Skocz do zawartości
Forum

Grudnioweczki 2009 :))))


Rekomendowane odpowiedzi

agula7777
panna-em
agula a z mezem juz ok?? bo pisalas ostatnio ze powaznie musicie pogadac!

Oj tak,tak.Wygarnęłam mu wszystko co mi leżało na sercu i mi ulżyło.wiem,że jest przemęczony pracą-pracuje w straży pożarnej i dodatkowo zajmuje się wykładaniem płytek,chce żebyśmy żyli na poziomie i może czasmi nie potrzebnie na niego naskakuje ale tak juz mam.Grunt,że jest między nami ok:love together:

Super :taniec1:

http://www.suwaczki.com/tickers/relgtgf68m25bmmf.png

Odnośnik do komentarza

NOWY Matrix na pompowanych kołach +Fotelik GRATIS (729627618) - Aukcje internetowe Allegro

ten wózek mi się podoba i pewnie taki kupię. nie za drogi. polskiej produkcji nie zadna chińszczyzna i pewnie tylko rok posłuży. moje kolezanki mówia że potem i tak sie kupuje lekką spacerówke żeby wszędzie było można wjechać, złozyć i zajmuje mało miejsca. nie chce wydawać ze 2 albo 3 tysiaki na wózek. wole małemu kupić quada :15_8_217:

http://www.suwaczki.com/tickers/relgtgf68m25bmmf.png

Odnośnik do komentarza

agula7777
panna-em
agula a z mezem juz ok?? bo pisalas ostatnio ze powaznie musicie pogadac!

Oj tak,tak.Wygarnęłam mu wszystko co mi leżało na sercu i mi ulżyło.wiem,że jest przemęczony pracą-pracuje w straży pożarnej i dodatkowo zajmuje się wykładaniem płytek,chce żebyśmy żyli na poziomie i może czasmi nie potrzebnie na niego naskakuje ale tak juz mam.Grunt,że jest między nami ok:love together:

i to jest najwazniejsze!!!:36_1_67:

netka3
zaraz wracam ide jakiegoś loda sobie kupić bo mam ochote na lodzika :36_2_15:

mi tez mi tez :yuppi:

Tyś moje dziecie, ja Twoja mama!!:wink:

Tyś mój mąż, ja Twoja żona!! :mdr:

Odnośnik do komentarza

agula7777
panna-em
agula a z mezem juz ok?? bo pisalas ostatnio ze powaznie musicie pogadac!

Oj tak,tak.Wygarnęłam mu wszystko co mi leżało na sercu i mi ulżyło.wiem,że jest przemęczony pracą-pracuje w straży pożarnej i dodatkowo zajmuje się wykładaniem płytek,chce żebyśmy żyli na poziomie i może czasmi nie potrzebnie na niego naskakuje ale tak juz mam.Grunt,że jest między nami ok:love together:

oooooo, moj ojciec tez jest strazaniek, ale po szkole oficerskiej i przed emerytura byl komendantem miejskim PSP...a jeszcze za czasow 49 wojewodztw byl i wojewodzkim...ale przez to wszytsko co dotyczy strazy pozarnej mam w 1 palcu...poza tym ojciec jest nadal szefem ochotnikow, moj wujek tez strazak, siostra tez ochotniczka....cala strazacka rodzinka :-)

no ale praca meczaca przez ta prace na zmiany ( o ile twoj m do pozarow jezdzi)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgi09k2phn9pyy.png

30.04.09 13:13- II kreski
11.05.09-zobaczylismy pecherzyk i Ciebie-mala plamke
29.05.09- ruszasz raczkami i nozkami i mierzysz 29mm
16.06.09-masz 67mm, bijace serduszko i jestes zdrowa/y
28.07.09-jestes na 95% dziewczynka, kochana Olivia Marianna, jestes zdrowa i wazysz 281g
06.10-wazysz prawie 1200g i masz prawie 40cm
06.01.10- urodzilas sie o 9:26

Odnośnik do komentarza

http://www.suwaczki.com/tickers/relgi09k2phn9pyy.png

30.04.09 13:13- II kreski
11.05.09-zobaczylismy pecherzyk i Ciebie-mala plamke
29.05.09- ruszasz raczkami i nozkami i mierzysz 29mm
16.06.09-masz 67mm, bijace serduszko i jestes zdrowa/y
28.07.09-jestes na 95% dziewczynka, kochana Olivia Marianna, jestes zdrowa i wazysz 281g
06.10-wazysz prawie 1200g i masz prawie 40cm
06.01.10- urodzilas sie o 9:26

Odnośnik do komentarza

gosiaj
agula7777
panna-em
agula a z mezem juz ok?? bo pisalas ostatnio ze powaznie musicie pogadac!

Oj tak,tak.Wygarnęłam mu wszystko co mi leżało na sercu i mi ulżyło.wiem,że jest przemęczony pracą-pracuje w straży pożarnej i dodatkowo zajmuje się wykładaniem płytek,chce żebyśmy żyli na poziomie i może czasmi nie potrzebnie na niego naskakuje ale tak juz mam.Grunt,że jest między nami ok:love together:

oooooo, moj ojciec tez jest strazaniek, ale po szkole oficerskiej i przed emerytura byl komendantem miejskim PSP...a jeszcze za czasow 49 wojewodztw byl i wojewodzkim...ale przez to wszytsko co dotyczy strazy pozarnej mam w 1 palcu...poza tym ojciec jest nadal szefem ochotnikow, moj wujek tez strazak, siostra tez ochotniczka....cala strazacka rodzinka :-)

no ale praca meczaca przez ta prace na zmiany ( o ile twoj m do pozarow jezdzi)

No troszke,a zmiany?hmm robi 24h a potem 2 dni wolne,niby super ale........
Jakos mnie ta jego praca przeraża.Pozbyłam sie córy-jest u babci-a ja nie wiem co ze soba zrobić?

Odnośnik do komentarza

netka3
Agula teraz zauważyłam że jesteś z sosnowca. mój pierwszy chłopak pochodzi z sosnowca. to była miłość. niestety byliśmy za młodzi i miłość nie zwyciężyła. ale w sosnowcu często bywałam w młodosci

Ja to urodziłam się w zakopanem,potem mieszlałam w krakowie,ale poznałam moją miłość i poszłam za głosem serca.Chociaz wszyscy byli przeciwni-zarówno moi jak i jego rodzice.Ale my postwilismy na swoim,mamy mieszkanko,piękną córe,teraz w drodze nastepne,miłość kwitnie a reszta?szczerze,to ja olewam:36_6_3:

Odnośnik do komentarza

agula7777
netka3
Agula teraz zauważyłam że jesteś z sosnowca. mój pierwszy chłopak pochodzi z sosnowca. to była miłość. niestety byliśmy za młodzi i miłość nie zwyciężyła. ale w sosnowcu często bywałam w młodosci

Ja to urodziłam się w zakopanem,potem mieszlałam w krakowie,ale poznałam moją miłość i poszłam za głosem serca.Chociaz wszyscy byli przeciwni-zarówno moi jak i jego rodzice.Ale my postwilismy na swoim,mamy mieszkanko,piękną córe,teraz w drodze nastepne,miłość kwitnie a reszta?szczerze,to ja olewam:36_6_3:

i tak trzymaj. najwazniejsze że jesteście szczęśliwi i zakochani :love together:

http://www.suwaczki.com/tickers/relgtgf68m25bmmf.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...