Skocz do zawartości
Forum

Mamusie z przełomu 2007/2008


Gość kwiatuszek9876

Rekomendowane odpowiedzi

martus wiesz z ta waga kolezanki syna to dla mnei tez troche przesada....ale z drugiej strony to on bardzo wysoki jest i nawet nie wyglada na takiego grubaska ale jednak niezdrowo tak.

agusia moj mały tez byl niedawno chory...goraczka 39,8 i tez nic niechciał jesc chyba przez 5 dni ale lekarka powiedziala mi zebym sie nei przejmowala tym i nie próbowala mu wciskac na chama jak mu przejdzie bedzie jadl. Ale powiedziala zebym pilnowala zeby duzo pił. Wiec ty tez sie nei martw tym ze niechce jesc wazne niech pije. No i oczywiscie niech zdrowieje jak najszybciej.

My niedawno myslelismy ze bedziemy w szpitalu ale naszczescie nietrzeba bylo. Małemu przy odbycie zrobil sie taki guzek i pojechalismy do lekarza i powiedzial ze to guzek okoloodbytniczy. No i do hirurga i duze prawdopodobienstwo ze w szpitalu bedziemy bo to trzeba naciac. Naszczescie mały niemiał tego w takim stadium ze bylo konieczne, no i niemiał ropy tam. Wiec wrócilismy do domciu :) A małemu znika ten guzek :)
Ja wkoncu wybralam sie do dentysty, tzn bardziej zmuszona juz byla (maz mnei opieprzyl no ale słusznie). Zaczełam puchnąć po buzi TRAGEDIA normalnie no i zaczelo bolec..... teraz mam antybiotyki i czekam do nastepnej wizyty. A przyczyna: moje leczenie kanałowe, którego nie dokonczylam ehhh. Bo poszlam wyciagneła mi juz nerwy i na nastepnej wizycie miala dokonczyc ale ja juz nieprzyszlam i tak chodzilam... i sie doigralam :p glupia jestem ale cózż. Mądry polak po szkodzie.

Odnośnik do komentarza
Gość agula7777

Hello.::):
Co tam u was słychać?Coś strasznie tu cicho.....
Ja mam dziś kiepski dzień,może to przez pogodę,ciemno,zimno,deszcz pada...nic mi się nie chce robić::(:
Moja gwiazda śpi,mój też a ja się nudze
Najgorsze jest jeszcze to,że mojemu maluszkowi chyba nie spieszy się na świat,woli siedzieć w brzuszku,chociaż skurcze są coraz bardziej bolesne-ale to jeszcze nie to..
Mam tylko nadzieje,że w końcu się pojawi,bo jak nie to w przyszły piątek mam się zgłosić do szpitala na wywołanie i szczerze to troszke się boje..:Męki:
To tyle,piszcie co tam u was?
Buziaki:Całus::Całus:

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

Witaj Agula u nas tez tak jak u ciebie nic się nie chce , jeszcze głowa mnie boli .
Dzidzia wyjdzie sama zobaczysz :))

Dziś ucze moja na nocnik i już raz zrobiła w pieluszę , bo tetre jej założyłam .

Jakoś weny dziś brak normanie .

Odnośnik do komentarza
Gość agula7777

Pogoda jest do bani i dlatego człowiek taki markotny i nic mu się nie chce:36_11_1:
Ja chyba zaraz wezme się za sprzątanie łazienki-chociaż za wiele tam nie ma co robić,bo w sobote sprzątałam,ale może czas mi szybciej zleci?
Jeszcze na dodatek złapała mnie zgaga-normalnie już mam wszystkiego dość.
Oddałabym wszystko,żeby tylko znaleść się już na porodówce i mieć to z głowy-no i zrzucić ten brzuszek,bo już naprawde ciężko się chodzi:-)

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

Witam wieczorkiem siedzę sama i się objadam a później będę wyglądać jak słoń
Jakoś mnie naszła ochota na muffinki i zrobiłam

Agula ty jeszcze sprzatasz niech mąż łazienkę posprzata a nie ty
Wszystkiego najlepeszego dla Patrycji na 2 latka duzo zdrówka i radośći

