to mam wrazenie że mój brzuch to wielki głaz :Szok::Szok: ciezko ciezko i jeszcze raz ciezko..... ale za to P juz sie wysypia ::): stres że zrobi mi w nocy krzywde minął ::):
i wogóle ostatnio przymierzalam spodnie i mowie ze masakra bo sie nie zapinam a P na to "jesteś szczupła inaczej" :lol: :sofunny: umie pocieszyc no nie?? hehehe

Tyś moje dziecie, ja Twoja mama!!:wink:

Tyś mój mąż, ja Twoja żona!! :mdr:

Odnośnik do komentarza

cherry82
hej babulki ja dzis z bolem glowy od wczoraj jade na apapah mam dusznosci i nerwowa do sszpiku kosci do tego poty mam :le:
napisalam maila do tych co zamowilam kolyske i inen towary ze czekam juz 2 tygodnie i keidy bedzie aoni mi dzisiaj odpisuja ze neistety nie umieja mi dostarczyc no qrw...cisnienie mi podskoczylo chhcieli bym jecscz eraz podala dokladny adres czaicie wioez dzwonie i mowie ze to moj adres nie amm innnego hahahah gdybym nie napisala maila chyba by sie nieodezwali no bo po co skoro kasiorke maja nie no.
umnie jest taki problem ze niema domofonow tylko czujniki i zero nazwisk wiec jesli dojada do mnie to beda musieli najpåierw zadzownic ze sa pod klatka cholera i zas czekac 3 tydzien firma kurierska niezle co

cherry upominaj sie skoro juz kase wysłałaś!!! a jak nie wyslą to niech kase odeślą a nie ze bedziesz czekac w nieskonczonosc!!

Tyś moje dziecie, ja Twoja mama!!:wink:

Tyś mój mąż, ja Twoja żona!! :mdr:

Odnośnik do komentarza

panna-em
a jeśli chodzi o nieprzespane noce to zapisuje sie do klubu..... u mnie jakas masakra, w nocy to mam wrazenie że mój brzuch to wielki głaz :Szok::Szok: ciezko ciezko i jeszcze raz ciezko..... ale za to P juz sie wysypia ::): stres że zrobi mi w nocy krzywde minął ::):
i wogóle ostatnio przymierzalam spodnie i mowie ze masakra bo sie nie zapinam a P na to "jesteś szczupła inaczej" :lol: :sofunny: umie pocieszyc no nie?? hehehe

tekst ma dobry...heheh


http://www.suwaczki.com/tickers/82docwa1zyg7nb5a.png
http://www.suwaczki.com/tickers/wff2vcqg6w42rjgz.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...