Skocz do zawartości
Forum

Kiedy zaszłaś w ciążę po zabiegu łyżeczkowania?


Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno miałam zabieg łyżeczkowania. Puste jajo płodowe  :( 

spotkałam się z różnymi zaleceniami odnośnie dalszych starań. Niektórzy lekarze każą czekać do pierwszej miesiączki, inni 3 cykle, a niektórzy , aby starać się od razu, bo "macica jest wystymulowana", hormonalnie organizm gotowy do ciąży, a samo łyżeczkowanie porównywane jest do scratchingu endometrium, które przy in vitro ma pomóc w zagnieżdżeniu.

mam metlik i nie wiem, ile powinniśmy czekać?

Czy jest ktoś, kto zdecydował się na ciążę  w pierwszym cyklu? 

https://www.suwaczki.com/tickers/o1489vvjhdlfcz69.png

Odnośnik do komentarza
W dniu 15/2/2023 o 9:49 PM, Siekierkowska napisał:

Niedawno miałam zabieg łyżeczkowania. Puste jajo płodowe  😞

spotkałam się z różnymi zaleceniami odnośnie dalszych starań. Niektórzy lekarze każą czekać do pierwszej miesiączki, inni 3 cykle, a niektórzy , aby starać się od razu, bo "macica jest wystymulowana", hormonalnie organizm gotowy do ciąży, a samo łyżeczkowanie porównywane jest do scratchingu endometrium, które przy in vitro ma pomóc w zagnieżdżeniu.

mam metlik i nie wiem, ile powinniśmy czekać?

Czy jest ktoś, kto zdecydował się na ciążę  w pierwszym cyklu? 

Hej, my odczekaliśmy jeden cykl zakładając, że i tak nam się zejdzie (w pierwszą ciąże zaszłam po 5 miesiącach). Tym razem odrazu się udało i aktualnie czekam na pierwsze usg.
U mnie ważne też było to, jak się psychicznie czułam i przyznam, że gdybym czuja się gorzej to raczej wstrzymałbym się jeszcze chwile.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...