Odnośnik do komentarza
Gość agula7777

kwiatuszek9876
Witam wieczorkiem siedzę sama i się objadam a później będę wyglądać jak słoń
Jakoś mnie naszła ochota na muffinki i zrobiłam

Agula ty jeszcze sprzatasz niech mąż łazienkę posprzata a nie ty
Wszystkiego najlepeszego dla Patrycji na 2 latka duzo zdrówka i radośći

O nie,nie,nie moze sprzątanie cos mi pomoże i w końcu się rozkręci-ile mozna czekać???
Dziękuje za życzonka dla córci:36_3_1:

Uciekam pomału do łóżeczka,bo strasznie mnie plecy bolą i nie dam rady już siedzieć przy kompie:-(
Dobrej nocki

Odnośnik do komentarza

Witam :)
na początku spóźnione życzeni urodzinkowe dla córci agula777
no to mamy w gronie juz dwie dwulatki ;) teraz chyba Szymuś w kolejności :)
u nas jakos tak pochmurno :( ale i tak na spacerek sie wybieramy, zresztą zakupy trzeba zrobic to przy okazji spacerek :)
A ja mam takiego lenia ze szok...
agula777 ale ci spieszno przeciez jeszcze 6 dni :P rozkręci sie :) moja koleżanka wczoraj ze szpitala wyszła z córeczką :) a urodziła 4 grudnia a termin miała na 21 listopada chyba :P
martus jak Twoja kucharka'? kuchnie ma to pewnie Ci gotuje teraz masz luz :P:P haha my chcielismy małemu taki warsztat kupić ale w koncu stwierdzilismy ze za rok kupimy :)
ale ten tort jest super :)

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

Witam u nas pogoda do dupy a na dodatek jakiś wirus chyba nas dorwał . Gabi wczoraj się obudziła po 23 i mówi kupa a mnie coś dziś ciśnie . To pewnie przeszło od Agusi Pawełka uważacjcie :))))
A tu jeszce do pracy szok

Szani bawi się nią że szok nie wiedziałam że aż tak się bedzie bawić . Nawet kiedyś nikt się z nią jeszcze w sklep nie bawił a ona usiadła u teściowej pod ławą i jak teściowa się jej pyta co robi to mówi ze pracuje i jest w sklepie . Ale tylko była to piekarnia :))))
A torcik powiem ci że super smaczny i wystarczył na wszytkich .
A co do dziewczyn to u Didianki ok chodź byli chorzy troszkę i jest zabiegana i zapracowana i u Moni wszytko ok

Agula a jak wyprawialiście młodej jakies przyjęcie jak to gabi mówiła" mam dziś przyjęcie "

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczynki:))
Po pierwsze i ode mnie spóźnione życzonka dla naszej Pati:)) Sto lat, sto lat:))
Agula zobaczysz ani sie spodziejesz i bedzie juz po wszystkim i zatesknisz jeszcze za ciszą:))

Marta super fotki widać że Gabi mieźle się ubawiła i w końcu ma dla siebie idealną zabawkę wiec masz troche wiecej czasu dla siebie skoro sie tak ładnie sama zabawi:)))

U nas też tak jakoś ponuro ale na szczeście nie pada.... wiec jak N wstanie to zaraz jakiś spacer trzeba zorganizować... ale nw czy uśnie bo coś szaleje a wstał przed 9 i bym go jeszcze nie kładła ale wołał no i narazie szaleje zamiast spać....

Marta a co się dzieje z Magdą??? Pisałaś że jest w szpitalu?? Mały już się śpieszy??? Oby jeszce tam posiedział bo pewnie Madzia się bardzo denerwuje:(( Trzymam za nich mocno kciuki:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21766.pnghttp://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/ale_jestem_duuu_y_facio_.JPG
http://www.kraina.hipp.pl/?id=6303 - drzewko Nikosia Zapraszam
http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20070616040114.png http://s2.pierwszezabki.pl/003/003323960.png?1219

Odnośnik do komentarza
Gość agula7777

Witam popołudniowo.
Dziękuje wszystkim za życzenia urodzinowe:36_3_15:
Imprezka oczywiście była-od soboty-w sobotę przyjechali rodzice,w niedziele chrzestni Patysi a wczoraj już byliśmy sami-byłam strasznie zmęczona-nie tyle odwiedzinami,co pytaniami-jak się czujesz?kiedy rodzisz?itp,itd.

