Skocz do zawartości
Forum

Grudnioweczki 2009 :))))


Rekomendowane odpowiedzi

cherry82
ej powaga nawte moj tak stwierdzil ze ciasno jakos od 3 dni tak mam jakby sie kurczyla dziurka

no jak miał taki celibat to może dlatego macie wrazenie że sie zamykasz :lol::lol:

cherry82
teraz mam c-cejki potem po porodzie moze bede miaala d-dojki:sofunny:

a później bedą w-wydojone:sofunny::sofunny:

agula7777
A mnie czeka poważna rozmowa z mężem,bo mam pewne przyuszczenia?

ooooo......powazne rozmowy oznaczają kłopoty.....:ehhhhhh:

Tyś moje dziecie, ja Twoja mama!!:wink:

Tyś mój mąż, ja Twoja żona!! :mdr:

Odnośnik do komentarza

dzien dobry ciezarowki :-)
ja dzisiaj tez wczesnie na nogach, juz po sniadanku, wlasnie dokanczam kawke...zaraz prysznic a potem lece na 6 godzin do pracy...
dzisiaj noc w kratke...straszna wichura byla, a moj K jakis niespokojny. Ciagle wstawal i sprawdzal czy pada, bo nie przykryl swojego motoru...POtem oczywiscie mu sie wydawalo, ze ktos ten motor kradnie, a to tylko gazeciarze byli i robili halas...normalnie az sie dzisiaj rano caly czas glosno smieje, jaka on ma faze z tym motorem :-)
zycze Was milego dnia!

http://www.suwaczki.com/tickers/relgi09k2phn9pyy.png

30.04.09 13:13- II kreski
11.05.09-zobaczylismy pecherzyk i Ciebie-mala plamke
29.05.09- ruszasz raczkami i nozkami i mierzysz 29mm
16.06.09-masz 67mm, bijace serduszko i jestes zdrowa/y
28.07.09-jestes na 95% dziewczynka, kochana Olivia Marianna, jestes zdrowa i wazysz 281g
06.10-wazysz prawie 1200g i masz prawie 40cm
06.01.10- urodzilas sie o 9:26

Odnośnik do komentarza

panna-em
cherry82
a ja sie wlasnie chwile przespalam ale zgaga dalej meczy kuzwa:36_6_3:

nie wiem co jest dobre na zgage bo jeszcze ani razu mnie nie dopoadła :smile_jump:

PIWO :P

zosieńka
panna-em
pochwale sie a co mi tam :D:D
normalnie zakochana jestem w tym kombinezoniku :36_3_8:

Przesliczny szkoda że ja nic od nikogo nie dostanę bo mam tak fajne znajome że nawet mi nie zaproponowały a ich maluchy mają mniej więcej około 2-3 lat.

Co do ciepłych ciuszków to jeszcze trzeba poczekać bo w sklepach nie ma.A mam pytanie czym się różni pajacyk od śpioszków bo się pogubiłam.:sofunny:

może poprostu planują drugie czy tam kolejne dziecko...ja też nic nikomu nie dawałam bo wiedziałam że będę miała drugą dzidzię...
pajacyk to takie cóś jak kombinezon tylko cieńkie takie z rękawkami a śpiochy to spodnie na szelkach ze stopkami hehe - mam nadzieje że zrozumiałaś tłumaczenie...

sandra1237
a jezusiu co wy tak wczesnie pouciekaly...?

ja o tej godzinie to już drugi raz na sikanie wstaje....a pozatym jak mój małżowinek ma ochote drapać po pleckach to biegne natychmiast żeby się mu nie odmieniło.hihi


http://www.suwaczki.com/tickers/82docwa1zyg7nb5a.png
http://www.suwaczki.com/tickers/wff2vcqg6w42rjgz.png

Odnośnik do komentarza

yasmelka

zosieńka

Przesliczny szkoda że ja nic od nikogo nie dostanę bo mam tak fajne znajome że nawet mi nie zaproponowały a ich maluchy mają mniej więcej około 2-3 lat.

Co do ciepłych ciuszków to jeszcze trzeba poczekać bo w sklepach nie ma.A mam pytanie czym się różni pajacyk od śpioszków bo się pogubiłam.:sofunny:

może poprostu planują drugie czy tam kolejne dziecko...ja też nic nikomu nie dawałam bo wiedziałam że będę miała drugą dzidzię...
pajacyk to takie cóś jak kombinezon tylko cieńkie takie z rękawkami a śpiochy to spodnie na szelkach ze stopkami hehe - mam nadzieje że zrozumiałaś tłumaczenie...

hehe ja tez sie zawsze gubie w tych wszystkich ciuszkach :lol::lol: i zaglądam wtedy na jakas stronke z ciuszkami i klikam na pajacyki a pozniej na spioszki i rampersy zeby sobie przypomnic czym sie roznią :lol::lol: ale w najprostszy sposob to pajacyk ma zakryte stópki i długi rękaw a śpiochy tez mają stópki zakryte ale są na ramiączkach czy szelkach jak woli yasmelka :lol::usmiech::usmiech:

Tyś moje dziecie, ja Twoja mama!!:wink:

Tyś mój mąż, ja Twoja żona!! :mdr:

Odnośnik do komentarza

wiecie co wczoraj moj P powiedzial jak mu pokazałam takie małe skarpetuńcie i powiedziałam że po moim siostrzencu to 15 par jest!!??
że skarpetki to moze nowe trzeba kupic bo uzywane skarpetki dla noworodka to chyba nie bardzo.....
ja tam nie widze nic zlego w tym zeby takie skarpetki miec, gorzej jakbym kazala zostawiac siostrze majtaski po 3 letnim Wiktorze:sofunny::sofunny::sofunny:

Tyś moje dziecie, ja Twoja mama!!:wink:

Tyś mój mąż, ja Twoja żona!! :mdr:

Odnośnik do komentarza

panna-em
wiecie co wczoraj moj P powiedzial jak mu pokazałam takie małe skarpetuńcie i powiedziałam że po moim siostrzencu to 15 par jest!!??
że skarpetki to moze nowe trzeba kupic bo uzywane skarpetki dla noworodka to chyba nie bardzo.....
ja tam nie widze nic zlego w tym zeby takie skarpetki miec, gorzej jakbym kazala zostawiac siostrze majtaski po 3 letnim Wiktorze:sofunny::sofunny::sofunny:

hehe...dobre...


http://www.suwaczki.com/tickers/82docwa1zyg7nb5a.png
http://www.suwaczki.com/tickers/wff2vcqg6w42rjgz.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...