Skocz do zawartości
Forum

Grudnioweczki 2009 :))))


Rekomendowane odpowiedzi

agula7777
Nie macie czasem wrażenia że maluszek kopie za nisko?
Mi tak dziś sadzi kopniak:i-)

Ja mam :D ale i "za nisko" - okolice pachwiny i wysoko :D pod żebra
Ale najlepsze jak się przeciąga gdy leżę na boku i kopie w ten bok rozciągając się jednocześnie przy drugim :)

A propo, zaczynają się problemy z leżeniam na plecach a i na prawym boku długo nie mogę...

http://www.par-michal.legnica.opoka.org.pl/adwent.gif

Odnośnik do komentarza

Aguu
agula7777
Nie macie czasem wrażenia że maluszek kopie za nisko?
Mi tak dziś sadzi kopniak:i-)

Ja mam :D ale i "za nisko" - okolice pachwiny i wysoko :D pod żebra
Ale najlepsze jak się przeciąga gdy leżę na boku i kopie w ten bok rozciągając się jednocześnie przy drugim :)

A propo, zaczynają się problemy z leżeniam na plecach a i na prawym boku długo nie mogę...

A propo leżenia na plecach,to gdzieś przeczytałam,że nie wolno,bo może się łożysko odkleić-nie wiem ile w tym prawdy,bo ja śpię na plecach-na boku juz nie mogę.
Najchętniej to położyłabym się na brzuchu,ale nie da rady,hahahahhahahaha

Odnośnik do komentarza

agula7777

A propo leżenia na plecach,to gdzieś przeczytałam,że nie wolno,bo może się łożysko odkleić-nie wiem ile w tym prawdy,bo ja śpię na plecach-na boku juz nie mogę.
Najchętniej to położyłabym się na brzuchu,ale nie da rady,hahahahhahahaha

O łożysku to pierwsze słyszę ...
Wiem, że dziecko coś tam uciska, a na brawym boku jakas żyłe czy tętnice ^^ nie pamiętam, jak znajdę to napiszę :P

Oj tak, trochę trzeba poczekać by móc znów spać w ulubionej pozycji :D

http://www.par-michal.legnica.opoka.org.pl/adwent.gif

Odnośnik do komentarza

yasmelka
ja spie tylko na prawym boku i czasami na plecach....bo na lewym nie moge bo moje serducho protestuje a na plecach strasznie mi się brzuchspina....ale tak samo było w poprzdniej także muszę jakoś wytrzymać jeszcze trzy miesiące...

Wiem,ze powinno sie spać na lewym boku,ale jakby tak człowiek słuchał wszystkiego-jak należy spać,co należy jeść w ciąży-to by do reszty oszalał:-)

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

znalezione w necie o pozycji do spania:


"Ekspert Dorota: Witam wszystkie Mamy z rosnącymi brzuszkami :-). Teoretycznie rzecz biorąc najkorzystniejsza pozycja do spania w ciąży to leżenie na lewym boku ( pozwala na optymalny przepływ krwi przez narządy miednicy, a więc również dotlenienie dziecka). Ale oczywiście trudno jest spać cały czas tylko w jednej pozycji. Dlatego radzę zaufać tu swojej intuicji i spać w takiej pozycji, aby było Paniom wygodnie, abyście dobrze wypoczęły. Spanie na plecach w końcowym etapie ciąży może prowadzić do dolegliwości bólowych kręgosłupa i tendencji do obrzęków kończyn dolnych, dlatego nie jest raczej zalecane, ale jeśli któraś z Pań czuje, że inaczej nie może, to OK ( w końcu nic strasznego się nie stanie). Na brzuchu można spać , dopóki jest tak wygodnie (nie przygnieciecie Panie dzidziusia - jest dobrze chroniony przez mięsień macicy, błony i wody płodowe) ."