Dziś od południa jezdziliśmy po sklepach-castorama,real-jestem bardzo zadowolona z zakupów.
Idę teraz troszkę poleżeć i jak nazbieram siły,to wieczorkiem jeszcze tutaj zaglądne.
Buziaki:36_3_15:

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

Witam wieczorkiem

czuje się fatalnie cały czas coś mi po brzuchu jeździ . Dziś jestem tylko na sniadaniu jogurcie i czekoladzie . Gabi naszczęscie nic nie ma .

Agula Patrycja zadowolona z prezentów ? czekamy na jakieś zdjęcia .

Aga Magdzie łożysko się obniżyło i krwawiła teraz jest narazie dobrze jest w domku , może zajrzy do nas :)))) ale napewno nas podczytuje

powiem wam ze mam dosyć Męża widzę w przelocie ( ma fuchę ) i denerwuje mnie to ja nie wiem jak ludzie wytrzymują jak mąż wyjeżdza gdzieś zagranice , i jeszcze chyba w weekend pójdzie robic takiej dziewczynie kompa . Ale za to w niedziele jedziemy na basen :)))))))))))))))

Odnośnik do komentarza

witam
u nas ok :) mąz w pracy wiec siedze sama, mały spi.
martus widzisz u mnie np jest tak ze... maz wychodzi o 17 do pracy, wraca o 4-6 rano wiec wiadomo musi sie wyspac. Ja zabieram małego na spacer zeby miał spokój, wstaje około 12 zależy ja obiad robie, potem zjemy i zaraz mąż do pracy idzie. W weekend tez sama bo mąż jest na uczelni od rana do wieczora (wraca około 20-21 zalezy jak ma plan) i tak cały czas... czasami tez jestem wsciekła i siedze wieczorem i płacze bo mi go brakuje ale wiem ze niestety takie czasy i trzeba wytrzymac. Takze nieprzejmuj sie bo to tylko chwile potrwa.
ja zaraz ide spac bo cos mnie glowa zaczyna bolec.......mialam prasowac ale na jutro przełoże :P:P:P
papa 3majcie sie :)

Odnośnik do komentarza

Witam
my juz od 7:20 na nogach zreszta tak mój mały wstaje :P choc powiem ze zmeczona jestem ale to chyba ta pogoda :(
martus pomysl sobie ze ja tak mam od 3 lat cały czas. Bo najpierw maz pracował od pon do piątku a ja w weekend na cały dzien na uczelnie od marca był spokój ale od października znowu maz studiuje wiec znowu jest tak jak bylo. ehhh i najblizsze 2 lata takie bedą a potem ja chce isc na magisterke więc przyszłość pieciu lat taka jest :P ehhhhhhhhh
ale co tam jakos sie wytrzymuje :)

a ja do dentysty ide dzisiaj i wcale niechce mi sie tam isc. Nieznosze dentystów....

Odnośnik do komentarza

Witam.
My dzisiaj wstaliśmy przed 10 zresztą ostatnio to wstajemy miedzy 9 a 10. Pojechałam do Tesco wymienić piżamki które kupiliśmy w sobotę i okazało sie że wymieniać można tylko do 5 dni strasznie się wściekłam bo czas minął wczoraj:(:( I co ja teraz z nimi zrobię masakra!!!

Przesyłam spóźnione ale bardzo szczere życzenia dla Patrycji:*:*:* Dużo szczęścia i radości wszystkiego naj naj.

