Skocz do zawartości
Forum

Szczecińskie dziewczeta;)


Demether

Rekomendowane odpowiedzi

Nie karmie tylko trzy miesiące karmiłam. A krocze tak w sumie już nie pamietam dokładnie ale tak z trzy tygodnie do miesiąca. Ten czas tak szybko leci zaraz grudzień i roczek:) Tak od listopada pamietam ze nie mogłam już sie doczekać porodu bo nisko brzuch już miałam i tabletki na podtrzymanie brałam. A urodziłam w 39 tyg bo dwa dni przed porodem okno u małego mylam i firanki Kubusiowe wieszalam:) A teraz mały raczkuje wszędzie go pełno wstaje już przy komodzie łóżku także non stop głowa dookoła chodzi. A jak sie czujecie dzis ? Pracujesz jeszcze ? Poród z partnerem czy sama ?

Odnośnik do komentarza

Nie pracuje od bodajże 14 tyg. Głównie przez to, ze miałam straszne biegunki od początku ciazy, chyba mój organizm tak zareagował na ciaze. Ogólnie nie wymiotowalam, chyba ze 2 razy, miałam mdlosci. Dokuczaja mi bole glowy teraz (mam wysokie cisnienie i tetno), kręgosłup- głównie kość ogonowa.
Co do porodu to chciałabym z moim P. razem, niby mowi ze chce, ale z nim to różnie bywa.
A jak u Ciebie było?

http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5ejvfr8jg4.png

Odnośnik do komentarza

Ja miałam tez bardzo silne bóle kręgosłupa do końca ciąży towarzyszyły. Ja rodziłam z mężem i "powiem" Ci ze bardzo mi pomagał oddychał ze mną parł wspaniale bez niego bym nie dała rady. Chociaż jak zadzwoniłam ze wody mi odeszły i ze ma wracać do domu a był 130km od Szczecina i wszedł do domu to był blady już myslalam ze nie da rady:) Ale pojechaliśmy do szpitala już byliśmy na porodowce Iza położna zrobiła mu kawę to dopiero wrócił do życia. Ale był przerażony ale po wszystkim wzruszony:-) Partner stoi obok Ciebie nie widzi co tam sie dzieje mój pilnował tętna patrzył kiedy skurcz i parcie ma byc :-) Także on mowi ze przeżycie jest i ze bardzo sie cieszy ze był przy mnie. I szczerze mówiąc to jak facet zobaczy ile kobieta sie nacierpi to tez inaczej widzi ile musiałysmy przejść aby przyszedł na świat cudowny człowieczek który zmienia całe nasze życie:-) Aż ciarki mi przeszły jak o tym myśle fajne chwile:-)
Ale sie rozpisałam przepraszam ale jak tak siedzę z małym w domu cały dzień to jak zacznę z kimś pisać lub gadać to skończyć nie moge :-)

Odnośnik do komentarza

Witaj, jak sie czujesz?
Tak sala porodowa jest na drugim pietrze a sale już po porodzie gdzie leżysz z dzieckiem na trzecim pietrze. Oczywiście sa sale pojedyncze sa sale dla dwóch kobiet sa dla trzech. Ja akurat jak rodziłam to było bardzo duzo porodów i leżałam na sali z dwoma dziewczynami. I nie żałuje bo mogłam z kimś pogadać poradzić sie itd. Ogólnie czysto i spokojnie.

Odnośnik do komentarza

Cześć, czuję się dobrze, tylko nie śpię od rana- mały kopał jak najęty :) Ogólnie to szybko czułam ruchy, bo już przed 19 tyg. A teraz to tylko sie nasilają z każdym dniem :)
Ja mam bardzo duży dylemat z tymi szpitalami- albo Pomorzany, albo Police. Tylko jak się zdecyduję na płatną położną to też muszę wcześniej pomyśleć który szpital... Jak dziś synek spał? Zęby nadal dają popalić?

http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5ejvfr8jg4.png

Odnośnik do komentarza

Oj dają i jeszcze do tego jest chory. Dzis o 2.45 obudził sie i buszował do 4:( to jest straszne jak mama sie nie wysypia bo cały dzień na pełnych obrotach.Teraz jak raczkuje to 5 min nie posiedzi oczywiście wszędzie wchodzi tam gdzie nie może wiec po paru godzinach jestem wyczerpana. No ale cóż mówią ze do roczku cieżko a pozniej już lepiej wiec zobaczymy jak to bedzie:)
No to faktycznie szybko czułas ruchy bo ja dopiero ok 22 tygodnia. A kiedy idziesz na krzywa cukrowa? Dzień wcześniej nie objadaj sie słodyczami zeby zle Ci nie wyszło. Bo lekko podwyższony cukier i już Cię wyślą do diabetologa.

Odnośnik do komentarza

Planuje iść w przyszłym tygodniu. Ogólnie mam to zrobić do 9.10 bo wtedy idę do swojego ginekologa na wizytę. A chce też iść jak mój P. będzie miał urlop, bo w razie złego samopoczucia nie będę wracać taki kawał drogi sama (pod Lubieszyn) bo jeszcze zhaftuje w autobusie i będzie wstyd :)
A Ty jak przeszłaś tą krzywą cukrową? Monika z tego forum pierwszy raz zwymiotowała.

http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5ejvfr8jg4.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...