Odnośnik do komentarza

no i wróciłam z zakupowania.....bez torebki ale za to z bluzą :lol:
byłam też u połoznej żeby przepisać sie na środe do lekarza ale odwołał wizyty bo poleciał sobie do Dubaju :lezak::hamak:

agula7777
A ja miałam leżeć ale nie modę,bo mnie nosi-poza tym juz czuje się lepiej:-)

Agula leżeć leżeć i jeszcze raz leżeć!!! ja tez powinnam ale raz jak wyjde na dłuższy spacer to nic sie nie stanie, dotlenie sie a nic nie dźwigam, nie przemeczam sie wiec i ty brzucholkiem do góry!!

yasmelka
agula monitoring ci założymy...hehehe

w kazdym pomieszczeniu w domu!!!!m:lol:

yasmelka
agula7777
yasmelka
agula monitoring ci założymy...hehehe

Leże:-)ale cos mam dziwny dzień,bo właśnie się popłakałam-przeczytałam pewien post i zalałam sie łzami....
tak...ja też tak czasami mam....płacze bez jakiejś wiekszej przyczyny...ale to uroki ciazy...heheh

ja do niedawna miałam zdolności rozpłakania sie na reklamach :hahaha: najczęściej proszków do prania:sofunny:

cherry82
hej babulce ja przy kawce i zadfowolona juz od rana kredycik przyznany wiec jamperek bedzie bankowo :cherli3:jesczce nie wiem kiedy zloze zamowienie ale ciesz esie ze wozeczek s ebede mogla kupic taki fajniusi dla natanka noi zmiana autka na wieksze ale to juz moj sie jara ja sie jaram fura jamperkiem hehee

:yuppi::brawo: te wózki są świetne :smile_move:

zosieńka
:wybierz_mnie:Wiecie co kobietki nie na ja jestem chora znowu dzisiaj zamówiłam coś przez neta hihihihi.Śpioszki komplet do spania i fajowy zółciutki na co dzień.Oczywiście na tym nie skończyłam hihihih 3 pary skarpetek (takie słodkie) i pieluszki tetrowe w misia i pieluszki flanelowe z taką słodką pszczółkę hihihihi.Ta a jeszcze jedan paczka mi nie przyszła ma być w tym tygodniu.Tatuś mnie zabije hihihih ale co tam nie musi o wszystkim wiedzieć nie?

mi wiele osób odradza te pieluszki tetrowe we wzorki, mówią że jedynie do czego sie nadają to żeby podłożyć na wage jak sie dzidziolka waży albo żeby zasłonic w wózku żeby słońce nie swieciło bo do wycierania sie nie nadają..... zosieńka sprawdzi i powie czy prawda czy nie :smile_jump:

Tyś moje dziecie, ja Twoja mama!!:wink:

Tyś mój mąż, ja Twoja żona!! :mdr:

Odnośnik do komentarza

yasmelka
no to mwcie tak szczerze co z tym seksem u was....wiem wiem znowu ten temat...heheh ale co czujecie jak macie orgazm...czy po nim nie przychodzą wam jakieś niedyspozycje skurcze twarde brzuchy itp?

ja to słomiana wdowa jestem to powiem ci za jakies 2 miesiące.....:ehhhhhh::ehhhhhh:
ale jak sie wtedy rozpiszeeeee to ulalala :lol::lol:

Tyś moje dziecie, ja Twoja mama!!:wink:

Tyś mój mąż, ja Twoja żona!! :mdr:

Odnośnik do komentarza

agula7777
yasmelka
ja spie tylko na prawym boku i czasami na plecach....bo na lewym nie moge bo moje serducho protestuje a na plecach strasznie mi się brzuchspina....ale tak samo było w poprzdniej także muszę jakoś wytrzymać jeszcze trzy miesiące...

Wiem,ze powinno sie spać na lewym boku,ale jakby tak człowiek słuchał wszystkiego-jak należy spać,co należy jeść w ciąży-to by do reszty oszalał:-)
ja mam zbyt wiotki płatem mitralny w serduchu i nie da rady spać na lewym...


http://www.suwaczki.com/tickers/82docwa1zyg7nb5a.png
http://www.suwaczki.com/tickers/wff2vcqg6w42rjgz.png

Odnośnik do komentarza

yasmelka
agula7777
Wieczorem jak mąż wróci to też wrzucę swoje zdjęcie-wieloryba-jak to mówi mój kochany.
Przyzwyczajony,że zawsze szczupła,a tu przybyło troche kg:-)hihi

mój o mnie mówi albo tir....albo ciężarwka...albo poprostu gruby brzuch hehe

Oj pewnie nam zazdroszccza ciałka,hahhahahaha

Odnośnik do komentarza

yasmelka
ja to tak sobie was podglądam i sprzątam troszkę po malowaniu i wogóle po porządkach......co chwilkę siadam bo nie mam siły...

Ja za to mam siłę ale mogę jej wykorzystać bo kazali mi lezeć:-)
ale zaraz wstaje na jedzonko:-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...