Ja dzisiaj tez do dentysty,a więc Szani nie jesteś sama:(:(:( Ja idę wyrwać:(:(:( Bo ostatnio tez napuchłam i dostałam antybiotyk, przeszło i teraz pora wyrwać:(:(

Uciekam bo moje dziecko dzisiaj nie spi i buszuje, zajrzę wieczorkiem jak mnie dentysta nie wykończy pa.

http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxvfxma3e7mhly.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-22829.png

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20061230560117.png

Odnośnik do komentarza

witam
niebylam u tego dentysty. Tzn byłam ale okazało sie ze on prywatnie w czwartki przyjmuje wiec zrezygnowałam i pójde w poniedziałek.....ehh a chciałabym miec juz to za sobą .....
agusia i jak tam po wizycie??? a jakie piżamki kupiłas? a co zaduże są albo za małe/???

agula a Ty dalej nic...a jak sie czujesz? Ja ppowiem szczerze ze niepatrzałam na termin...tzn mi np. lekarz wyznaczyl własnei 3 stycznia a ja stwierdziłam ze 11 urodze i jakos luzacko podchodziłam do porodu i wogóle :) a lekarz sie nie mylił ahahah :P:P ale Ty juz tez tuż tuż :)

Odnośnik do komentarza

Moje dziecko juz spi od 20, nie spał w dzień to padł w 5 minut.

Dentysta zaliczony, tylko o jednego zęba mam mniej, ale nie było az tak źle następna wizyta na 22 grudnia.
Szani ja tylko chodzę prywatnie, bo u nas w przychodni to trzeba tyle czekać na wizytę, a nawet jak juz się umówisz to przychodzisz na daną godzinę a tam i tak opóźnienia i siedzisz po 2 godziny a ja tego nie na widzę. Fakt kosztuje to kupę kasy ale warto.
Co do piżamek to sa to takie pajacyki disneya, bardzo ładne. Rozmiar 0-3 miesiące a więc dla takiego noworodka:-) Może ktoś by chciał odkupić??????

A gdzie reszta dziewczynek????

http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxvfxma3e7mhly.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-22829.png

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20061230560117.png

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

Witam my wstaliśmy dziś tzn. ja przed 10 a moja o 10,30 :) Chodz mieliśmy pobudkę po 5 . Teraz ładnie już śpi a ja zapraszam na cin cin :))))

U nas pogoda dziś mroźna , a czuje że pogoda się zmienia bo Gabi dziś ryczała pół drogi na spacerze i nie wiedziała w sumie czego płacze .

Aguś jak tam po dentyście ? Ja może jestem inna ale lubie chodzić do dentysty :)))

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

Witam u nas dziś zimno nawet dziecko się zbuntowało i nie poszło ze mną na dwór .
Ja umyłam okno i zrobiłam juz ozdoby na święta , chodż ich wogóle nie czuje , nie ma to jak świeta za naszych czasów ze śniegiem

A gdzie się wszystkie podziewaja co ??

Odnośnik do komentarza
Gość agula7777

Witam::):
Ja dziś ledwo żyje-miałam koszmarną noc i dopiero nad ranem udało mi się usnąć-skurcze już dość bolesne i jakiś taki dziwny ból,że ledwo co chodze:Męki:
Jutro ide do szpitala,bo mój gin ma dyżur i zobaczymy co ze mną zrobią?-może mnie już zostawią-to się okaże po badaniu

Moja gwiada też jakaś niespokojna i nie odstepuje mnie na krok-tak jakby przeczuwała,że mnie nie będzie-nie wiem jak ja bez niej wytrzymam::(:

Uciekam troszke poleżeć i wieczorkiem jeszcze zaglądne
Miłego dnia:Całus:

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

Witam u nas nocka taka sobie , mała się obudziła o 5,30 dałam jej mleko i myślałam że pośpimy a tu nic . Więc już teraz mała drzemka . Zimno więc na dwór nie wychodzimy :36_2_40: a ma być poniżej 0 teraz .
Jutro wybieramy się na :basen:

Agula jak tam po wizycie rodzisz już ?????

Magduś :
W dniu 2 Urodzinek Szymonka
życzę Ci wesołej minki,
w szkole ocen celujących,
W domu skrzatów sprzątających,
I oszczędzaj Swoje siły
Dziś są Twoje Urodziny.

