Skocz do zawartości
Forum

Mamusie z przełomu 2007/2008


Gość kwiatuszek9876

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i ja ;)
my tez po spacerku ale zimno strasznie..... mały śpi i mąż tez :)
z nocnikiem u nas jest tak ze jak mały chce to siada a jak nie to niesiada. Woła 'kupa" i wiem ze chce albo juz zrobił :P ale ja narazie tez odpuszczam zmuszanie do nocnika.
agula ty odpoczywaj i uwazaj na Was :) a powiedz mi mieszkasz w centrum gdzies?
martus moj tez tak ma ze mozna gadac wołac a on olewka. Choc jak mąż zawoła albo powie to dużo częściej zareaguje.
A co do tulenia to jak ma chec to tuli sie i tuli a jak nie to powie "idz" i koniec. Bardziej woli lotki...tzn takie jak w barach sa. Ma swoje prawdziwe lotki i swoją tarcze i gra :) Powiem Wam ze w szoku jestem bo potrafi stanąć 2 metry od tarczy (postawionej na ziemi i opartej np. o szafe) i rzucić i trafic. A do tego tak trzyma lotke i rzuca jak normalnie dorośli :) No ale naśladuje tatusia bo mąż na mistrzostwa jeździ i gra :)

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

Szani to twój ładnie jak rzuca nie boisz się że cos mu sie stanie ? Moja uwielbia oglądać zdjęcia , teraz niedawno odebraliśmy zdjęcia z wakacji :)))
Agula sorki za pytanko ile ty masz wiosenek ? Bo widzę że młoda jesteś ? A jak z wózkiem bedziesz mieć młodej kupisz nowy czy juz zrezygnujesz ????

Odnośnik do komentarza

Szani
Witam i ja ;)
my tez po spacerku ale zimno strasznie..... mały śpi i mąż tez :)
z nocnikiem u nas jest tak ze jak mały chce to siada a jak nie to niesiada. Woła 'kupa" i wiem ze chce albo juz zrobił :P ale ja narazie tez odpuszczam zmuszanie do nocnika.
agula ty odpoczywaj i uwazaj na Was :) a powiedz mi mieszkasz w centrum gdzies?
martus moj tez tak ma ze mozna gadac wołac a on olewka. Choc jak mąż zawoła albo powie to dużo częściej zareaguje.
A co do tulenia to jak ma chec to tuli sie i tuli a jak nie to powie "idz" i koniec. Bardziej woli lotki...tzn takie jak w barach sa. Ma swoje prawdziwe lotki i swoją tarcze i gra :) Powiem Wam ze w szoku jestem bo potrafi stanąć 2 metry od tarczy (postawionej na ziemi i opartej np. o szafe) i rzucić i trafic. A do tego tak trzyma lotke i rzuca jak normalnie dorośli :) No ale naśladuje tatusia bo mąż na mistrzostwa jeździ i gra :)

Odpoczywam od wczoraj i tak sie rozleniwiłam,że jeszcze obiadu dla męża nie ma,hihih
A do centrum mam 10 min tramwajem:-)

Odnośnik do komentarza

kwiatuszek9876
Szani to twój ładnie jak rzuca nie boisz się że cos mu sie stanie ? Moja uwielbia oglądać zdjęcia , teraz niedawno odebraliśmy zdjęcia z wakacji :)))
Agula sorki za pytanko ile ty masz wiosenek ? Bo widzę że młoda jesteś ? A jak z wózkiem bedziesz mieć młodej kupisz nowy czy juz zrezygnujesz ????

Młoda?Miło mi:-),21 września skończyłam 28 wiosenek a wózek mam jeszcze po mojej córci:-)

Odnośnik do komentarza

agula7777
Szani
Witam i ja ;)
my tez po spacerku ale zimno strasznie..... mały śpi i mąż tez :)
z nocnikiem u nas jest tak ze jak mały chce to siada a jak nie to niesiada. Woła 'kupa" i wiem ze chce albo juz zrobił :P ale ja narazie tez odpuszczam zmuszanie do nocnika.
agula ty odpoczywaj i uwazaj na Was :) a powiedz mi mieszkasz w centrum gdzies?
martus moj tez tak ma ze mozna gadac wołac a on olewka. Choc jak mąż zawoła albo powie to dużo częściej zareaguje.
A co do tulenia to jak ma chec to tuli sie i tuli a jak nie to powie "idz" i koniec. Bardziej woli lotki...tzn takie jak w barach sa. Ma swoje prawdziwe lotki i swoją tarcze i gra :) Powiem Wam ze w szoku jestem bo potrafi stanąć 2 metry od tarczy (postawionej na ziemi i opartej np. o szafe) i rzucić i trafic. A do tego tak trzyma lotke i rzuca jak normalnie dorośli :) No ale naśladuje tatusia bo mąż na mistrzostwa jeździ i gra :)

Odpoczywam od wczoraj i tak sie rozleniwiłam,że jeszcze obiadu dla męża nie ma,hihih
A do centrum mam 10 min tramwajem:-)

a wiesz co bo my z mężem na dańdówke jeździmy :) (chyba tak sie nazywa bo niejestem pewna) heheh

martus nieboimy sie :) smiejemy sie ze za niedlugo bedzie z tatą na turnieje jeździc :)

