Skocz do zawartości
Forum

Szczecińskie dziewczeta;)


Demether

Rekomendowane odpowiedzi

Atenko brak słów...i w sumie o czym tu pisać...życie jest takie kruche...
Dla twoich dziewczynek zdrówka życzę...oby szybko przeszło i była to ostatnia choroba w tym roku...moja Olinka też chyrchla ale oskrzela czyste więc nie podałam antybiotyku.....ciekawe czy maja załapie od niej ten kaszel?:Kiepsko:

Sweetko Mateo prześliczny, a te oczy na zdjęciu w podpisie...mogłabym całe wycałować:)
Strój na chrzciny oryginalny,super,że nie jakieś błękitne falbanki:Śmiech:ekstra elegancik!Udanej imprezki życzymy!

W kościele dziś chrzcili małą Agatkę...no i co?....machałam z wdziękiem rzęsami do mojego gada...kurcze...no mam chcice na to trzecie...i tyle samo lęku...

Dziewczyny fajnie,żeście sie spotkały.Miałam zamiar sie przyłączyć ale miałam teściów i wszyscy w czwóreczkę poszliśmy do kina.
Z początku byłam rozczarowana takie flaki z olejem...ale sie rozkręcił a scena j picia wódki z fikusem POWALAJĄCA:)

Poza tym zachwycił mnie KRAKÓW...to moje ukochane miasto, na filmie widziałam swoje ukochane miejsca,które miałam okazje jeszcze w czasach narzeczeństwa pokazywać Andrzejkowi....i tak romantycznie nas natchnął ten Kraków w tle....
często bywamy w Krakowie,bo mam tam siostrę i brata i dzięki filmowi mam obiecane,że w tym roku w ciepły wakacyjny wieczór mężulek zabierze mnie na przejażdżkę bryczką po rynku i okolicach :Święto: A zdjęcia na Pieskowej skale...gdzie się zaręczali "na niby" widziała już Maja w zeszłe wakacje.....oj jak mi sie chce do Krakowa i to najlepiej w ciąży...hehehe
...tak czy siak z filmu wyszliśmy powtulani w siebie jak smarkacze...

Dagles ja Katynia jeszcze nie oglądałam...jakoś boje się,że będę bardzo przeżywać...ryczałaś?

Za to wczoraj pojechaliśmy po rower dla Oliwii i przy okazji wzięłam z półki książkę "P.S. Kocham cię" ...słyszałam,że film rewelacja.....oglądałyście?

Mama trójki fajnych babeczek Oliśki, Majci i Jukciaka

Odnośnik do komentarza

jestem !!
dzis tylko byłam w pracy 3 godz ,i jutro zupelny light

pogoda barowa:Zły: ,siedzimy w domu ,i mlody banki robi ,a teraz bedziemy bawic sie w berka i smieje sie w niebogłosy pa

zmienilam fryzurke i swiat jest piekniejszy:Śmiech::Śmiech:

jak maly pojdzie spac to wiecej popisze pa buziaki

a psa nie ma w schronisku :Kiepsko:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53060.png

BARTEK NASZ PIERWORODNY SYNEK 06.05.98-18.08.03 ALL (ostra białaczka limfoblastyczna)

Odnośnik do komentarza

hej hej

dołączam sie do narzekających na pogode!!! ja tez mam dosc, chociaz siedze w pracy i jakos leci...

Ula ja jutro siedze w domu i bez samochodu...wiec mozna do mnie wpasc:Oczko:
vectra sprzedana, szukamy jakiejs nowej fury:Spoko:

gosiai przykro mi z powodu pieska:Męki:
a jaką teraz masz fryzurkę?? kolor tez zmieniony??:Oczko:

galopku mam nadzieje ze nastepnym razem wybierzemy sie wspólnie do kina lub na pogaduszki:Spoko: Czy mozesz mi doradzic, jako bardziej doswiadczona, co kupic Ninie na 2 latka??:Oczko:

Atena odezwij się!! co u Was??

Ninka 04.05.06 nasz słodki promyczek

http://www.suwaczek.pl/cache/293d248de0.png

Odnośnik do komentarza

Kim jak duzy wstanie to zdjecia zrobi ,ale fajnie sie czuje i kolor na dniach zmienie bo odrost taki ze hey
Atenko jakie nowiny? brak wiadomosci to dobre wiadomosci wierze ze tak jest .Dziś wtorek i napewno to ciężki dzień dla was wszystkich ,coś wiem o tym jestem z wami całym serduchem ! dla rodziców ,Boże wiem co czuja a nie wiem jak w słowa ubrać jestem z nimi ze wszystkich sił ,i jak Martusia?

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53060.png

BARTEK NASZ PIERWORODNY SYNEK 06.05.98-18.08.03 ALL (ostra białaczka limfoblastyczna)

Odnośnik do komentarza

Atenko jak się trzymacie?Jak z nianią?jak oskrzela Wasze?

Kim nie wiem co Ci poradzić,bo w sumie nie zauważyłam czym ta Twoja malutka się interesuje....u nas chyba Oliwia w tym okresie lubiła ludziki,domki otwierane,ciastolinka, puzzle drewniane klocki...o namiot był hitem na kilka dni :) itp.,....a ona namiętnie dostawała lalki,którymi sie nie bawiła:)
Kim jaką furę teraz planujecie?

