Skocz do zawartości
Forum

Mamusie z przełomu 2007/2008


Gość kwiatuszek9876

Rekomendowane odpowiedzi

kwiatuszek9876
chyba chcesz powiedzieć diabołek :)))))
No ja nie ucieram tylko w robocie robie :)) raz dwa i juz jest

To tak jak moja-na zdjęciu aniłoek:angel1: a w rzeczywistości diabełek:36_1_15: A ja lubie ucierać,mam robota ale teraz go nie włącze bo mała spi-oby to trwało jak najdłużej,bo strasznie marudna jest i na wszystko odpowiada nie!

Odnośnik do komentarza

kwiatuszek9876
A moja dzis nie idzie spać a teraz je obiad chodź same ziemniaki . Wczoraj była u babci i chyba zabardzo się przejadła , bo dziś cos nawet jeść jej się nie chce .
A ciekawe gdzie inne dziewczyny się podziewaja co ???

Moja tez tak czasami ma,że nie chce jeść.
A ja buszuje po necie i szukam programu do prezentacji zdjęć-chce je na płytke zgrać:-)

Odnośnik do komentarza

kwiatuszek9876
a to tylko masz na kompie fotki czy masz też w albumach ????
Już po obiadeku zjadła nawet tylko musiałam pomóc :))) Coś mnie głowa zaczyna boleć

Mam na kompie a część w telefonie-musze to w koncu pozgrywac na plyte,bo moja jak siedzi na kompie to lubi cos wykasowac
Ostatnio całą muze wykasowała:-)nie wiem jak ona to zrobiła ale jej się udało:-)

Odnośnik do komentarza

kwiatuszek9876
Moja nie siedzi na kompie bez przesady . Dostała kiedyś na początku swoją klawiature a teraz lezy i się wogóle nie interesuje .
A jaka kare wymysliłaś dla męza za tamten wypad ?

Zabrałam mu kluczyki od samochodu i teraz bedzie jezdził autobusem-do odwolania:-)
Teraz ja się troszke powoze:-)hihi

Odnośnik do komentarza

kwiatuszek9876
oj to brutalna kara , ale dobrze mu tak przynajmniej wie co mu będzie grozić jak zrobi tak jeszcze raz . I co wogle sie nie buntował ?

Cos tam mruczał pod nosem,a dzis rano prosił o kluczyki ale pojechał autobusem do pracy.
Dostanie jak zmadrzeje:-)

Odnośnik do komentarza

kwiatuszek9876
ładnie ci w tych ciemnych i blond też . A ty w czym się lepeij czułąś ??? No a figurkę to masz że ( no teraz to nie )

Lepiej czuje sie w blond:-)a figurka?nigdy nie narzekałam i nie narzekam-jak na swój wiek to dobrze sie trzymam,hahahahahhahaha

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...