Skocz do zawartości
Forum

Szczecińskie dziewczeta;)


Demether

Rekomendowane odpowiedzi

Potrafi przesuwac sie po całym łóżeczku, podnosi główke, jak ma lepszy dzien to trzymana za raczki podnosi sie do góry, smieje sie pełną "gębą" , wydaje sobie jakies gardłowe dzwieki, jej ulubionym zajeciem ostatnio jest plucie sie i wystawianie jezorka :Uśmiech: no i na szzcescie sama zasypia. Ogólnie dziecko aniołek, płacze jak jest głodna, albo chce smoka zeby isc juz spac, gorszy rykk jest dopiero jak juz jest na maxa zmeczona i niemoze zasnac, ale to jest sporadyczne.

http://www.suwaczek.pl/cache/3bac575dc5.png

Odnośnik do komentarza

hey !!!!!!!!!!!!

melduje sie ze żyje ,ale strasznie żle sie czuje i psychicznie i fizycznie .Mam serdecznie wszystkiego dosyć ,wszystko na łepetyne mi sie wali i :Kiepsko::Kiepsko::Kiepsko::Płacz:

Zycze wam milego dzionka ,dzis niby wolne,ale musze byc pod telefonem bo moje gwiazdy same rządza w sklepie i nie wiem jak sobie poradza pa

monic witaj i gratuluje dzidzi

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53060.png

BARTEK NASZ PIERWORODNY SYNEK 06.05.98-18.08.03 ALL (ostra białaczka limfoblastyczna)

Odnośnik do komentarza

Monic Gratuluję Dzidzi-aniołeczka!!!!!!!!!!!!!

Ja na dziś mam dosyć... Katar w nocy mnie męczył i zatoki itd... Piotr gorączka na maxa.. Jagoda ma mniejszy katar, ale nauczyła się wstawać w łóżeczku (na razie na kolanach) i nie spałyśmy od 3.30 do 5.30 :Kiepsko: wyprowadziła mnie z równowagi :Męki: płakała ale nie chciała leżeć. w koncu za którymś razem usneła ze mną w łóżku :Zły: Myslałam ze ją rozniosę :Zły: :Kiepsko: Nie nadaję się na matkę, mam doła na maxa!! :Histeria::Płacz::Płacz:

Odnośnik do komentarza

Dagles
Monic Gratuluję Dzidzi-aniołeczka!!!!!!!!!!!!!

Ja na dziś mam dosyć... Katar w nocy mnie męczył i zatoki itd... Piotr gorączka na maxa.. Jagoda ma mniejszy katar, ale nauczyła się wstawać w łóżeczku (na razie na kolanach) i nie spałyśmy od 3.30 do 5.30 :Kiepsko: wyprowadziła mnie z równowagi :Męki: płakała ale nie chciała leżeć. w koncu za którymś razem usneła ze mną w łóżku :Zły: Myslałam ze ją rozniosę :Zły: :Kiepsko: Nie nadaję się na matkę, mam doła na maxa!! :Histeria::Płacz::Płacz:
Kochana nawet tak nie pisz ,jesteś super mama ,tylko pewnie zmęczoną i chorą ,duzo wytrwałosci życze

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53060.png

BARTEK NASZ PIERWORODNY SYNEK 06.05.98-18.08.03 ALL (ostra białaczka limfoblastyczna)

Odnośnik do komentarza

Dagles
Nie smutaj się kochana! Wiem co czujesz i napewno każda z nas wie. JA też się wkurzałam jak Kuba nie chciałw nocy spać, a Ty do tego jesteś chora! Masz wyrzuty sumienia, a to świadczy, ze na przyszłośc Cię to czegoś uczy. Tak to jest z dziećmi, nie chcą spac, mają własne zdanie, ehh... A gdzie to jeszce przed nami, pomyśl, ze będzie szkoła i z nią kłopoty związane, bunt nastolatka - dresy albo dredy, grunge albo metal i martensy, albo makijaże w wieku 13 lat i szpilki i dyskoteki itp itd jescze wiele przed nami :) Teraz to pikuś. Mam nadzieję, ze czujesz się lepiej.

Gosia
A co się stało? Jak samopoczucie?

Monic

Witam Cię serdecznie~!

