Skocz do zawartości
Forum

Szczecińskie dziewczeta;)


Demether

Rekomendowane odpowiedzi

dzien dobry, wszystkim milego dnia
Dagles trzymam kciuki za wizyte u gastrologa
Ja Uli dawalam kaszke na gesto (ryzowa na wodzie) raz dziennie a potem dwa razy dziennie zastepujac posilek z piersi (i tez mialam dylemat by jej nie utuczyc bo moje dzieci sa solidnej budowy).
Kim pewnie jelita musza dojsc do siebie i stad te rzadkie kupki, Ula robila takie przez caly tydzien

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczyny!!!

Ale bym zjadła kebaba, ostatnio wchłaniam nieziemsko, musze sie opanować, bo będę wyglądac tak :tussor:

Kim

Musisz przeprowadzic z Nianią szybki kurs działania mirofalówki, myślę, że z ISO przy tym problemie to pestka:smieszne:
Monia odpada w niedz., ale z mojej strony aktualne.

Dagles
Wow 8 stage'ów to niezły wynik.
Ja kaszki dawałam bez obaw bo Kuba chudziak, poza tym nie obawiałabym się waga teraz, koleżanka iała bardzo grubą dziewczynke do roczku, a potem wyciągnęła sie szybciutko.
O problemie Twoim zdrowotnym nigdy nie słyszałam, i żeby to podczas porodu sie stało?
A co to za dalsze badania?

Galopek
Przyjde dziś po siatkę. Wczoraj po pracy tylko :pasta::sen:
Jak wrażenia Oliwii po urodzinach? Zadowlona z prezentów??

Sliffka
Witaj. Napisz coś o sobie, masz dzieciaczki? Pracujesz, studiujesz?

Atena
Jak tam dużo pytań do eksperta masz?:)
A po kim Twoje Laski takie blondyny?

Gosia

Dobrze, że pogodziłas sie z mamą, nie ma co sie kłócić, jeśli to nic ważnego.

Nam dzis udało sie pójśc na spacer, od wielu wielu dni. Kubula słodki jak cukierek. dzis popłakał się u Niani, ale wiem, że mu tam dobrze, bo jak dzwonię to słysze go jak gada, śpiewa, itp. te dzieci u Niani sa takie kochane!!! Jej synowie zawsze przychodza po Kubę, przynosza mu zabawki, żeby nie płakał na pożegnanie, wołają Go do ich pokoju. Uwielbiam synów mojej Niani. Jest jeszcze jeden chłopczyk którym się opiekuje, jest u niej od ponad roku i jest bardzo spokojnym dzieckiem. Dzięki za gratki, ale o awansie na razie rozmawiałysmy, jeszcze chwile to potrwa zanim on nastąpi.

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

Jak tam dużo pytań do eksperta masz?

nie no spokojnie jest :)
A po kim Twoje Laski takie blondyny?

hehe no jak widać nie po mnie, geny męża widac były górą ;)
dziewczynki jak zwykle boskie, duecik masz sliczny

a dziekujemy
topor Wojenny Zakopany

super
wczoraj chorowałam po kanapce z serkiem

Dagles to może refluks ? Kurde no zdrówka w każym razie

Odnośnik do komentarza

czesc,jestem po pracy,wrocilam z pracy jestem po pracy zmeczona jak ........ w pracy promocje ,mieso i wedliny tanie klolejki od rana do wieczora

moaa kebabik ,mniam pyszotka tez bym zjadła ale ja w ciuchy sie nie mieszcze za to skrzydelka sobie upieczemy na kolacyjke ,co do mamy to nie pozwole sobie narzucic wielu spraw a moja mama nie moze siez tym pogodzic

dagles Adasiwi tez szybko dawałam kaszki bo taka drobnica z niego a ryzowe to chyba nie tłucza . Byłas u lekarza? co tam?

ann
czy sliffka to chszestna Twojej Uli????

reszte kobitek pozdrawiam pa jutro do pracy na 6 papapaa

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53060.png

BARTEK NASZ PIERWORODNY SYNEK 06.05.98-18.08.03 ALL (ostra białaczka limfoblastyczna)

Odnośnik do komentarza

hej hej

po kontroli ISO ok!! certyfikat przedłużony, nie bylo tak źle, ale wiadomo ze wszystko musi byc na błysk;-)

ja sie dzisiaj dobilam jajecznica na kiełbasie!! bylam juz 6 razy w wc....nie wiem czy to z powodu watpliwej swiezosci tejze kielbasy czy to jeszcze efekt rota????? w kazdym razie zaraz musze wziac kolejna dawke wegla coby w nocy nie latac!! kiedy w koncu bedzie dobrze....

Ula a moze to sa jakies wrzody zołądka jak masz bole okresowo?? nie wiem dokladnie po czym ale po jakis produktach spozywczych wyjatkowo zle sie wrzodowcy czuja....mam nadzieje ze wszystko sie wyjasni w poniedzialek!!
co do kaszek to wiesz jakie mam zdanie;-) zaczelam dawac dopiero od 1,5 roku, bo w zasadzie wczesniej nie chciala. ja mysle ze jak zastapisz jej jednen mleczny posilek kaszka to nic jej nie bedzie, a Ty bedziesz miala wieksza przerwe w karmieniach...a rozumiem ze chcesz ograniczyc karmienie piersią??