Gosia a co zrobiłaś z włoskami?

...nadal modlimy sie za najbliższych Hanusi.

...ja tez przyłączam sie do narzekających....pada...brrr...

Mama trójki fajnych babeczek Oliśki, Majci i Jukciaka

Odnośnik do komentarza

hej
wczoraj netu nie miałam
niania ok, przynajmnie tyle

Milka nadal na antybiotyku, Nikola nie, kaszlą i smarczą obie, jakby mniej, ale jednak

ja źle, prócz oskrzeli mam zawalone kompletnie zatoki, a co za tym idzie bolą mnie uszy, oczy i głowa, dwa antybiotyki, normalnie super...

Martusia lepiej, na szczęscie :)
Wczoraj było pożegnanie Hanusi i kremacja, dzisiaj był pogrzeb...niebo płakało... :(

Odnośnik do komentarza

Atenko dobre wieści o Martusi...a niebo faktycznie płacze....

Kim przypomniało mi się.Nie wiem dokładnie ale w okolicach właśnie 2 latek pojawiła się u nas kuchenka z piecykiem,mikrofalą palnikiem z odgłosem gotowania i garnki...TO BYŁ STRZAŁ W 10!!! Teraz już Maja za nią przepada a ledwo skończyła rok...to na pewno bym poleciła:)

....Kasiu ja zazdroszczę Ci po cichu brzusia...ja jednak decyzje o 3 dzidzi odkładam...więc zamiast chomikowania rzeczy po Mai pozbywam się ich :(

...a pogodę dziś olałam.poszłam na krótko ale poszłam...leciutko zmokłam a pogoda naprawdę parszywa...Mai sie podobało pod folią :)

Spokojnego wieczora...ja już padam na pysk:Kiepsko:

Mama trójki fajnych babeczek Oliśki, Majci i Jukciaka

Odnośnik do komentarza

atena
hej
wczoraj netu nie miałam
niania ok, przynajmnie tyle

Milka nadal na antybiotyku, Nikola nie, kaszlą i smarczą obie, jakby mniej, ale jednak

ja źle, prócz oskrzeli mam zawalone kompletnie zatoki, a co za tym idzie bolą mnie uszy, oczy i głowa, dwa antybiotyki, normalnie super...

Martusia lepiej, na szczęscie :)
Wczoraj było pożegnanie Hanusi i kremacja, dzisiaj był pogrzeb...niebo płakało... :(

Atenko zdrówka!!!A jak ta niania, jakaś nówka rozumiem?

Mama trójki fajnych babeczek Oliśki, Majci i Jukciaka

Odnośnik do komentarza

hej hej

Atenko dobrze ze u Martusi jest poprawa!! a niania to ta od medaliku w klapie??
Ja Wam życze duzo zdrówka, dla każdej duży buziak na poprawe zdrowia i nastroju!!!!!!!!
A jak dziewczynki zareagowały na zmianę opiekunki??

galopku dziekuje!! wlasnie o takie rady mi chodzilo:Oczko: chyba stanie na kuchni, takiej z piekarnikiem i zmywarką:Spoko:
HIT MEGA ZESTAW KUCHENNY + 2 BLATY + AKCESORIA !!! (341148683) - Aukcje internetowe Allegro
moja lalki tez olewa: siedza sobie w wózkach i koszu z zabawkami:Nieśmiały:

kasioleqq pamietam jak ja zabieralam sie za kupno wyprawki, ciuszkow i innych akcesoriow dzieciecych:Oczko: naprawde fajna sprawa, wykorzystaj dobrze ten czas, bo wiecej taka sytuacja nie nastąpi:Śmiech:

Ninka 04.05.06 nasz słodki promyczek

http://www.suwaczek.pl/cache/293d248de0.png

Odnośnik do komentarza

hejka

mam kompa z powrotem.O pogodzie nie wspominam! Nawet miło spędziłam dzień. najpierw drzemka z Jagodą 2,5 h, potem prasowanie poscieli, potem obiadek dla Jagody i dla mnie. Piotr wrócił po 22...

Kasia Życzę udanego zakupu auta!!!!!!!
Jutro mam gości a potem fryzjer... szkoda ze nie odwiedzimy Was...
No a od czwartku mamy tesciów... więc znów nasze spotkanie się odwlecze... :Smutny:
Co planujecie na drugie urodzinki Niny???? Pewnie coś w długi weekend. świetna ta kuchnia!!!!!!!!

Gosia czekamy na foty! Mam nadzieję, ze jutro tez bede tak zadowolona z fryzury!!!!!
Szkoda ze pieska nie ma... :Smutny:

Atena Duzo zdrówka!!!!!!!!!!!!! Napisz coś o niani!!

Odnośnik do komentarza

kasioleqq pamietam jak ja zabieralam sie za kupno wyprawki, ciuszkow i innych akcesoriow dzieciecych:Oczko: naprawde fajna sprawa, wykorzystaj dobrze ten czas, bo wiecej taka sytuacja nie nastąpi:Śmiech:

staram sie wykorzystac ten czas jak najlepiej i w pełnie;) a fraida to prawda ogromna;) nie spodziewałam się ż e to może być taka wileka przyjemność:D pozdrawiam wszystkie Mamuśki

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...