Skocz do zawartości
Forum

Szczecińskie dziewczeta;)


Demether

Rekomendowane odpowiedzi

hejka

Atena oj bidulki.... Oby juz dziś zaczeło się poprawiać!!

ciekawe jak bedzie u nas, tez mam szuflady z tymi różnymi przyborami, musze tylko przenieść przyprawy na górę :Oczko:

Gosia Fajne obiadki, ja jeszcze nie mam pomysłu.... :Szok::Padnięty:

Kasia Dobrze ze juz przechodzi!!!!! :Śmiech::Śmiech::Śmiech:
No fajna ta prostownica!! Powiesz jak sie sprawdza!!! Ja kojarzę ze fryzjer ma taką wąziutką i malutką, na krótkie włosy to chyba podstawa.

Jagoda zasnęła przed 23... juz chyba 2 drzemki w domu to nieporozumienie, na dworze to co innego bo śpi około 16 :Oczko:

Odnośnik do komentarza

2 drzemki w domu to nieporozumienie, na dworze to co innego bo śpi około 16
jak czytam, ze dzieci potrafią tyle spać, to jestem w szoku :) moje nigdy nie spały dwa razy w ciagu dnia, nawet jako noworodki, a na spacerze...Nikoli zdarzyło się 2 razy tak do piętego miesiąca, Milce raz ;) zawsze wszystko tak bardzo ciekawiło, ze szkoda było czasu tracić na spanko :sofunny:

Odnośnik do komentarza

Atena Jakbyś zobaczyła jak Jagoda na spacerze wygląda... siedzi, nie rusza się tylko rozgląda az w koncu zasypia. Nieraz wychodziłam z nią 1h po drzemce zeby nie zasnęła i zeby mozna szybko wrócić (bp np. zimno) a ona po 1/2 h spacerowania zasypia... :Śmiech: Ale to chyba temperament po nas bo my oboje spokojni, a Piotr uwielbia pospać :Oczko:
Ale kolezanki Jagody spią podobnie :Oczko:

Odnośnik do komentarza

hey ,my po zupce ,zaraz idziemy spac ,duzy do pracy poszedł całe popołudnie sami bedziemy

Junior nawija ,buzia mu sie nie zamyka ,i na co by nie spojrzał mówi cieba kupić nowe (trzeba kupic nowe) juz kupuje tapczan ,telewizor i nowe zabawki ,a jak go pytam pieniązki masz? leci po groszaki ze skarbonki i mówi mam

Atenko
a jaki antybiotyk Milka dostała?

Dagles ja kupiłam prostownice w rossmanie dałam 29.90 i jak na moje potrzeby pasuje.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53060.png

BARTEK NASZ PIERWORODNY SYNEK 06.05.98-18.08.03 ALL (ostra białaczka limfoblastyczna)

Odnośnik do komentarza

Dagles
Gosia super Adaś mówi!!!! a co mu sie nie pasuje z Waszymi sprzętami???? :Oczko::Oczko::Oczko:
Dla mnie chyba ważna jest szerokość płytek w prostownicy, wiec bede szukać najcieńszych. :Śmiech: Jaka jest szerokość w Twojej?

My pomału planujemy chrzciny !!!!!!!!!!! :Śmiech::Śmiech:

szerokosc płytek 2 cm

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53060.png

BARTEK NASZ PIERWORODNY SYNEK 06.05.98-18.08.03 ALL (ostra białaczka limfoblastyczna)

Odnośnik do komentarza

hej hej

ja byłam na spacerku, Dziunia juz teraz to pól na pół ( w wozku i na nóżkach), tak sie wymeczyla w lesie ze nawet sama chciala juz wejsc do wozka:Oczko: chyba byla juz zmeczona po bylysmy prawie 2 godziny i głodna bo odstawila taki cyrk na klatce ze uspokoila sie dopiero w domu, jak nioslam ją pod pache po schodach...
ja nie wiem co jest nie tak, ale ona uparta jak wół, wchodzi sama po schodach i wkurza sie ze ja ide za nia, no przeciez puszczam ją przodem zeby asekurowac w razie w...a ona nie chce zebym szla za nia i wpada w histerie:Rozgniewany: i co mam robic?? zanim sie uspokoi to minie dobre pare minut, zgrzeje sie w kurtce i czapce (tez nie moge dotykac hihihi) wiec ja niecierpliwa jestem i biore ją i ide z nia na rekach, w domu rozbieram, ona ciagle wyje, potem puszczam na ziemie i przytulam biedactwo...zaraz jest ok, ale nie moze mi tak zawsze plakac bo jej sie cos nie podoba....

moja moze grzebac w szufladach poza z przyprawami:Oczko:

Atenko ale mialas noc!! oby anty zaczal szybko dzialac, widze ze Nikola juz rozrabia wiec ma sie lepiej:Oczko:
prostownica to takie cudo do prasowania włosów, jak laska ma włosy proste jak druty tzn ze ma prostowane:Oczko:
aha i mam pewna informacje nt pracy, chcesz??