Odnośnik do komentarza

Szani
agula7777
Szani
Witam i ja ;)
my tez po spacerku ale zimno strasznie..... mały śpi i mąż tez :)
z nocnikiem u nas jest tak ze jak mały chce to siada a jak nie to niesiada. Woła 'kupa" i wiem ze chce albo juz zrobił :P ale ja narazie tez odpuszczam zmuszanie do nocnika.
agula ty odpoczywaj i uwazaj na Was :) a powiedz mi mieszkasz w centrum gdzies?
martus moj tez tak ma ze mozna gadac wołac a on olewka. Choc jak mąż zawoła albo powie to dużo częściej zareaguje.
A co do tulenia to jak ma chec to tuli sie i tuli a jak nie to powie "idz" i koniec. Bardziej woli lotki...tzn takie jak w barach sa. Ma swoje prawdziwe lotki i swoją tarcze i gra :) Powiem Wam ze w szoku jestem bo potrafi stanąć 2 metry od tarczy (postawionej na ziemi i opartej np. o szafe) i rzucić i trafic. A do tego tak trzyma lotke i rzuca jak normalnie dorośli :) No ale naśladuje tatusia bo mąż na mistrzostwa jeździ i gra :)

Odpoczywam od wczoraj i tak sie rozleniwiłam,że jeszcze obiadu dla męża nie ma,hihih
A do centrum mam 10 min tramwajem:-)

a wiesz co bo my z mężem na dańdówke jeździmy :) (chyba tak sie nazywa bo niejestem pewna) heheh

martus nieboimy sie :) smiejemy sie ze za niedlugo bedzie z tatą na turnieje jeździc :)

Ja mieszkam na pogoni ale jeszcze się nie orientuje co,gdzie?
Mieszkam tu od roku?wczesniej 26 lat w Krakowie a wczesniej w zakopanem:-)

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

Moje dziecko właśnie miesza sliwki z kiełbasą :)))))))
Agula wogóle nie widać że masz tyle tak . Jak masz leżeć to lez a mąż sam sobie zrobi obaid :))
Szani to macie blisko do siebie , może kiedyś ud nam sie spotkać . Bo chce męża namówić na zoo we wrocławiu jak bedzie ciepło .
A teraz zmykam na spacer , bo później trzeba obiad przygotować mężowi a na 19 idę do kumpla go obciąć .

Odnośnik do komentarza

kwiatuszek9876
Moje dziecko właśnie miesza sliwki z kiełbasą :)))))))
Agula wogóle nie widać że masz tyle tak . Jak masz leżeć to lez a mąż sam sobie zrobi obaid :))
Szani to macie blisko do siebie , może kiedyś ud nam sie spotkać . Bo chce męża namówić na zoo we wrocławiu jak bedzie ciepło .
A teraz zmykam na spacer , bo później trzeba obiad przygotować mężowi a na 19 idę do kumpla go obciąć .

A moje wcina serek i przegryza drazami-ma cos po mamusi,hihihih
Dobrze,że nie wyglądam na swoje latka,poza tym czuje się o wiele młodsza-hihi

Odnośnik do komentarza

Witam.
U nas chorubsko jakies.Kordian 38,8 juz mu podalam nurofenik.Tak cos czulam ze bedzie chory bo jak sie obudzil po poludniu to ciagle a rece i przytulal sie ze hej.Teraz siedzi z tata i oglada siatkowke.Mizerny i jesc dzis nie chcial.Malenstwo moje jak ja nie lubie jak dzieciaki sa chorusiane.
Agula trzymaj sie nie wiem czy bierzesz magnez ale jak ja mialam skurcze to wlasnie magnez bralam i lekarz zalecil nospe.Trzymaj sie cieplutko.
Mialam wam juz napisac wczesniej.Jak wiecie mamy w domu kotke.Jest strasznie pazerna.Ostatnio wyrwala Kordianowi parowke ten sie poplakal i dawaj do lodowki po nastepna wziol a jak zobaczyl Sasze to cala do buzki wsadzil zeby mu nie zabrala.Super to wygladalo.
Martusia tak na odchudzanie.Dziekuje kochana za ksiazeczke.Jak tylko Koniak lepiej sie poczuje to bede stosowala.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21916.pnghttp://suwaczki.maluchy.pl/li-21915.png http://s2.pierwszezabki.pl/012/012048980.png?3058

Odnośnik do komentarza

WItam się gorąco bo niestety u mnie za oknem szaro i buro.........................a jak zimno szkoda gadac: (((

Moje dziecko pięknie zasnęło i powiem wam że coraz częściej w południe woła aa i ładnie leży bez wariacji i w koncu zasypia:)) Dobrze że chociaż z tym jest ok..... bo ostatnio nnp. jak miał sie kąpać to latam na golaska a ja szykowałam wode no i widze że zaraz zaczyna sikać i już mu tam pokapuje to buch go na nocnik a on jak dostał padaki mówię wam jakby sie bał do niego sikać:((( i wstał oczywiście i zaraz znow zaczął a ja znow go bach ale niestety totalna klapa......wiec zrobił kałużę pod wanną:((( Masakra normalna w ciuchach to usiedzi trochę ale jak ma coś zrobić to musi wstać a i jeszcze zanim usiądzie to pokazuje żeby mama usiadła na Wc to on dopiero się na swoim tronie rozsiaduje................. nw jak to będzie:(((
Regio zdrówka dla Kordiego:)) a ztymi parówkami to dobre:))
Agula dbaj o siebie i dzidzię;))) i odpoczywaj na maxa bo to już długo nie potrwa...
Buziaki dla reszty:)))

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21766.pnghttp://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/ale_jestem_duuu_y_facio_.JPG
http://www.kraina.hipp.pl/?id=6303 - drzewko Nikosia Zapraszam
http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20070616040114.png http://s2.pierwszezabki.pl/003/003323960.png?1219

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...