Madzia no to super masz z nianią!! widze ze tam prawdziwe mini sie zrobilo:oczko:
moja stweirdzila ze do mikrofali sie juz nie tyka, tyle ze w zasadzie to nie wiem czy bedzie dzialac, narazie wietrzy sie na balkonie;-)
najwazniejsze ze masz w pracy perspektywe rozwoju, to dziala motywujaco!!
z niedziela sie zmowimy jeszcze!!

Ann dobrze ze napisalas o kupkach, bo wlasnie codziennie ma jeszcze luźna, ale juz 1;-)

Ninka 04.05.06 nasz słodki promyczek

http://www.suwaczek.pl/cache/293d248de0.png

Odnośnik do komentarza

hejka

Magda super masz z tą nianię, ze chłopcy tacy grzeczni i Kuba się dobrze czuje!!!! ciekawe czemu płakał.
ide do gastrologa. i chyba zrobie badania krwi i moczu i nie wiem czego jeszcze, aby zdiagnozował co mi w ogóle jest...

Kasia duzo zdrówka!!! jak nie rota, to kiełbasa... :( (mnie żołądek nie boli, a chyba przy wrzodach boli bardzo, nie?)
ciesze sie ze kontrola OK!!!!
chciałabym wprowadzić trzeci bezmleczny posiłek, bo piersią dość czesto karmię...
moze sprobuję kaszkę, albo jakąś zupke...
a w ogóle to młoda coś obrażona na obiadki, ma odruch wymiotny :( za to owoce ze słoiczka pozera wzrokiem i otwiera buzie szybciej niz ja sięgnę po następną łyżkę!!! raz się az rozpłakała jak otwierała buzię, włozyła jakąś zabawkę i nie mogłam jej karmić przez chwilę... biedna nie doczekała się :) Ryk był nieziemski.

Gosia oj bidulo to się napracujesz w grudniu... :(
do lekarza ide w poniedziałek.

Odnośnik do komentarza

Ula lekarz na pewno Cie skieruje na dodatkowe badania, ciekawa jestem co Ci dolega?? wazne zebys dobrze sie poczula, bo najgorsze to jak bolo a nie wiesz co ci jest??
nienawidze jak mnie boli glowa, a czasem mi sie zdarza, a tu akurat musisz byc zwarta i gotowa bez wzgledu na samopoczucie....
kaszke mozesz zrobic tez na wodzie albo na swoim mleku, zobacz czy w ogole Jagodzi zasmakuje, fajnie ze tak sie rwie do owoców!! moja akurat nie bardzo przepada za owocami, lepszy jest kabanos, hihih, chyba ma to po babci;-)

Ninka 04.05.06 nasz słodki promyczek

http://www.suwaczek.pl/cache/293d248de0.png

Odnośnik do komentarza

DOBRANOC WAM MOWIMY Z PRAWOBRZEżA

KIM super ze kontrol wypadła ok może kakao albo gorzka czekolada pomoze tobie ,mysle ze stres zwiazany z kontrola tez tak mam buziaczki i pozdrowionka

dagles
szybkiego powrotu do zdrowka , a ja jestem za zupkami nawte 2 razy dziennie ,ak je niech je

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53060.png

BARTEK NASZ PIERWORODNY SYNEK 06.05.98-18.08.03 ALL (ostra białaczka limfoblastyczna)

Odnośnik do komentarza

Kasia no ból głowy mnie własnie powala... kiedyś nawet z pracy sie zwolniłam bo mnie wszystko bolało :( Ale juz miałam spokój, a tu nagle nawrót :( No i przy Jagodzie nie mozna się zwolnić jak z pracy...
Spróbuje jutro zrobić kaszkę. jak nie bedzie chciała to bedą dwie zupki lub zupka i obiadek. Ale za kaszkami nie jestem bo mają cukier.
chyba ze macie taką bez cukru?????

Gosia Dzięki!!!! i Dobranoc ;)

Odnośnik do komentarza

hej hej

spałysmy prawie do 9!!! mierze Ninie temp bo cos goraca mi sie wydawala i ma 37,5...
moze po rota ma jakąs infekcje...no nic musze mierzyc jej na bieżąco.

Ula mi pediatra zalecala kaszki dopiero jak skonczy roczek, bo uklad trawienny - trzustka - nie za bardzo toleruje itp. inna babka tez tak mi kiedys mowila a ja sie do kaszek uprzedzilam ze dzieci kaszkowe to potem dorosli z problemami tuszowymi;-)
no ale kazdy ma swoja teorie:yes:

zapraszam na kawke!!!!!!

Ninka 04.05.06 nasz słodki promyczek

http://www.suwaczek.pl/cache/293d248de0.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...