Ula moja tez w tym okresie spala 1 raz po 1,5-2 godz ale bestia na spacerach nie chciala:Oczko: a teraz zamiast spac to buszuje w łóżeczku i wcale nie chce dac sie polozyc:Rozgniewany: ja juz padam bo sie nałykalam powietrza i chce mi sie wypic kawke na spokojnie a tu...
moze przyjdzie prostownica do srody to Ci pokaze i wypróbujemy!! ale jak kojarze to Ty masz proste swoje włosy:Spoko:

Ninka 04.05.06 nasz słodki promyczek

http://www.suwaczek.pl/cache/293d248de0.png

Odnośnik do komentarza

mam pewna informacje nt pracy, chcesz??
no ba dawaj, tam gdzie składałam kolejne rozmowy szykują się około 25 lutego, na 2 miejsca 22 osoby ;)

my na spacerki od jakiegos czasu bez wózka, bo sporo zachodu z ustrojstwem, poza tym Milka jest nie do zmeczenia ;) a z nikolą chodziłyśmy na piechotkę jak skończyła roczek, bo i tak zawsze musiałam wlec osobno wózek i biegać za nią ;)

Odnośnik do komentarza

Kasia no nieżle Ninka pokazuje charakterek... jak czytam o Nince i ze sie wnerwia, to bardzo podobnie Jagoda ma. coś jej nie pasuje to drze się :Niewiniątko:
tylko u Was to juz pokazuje niezależność, a ja nie wiem o co mojej chodzi... :Zakręcony: :Niewiniątko: Nie wiem tez co robić. jak ją zabawaim, jest czasem gorzej, a zostawiona sama sobie uspokaja się :Nieśmiały: :Nieśmiały: :Nieśmiały:

(o której godzinie Wam pasuje?)

ja mam proste włosy, ale ze skłonnością do wichrowania przy skórze... np. grzywka :/
Moze mnie zetnie tak, ze bede miec pojedyncze kosmyki, a nie jak teraz grubą czapkę na głowie, i nie bedzie potrzebna prostownica. jednak np na impezę chciałabym miec takie gładkie połyskliwe włosy!!!!

Odnośnik do komentarza

jestem !!!!!!!!

wstalismy ,młody obiad zjadł ,teraz jabłko z bananem wcina i Pancernych oglada, ja juz sie wykąpałm i w koszule nocna wskoczyłam:Śmiech:.Jak dzień lenia to dzień lenia

dziewczyny ,mój Adaś tez ma takie napady ,,,ze jak cos nie po jego mysli do wielka histeria ,ale ja juz rozpoznaje ten wymuszony płacz i jak tak zaczyna płakac zostawiam go zeby sie uspokoił i jak to zrobi zaczynam tłumaczyc.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53060.png

BARTEK NASZ PIERWORODNY SYNEK 06.05.98-18.08.03 ALL (ostra białaczka limfoblastyczna)

Odnośnik do komentarza

atena
Gosia no jak miło poczytać, ze wreszcie masz dzień leniuszkowania, a nie zapierdzielania :)

mnie dizsiaj Nikola doprowadza do szewskiej pasji wrrr od samego rana, albo cos niszczy, albo ryczy bez sensu i powodu, albo bije Milkę, Boze daj mi siłę!

NO W KONCU NASZEDł TaKI DZIEN ,NAWET garów dzis nie myje ,umyje jutro,młody dzis jest przesłodziutki daje mamie sie zregenerowac. A Tobie kochana życze mega sił dla Twoich aniołków!,a jak bedziesz miała męża w domku wyjdz i sie zregeneruj naprawde pomaga:Śmiech:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53060.png

BARTEK NASZ PIERWORODNY SYNEK 06.05.98-18.08.03 ALL (ostra białaczka limfoblastyczna)

Odnośnik do komentarza

Cześć Ciotki!
Przeczytałam Was pobieżnie, ale nie mam czasu, dopiero dziś 1 raz włączyłam komp. Odkryliśmy, że w Kuby pokoju za dużą szafą jest grzyb i przyspieszyło to nasze działania wywalenia jej i zrobienia szafy w przedpokoju a'la Comandor. Byliśmy w Casto, nacięli nam płyt i robimy... Jest u nas przyjaciel (! prawdziwy :) ) i pomaga nam. Kuba tak się z nim wybawił, że mogliśmy coś zrobić... Teraz montujemy, zrobiłam sobie przerwę na herbatę bo padam po całym dniu... Ale siłowni dziś o 10.00 nie popuściłąm, było super!!!!
Jak będę jutro wolniejsza to nadrobię zaległości od czwartku.
Buziaki, pozdrawiam i życze miłej niedzieli :)

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

atena
miłego dnia kobietki

wyslalam maila!!;-))

Kim do dzisiaj nic nie dostałam :(
może wyślij mi na aneta502@op.pl

poszło :Spoko:
na parenting bylo inne konto pocztowe dlatego nie posżło:Oczko:

a w ogole to hej hej

dzisiaj jestem nie wyspana!! Nina wczoraj nie spala w dzien:Rozgniewany:
tak sie miotala w łózeczku ze w koncu ją wzielismy, ubralismy i juz nie kladlismy, za to godzine wczesniej poszla spac, wiec i dzisiaj o 7 :Zakręcony:

Ninka 04.05.06 nasz słodki promyczek

http://www.suwaczek.pl/cache/293d248de0.png

Odnośnik do komentarza

Kim dziekuje i dziekuje za pamieć :)
Ja chciałabym teraz zaleźć pracę w swoim drugim zawodzie ;)

Co do maila, własnie ostatnio coraz częściej mi nawala interia, maile idą po 2-3 dni wrrrr

Nina wczoraj nie spala w dzien
to jakiś dziwny dzień musiał być, bo Milka też nie spała ;) a w nocy miała jakieś sny, i krzyczyła "nooo mamo" po chwili "daj mi to" "ooo Miś" i tak co chwilkę coś nowego, a rano wstała i słyszę jak ię drze do śpiacej nikoli "nooo Nana stawaj! już!popobuuuda!"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...