Odnośnik do komentarza

kwiatuszek9876
Witam u nas nocka taka sobie , mała się obudziła o 5,30 dałam jej mleko i myślałam że pośpimy a tu nic . Więc już teraz mała drzemka . Zimno więc na dwór nie wychodzimy :36_2_40: a ma być poniżej 0 teraz .
Jutro wybieramy się na :basen:

Agula jak tam po wizycie rodzisz już ?????

Magduś :
W dniu 2 Urodzinek Szymonka
życzę Ci wesołej minki,
w szkole ocen celujących,
W domu skrzatów sprzątających,
I oszczędzaj Swoje siły
Dziś są Twoje Urodziny.

Dziękujemy Martuniu :23_30_126: Jak zdrówko,zdrowi jesteście???????:]

Tak w ogóle to witam Was dziewczynki:]U nas ok,Szymek tylko coś gluta ma pod nosem,już kilka dni:/Ze mną ok,jak wiecie pewnie od Marty,byłam w szpitalu,bo dostałam krwotoku,sytuacja była naprawdę grozna ale jest już ok,mam tylko leżec,nie dzwigac i nie schylac się,a jest jak najbardziej szansa na donoszenie ciąży do końca,przynajmniej do 36 tc:]
Ciążę prowadzimy teraz u prof.z Lublina,który prowadził moją ciażę z Szymonkiem,jest szefem kliniki w szpitalu w Lublinie,więc opiekę mam dobrą:]Jesteśmy wściekli na moją doktorkę,która nie poinformowała mnie o tym,że mam łożysko przodujące i nie chcę jej widziec na oczy:Zły:
Za dwie godzinki przychodzą do Szymka goście,najbliższa rodzina,teściowa zrobiła torta,kupiliśmy ciasto.Ja nic nie mogę robic,wszystko mąż robi w domu,gotuje,zajmuje się dzieckiem.Ma przyjśc teściowa wcześniej to pomoże Piotrkowi.Przykro mi,że tak będą wyglądały te urodzinki w tym roku,jakbymn mogła,przyszykowałabym znacznie więcej dziecku...No,ale teraz najważniejsze,abym donosiła ciążę do końca a Szymciowi wynagrodzę to za rok:]
Pozdrawiam Was dziewczynki,dużo zdrówka Wam życzę i przesyłam całuski dla Waszych maluszków :36_2_53: :Kiss of love:

http://s6.suwaczek.com/200712124662.png

http://s2.pierwszezabki.pl/003/003344971.png?3940

http://www.suwaczki.com/tickers/5b09x1hpne20me6v.png

http://s4.suwaczek.com/20060429040117.png

Odnośnik do komentarza

Witam :)
magdus na początku serdeczne życzenia dla Szymusia :)
Życzenia dla Ciebie:
Nie zerkaj za siebie,
Idź śmiało przez życie,
Podkochuj się skrycie,
Kontroluj swe żądze,
Zarabiaj pieniądze,
Lekceważ pętaków,
Unikaj cwaniaków,
Przepisów przestrzegaj,
Na sobie polegaj,
Lecz przede wszystkim
Pokaż im wszystkim!
STO LAT

Madziu ty urodzinkami sie nieprzzejmuj. Jeszcze nie jedne urodzinki Szymusiowi przygotujesz....ważne teraz jest to zebys Ty uwazała na siebie. Sper ze jest ok. Ja troche podczytałam na lutówkach więc wiedziałam z tamtąd co sie dzieje ale najważneijesz ze teraz juz jest ok. No jeszcze tylko troche....także wytrzymaj a Szymus bedzie zadowolony z urodzinek takich jakie będą dzisiaj a dla niego najwazniejsze jest ze ma przy sobie oboje kochających rodziców :)

No to agula juz córcie ma :) GRATULUJE :)

a u nas ehhh mąż na studiach cały dzien a mi nawala kolano.....coraz bardziej boli :( a tak to ok posprzatałam, i czekam az wróci mężuś bo jakos mi go brakuje. Mały pójdzie spac bo dzisiaj wogóle nie spał to bedziemy miec czas z mezusiem dla siebie :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...