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

Madzix
Dagles
Nie smutaj się kochana! Wiem co czujesz i napewno każda z nas wie. JA też się wkurzałam jak Kuba nie chciałw nocy spać, a Ty do tego jesteś chora! Masz wyrzuty sumienia, a to świadczy, ze na przyszłośc Cię to czegoś uczy. Tak to jest z dziećmi, nie chcą spac, mają własne zdanie, ehh... A gdzie to jeszce przed nami, pomyśl, ze będzie szkoła i z nią kłopoty związane, bunt nastolatka - dresy albo dredy, grunge albo metal i martensy, albo makijaże w wieku 13 lat i szpilki i dyskoteki itp itd jescze wiele przed nami :) Teraz to pikuś. Mam nadzieję, ze czujesz się lepiej.

Gosia
A co się stało? Jak samopoczucie?

Monic

Witam Cię serdecznie~!

Madziu ogolnie deprecha mnie dopadła ,a jeszcze dzis młody kiedy poszlismy na herbatke do koleżanki ,nie wiadomo kiedy pogryzł tebletke cos podobnego do red bulla tylko do rozpuszczenia ,i popołudniu strasznie płakał chyba przez godzine bo choć większosc wypluł cos sie wchłoneło do organizmu i sie strasznie wymęczył ,juz miałam pogotowie wzywać ale przeszło i jest ok,ale i tak mam moralniaka że dziecka nie dopilnowałam i dzieki Bogu przeszło:Płacz::Płacz::Płacz:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53060.png

BARTEK NASZ PIERWORODNY SYNEK 06.05.98-18.08.03 ALL (ostra białaczka limfoblastyczna)

Odnośnik do komentarza

Gosia oj bidula...
ja pamietam jak u kolezanki rozmawiałysmy o tym ze czasem dobrze jak ktoś zwróci matce uwagę ze coś tam z dzieckiem. Ja trzymałam Jagódkę na kolanach, a ona włożyła do buzi zabawkę z kinder niespodzianki! :Niespodzianka: Normalnie od razu sprawdził się temat! Kurcze myslę ze niesposób być zawsze 100% na obrotach...

Magda no masz rację, ze takie doświadczenie uczy czegoś. Następnym razem bedzie ciut lepiej. :Oczko:

Ja czuję się jak po prochach... mam nadzieję, ze utro przejdzie...

Kasia co u Was??

Atena z kim są dziewczyny jak pracujesz??

Odnośnik do komentarza

Dagles
Gosia oj bidula...
ja pamietam jak u kolezanki rozmawiałysmy o tym ze czasem dobrze jak ktoś zwróci matce uwagę ze coś tam z dzieckiem. Ja trzymałam Jagódkę na kolanach, a ona włożyła do buzi zabawkę z kinder niespodzianki! :Niespodzianka: Normalnie od razu sprawdził się temat! Kurcze myslę ze niesposób być zawsze 100% na obrotach...

Magda no masz rację, ze takie doświadczenie uczy czegoś. Następnym razem bedzie ciut lepiej. :Oczko:

Ja czuję się jak po prochach... mam nadzieję, ze utro przejdzie...

Kasia co u Was??

Atena z kim są dziewczyny jak pracujesz??

Ula
w tej sytuacji nic MNie nie usprawiedliwia i dziekuje Bogu że sie skończylo na mega strachu i juz nigdy nie spuszcze go z oczu ............. no moze jak skonczy 18 i bedzie chciał isc na randkę ,ale żarty na bok i co sie strachu najadłam to moje

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53060.png

BARTEK NASZ PIERWORODNY SYNEK 06.05.98-18.08.03 ALL (ostra białaczka limfoblastyczna)

Odnośnik do komentarza

wiem ze rzadko tu zagladam, przepraszam - żyję w koszmarnym niedoczasie (teraz jedno dziecko już śpi, drugie niebawem wykąpie - zaraz po dobranocce i od 20 złapię oddech)

Madzix aż nie wiem co napisać, co za wiadomość :Zły:
Dagles zdrówka a doły z powodu braku naszych sił i cierpliwości chyba są wpisane w macierzyństwo. Głowa do góry
Gosiai współczuję przejść
Atena wierzę że ta nowa opiekunka czeka już gdzieś tylko nie możecie się odnaleźć, niech to się zmieni szybko
witaj Monic

W Szczecinie będę (jak coś nagle się nie zmieni jak to przy dwójce dzieci) od 10 maja.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...