Skocz do zawartości
Forum

Mamusie z przełomu 2007/2008


Gość kwiatuszek9876

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kwiatuszek9876

Witam no już wiem jak zrobić , z małą pomocą jednej dziewczyny :)
u nas ładnie tylko wieje strasznie więc nie wychodzę , chodź nie mówie ostatniego słowa .
Moja jakoś nie chce iść spać a wstała przed 8 więc cos mi się zdaje że później sama zaśnie .

To mówicie że narazie wam się podoba

Odnośnik do komentarza

No,ja już po małym przemeblowanku i musze wam powiedzieć,że podoba mi się:great:
Przy okazji pomyłam podłogi pod łóżkami:wink:
U nas dziś wieje wiatr i sypie śnieg,ale tak to jet ciepło-aż nie chce się wierzyć,dopiero co było -18:frown:,ciekawe czy te mrozy jeszcze wrócą?Mam nadzieje,że nie:lol:

Martuś narazie pierwsza stronka bardzo mi się podoba:great:

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

Agula czekamy na forki bo obiecałas kiedyś :)

Macie pozdrowienia i całusy od Magdy u niej ok pobrali jej krew i na enzymy wątrobowe zobaczą jak będą wysokie wyniki i nie da się obniżyć ich tabletkami to bedzie szybciej na świecie Bartuś

Odnośnik do komentarza

kwiatuszek9876
Agula czekamy na forki bo obiecałas kiedyś :)

Macie pozdrowienia i całusy od Magdy u niej ok pobrali jej krew i na enzymy wątrobowe zobaczą jak będą wysokie wyniki i nie da się obniżyć ich tabletkami to bedzie szybciej na świecie Bartuś

Zrobie pózniej fotki,bo musze dokończyć pare rzeczy:)
Dzięki za pozdrowienia od Madzi,cały czas trzymam kciuki:)

Odnośnik do komentarza

Witam

U nas też pogoda superrrr ciepło nareszcie można było wyjść na dwór byliśmy prawie dwie godziny mały zadowolony bo śniegu znowu napadało a więc sanki poszły w ruch:):):)
Teraz zjadł zupkę i poszedł spać na pewno padnie w 5 minut!!!!! Ja tylko padnięta bo ciężko się chodzi po śniegu i jeszcze bałwanka ulepiliśmy a więc coś nowego, ale wiadomo czego się nie robi dla dzieci. Teraz muszę się wziąć za obiadek ale nie bardzo mam siłę:):)

Madziu ja również trzymam kciuki za ciebie i Bartusia będzie duży chłopiec :):)

Agula ty to musisz mieć grzeczne dziewczynki że masz czas na komputer, bo ja pamiętam jak Paweł był malutki to dał mi tak popalić do 4 miesiąca w sumie nie miałam czasu na nic:(:(:(

No nic uciekam robić obiadek.

Na tym zdjęciu w łóżeczku to Pawełek który przeważnie tak zasypia w dzień:(

http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxvfxma3e7mhly.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-22829.png

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20061230560117.png

Odnośnik do komentarza

Agusia moje dzieci to aniołki z wielkimi różkami:)))-jak są spokojne to są,ale to nie trwa za długo:))
Ale Twój maluszek slicznie spi-świetne fotki:)

Patrycja zjadła zupke i połozyła się u siebie-musi odpocząć,bo o dziwo zjadła 2 miseczki zupki-pewnie jej smakowało:))

Odnośnik do komentarza

Witam
u nas dzisiaj tez zimno. Choć nei tak jak w ostatnie dni. Mały się bawi. Zrobiłam kisiel małemu a on wziął łyżkę do buzi i takiego odruchu wymiotnego jeszcze nie widzialam hahahah
A i odkryłam dziś że mały ma już wszystkie 20 ząbków :)
martuś mi jest obojętne jak uważasz tak zdrobisz :) Mi się podoba tak jak jest :)
agusia super zdjęcia :) mały ci zasypia zawsze bez pieluszki w dzien?

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

aganowak40
A u nas tak zaczęło padać, że świata nie widać:((( Masakra

aguś super fotki, a ta śpiąca mnie powaliła:)) Pawelek ma pomysła:))))

Aga nie tylko u was bo u nas też szok normalnie . Ja po drugiej stronie ulicy mam taką hale i wogóle nie było jej widać tak sypało.

Moje dziecko spi już od 19,20 :) Poszliśmy na spacerek popołudniu więc troszkę się dotleniła i ulepiłysmy małego bałwanka przed blokiem , ale nic nie wiziełam żeby zrobić zdjęcie :((((

Agula zdjęcia super . Dziewczyny słodko wyglądają . może taki dzień dziś był bo moja też wołała dokładkę do obiadu :)

To fajnie że pierwsza stronka wam się podoba :) A kolorystycznie jak ??

Odnośnik do komentarza

kwiatuszek9876
aganowak40
A u nas tak zaczęło padać, że świata nie widać:((( Masakra

aguś super fotki, a ta śpiąca mnie powaliła:)) Pawelek ma pomysła:))))

Aga nie tylko u was bo u nas też szok normalnie . Ja po drugiej stronie ulicy mam taką hale i wogóle nie było jej widać tak sypało.

Moje dziecko spi już od 19,20 :) Poszliśmy na spacerek popołudniu więc troszkę się dotleniła i ulepiłysmy małego bałwanka przed blokiem , ale nic nie wiziełam żeby zrobić zdjęcie :((((

Agula zdjęcia super . Dziewczyny słodko wyglądają . może taki dzień dziś był bo moja też wołała dokładkę do obiadu :)

To fajnie że pierwsza stronka wam się podoba :) A kolorystycznie jak ??

Kolorystycznie też ok,fajne delikatne,spokojne kolory:))

Odnośnik do komentarza

kwiatuszek9876
A jak z przestawieniem Patrycji ci idzie co do spania ???
Ale jak patrzę na zdjęcia to dziewczyny są bardzo do siebie podobne jak były małe

Tak sobie teraz mysle...jak jestem sama domu-to kładzie się do łóżka po 20-tej,troszke sobie pogada i usypia a jak mój jest to szaleje.
Troche to zapewne potrwa ale postaram się ja przestawic ze spaniem

Odnośnik do komentarza

agula7777
kwiatuszek9876
aganowak40
A u nas tak zaczęło padać, że świata nie widać:((( Masakra

aguś super fotki, a ta śpiąca mnie powaliła:)) Pawelek ma pomysła:))))

Aga nie tylko u was bo u nas też szok normalnie . Ja po drugiej stronie ulicy mam taką hale i wogóle nie było jej widać tak sypało.

Moje dziecko spi już od 19,20 :) Poszliśmy na spacerek popołudniu więc troszkę się dotleniła i ulepiłysmy małego bałwanka przed blokiem , ale nic nie wiziełam żeby zrobić zdjęcie :((((

Agula zdjęcia super . Dziewczyny słodko wyglądają . może taki dzień dziś był bo moja też wołała dokładkę do obiadu :)

To fajnie że pierwsza stronka wam się podoba :) A kolorystycznie jak ??

Kolorystycznie też ok,fajne delikatne,spokojne kolory:))

chyba nie taki dzie bo moje dziecko nic nie chciało obiadu zresztą tak jak ostatnie pare dni :( niezbyt chce jesc :( ehh

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...