Skocz do zawartości
Forum

Władza rodzicielska i alimenty - jaka kancelaria?


Gość MonikaDes

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, potrzebuję pomocy prawnej w sprawie ustalenia władzy rodzicielskiej oraz przyznania alimentów. Czy możecie polecić mi dobrą kancelarię z trójmiasta, która się w takich sprawach specjalizuje i ma wysoką skuteczność, bo wolę jednak podjąć dobrą decyzję co do współpracy niż później po prostu przegrać sprawę przez niedopatrzenia.

Odnośnik do komentarza

Na pewno przyda się konkretna pomoc ze strony dobrego mecenasa od spraw rodzinnych, jeśli chodzi o trójmiasto to możesz skontaktować się z https://www.mindykowski.pl ogólnie przygotowanie, podejście do mojej osoby i też zaangażowanie od pana Mindykowskiego było bardzo pomocne w tej trudnej dla każdej kobiety sytuacji.  Jednak całe szczęście wszystko się udało pomyślnie zakończyć i mogę zacząć życie na nowo :)

Odnośnik do komentarza

Jak najbardziej mogę się zgodzić, najlepiej się skonsultować i upewnić, że zajmie się Twoją sprawą. Na pewno jest to specjalista z dużym doświadczenie i wieloma sprawami rodzinnymi na koncie. Dzięki zaangażowaniu pana mecenasa Mindykowskiego bardzo szybko udało mi się uwolnić od byłego męża, który też mnie zastraszał i szantażował jednak się nie dałam właśnie dzięki pomocy prawnej od początku 

Odnośnik do komentarza

Tutaj zdecydowanie nie ma się co wahać i należy wybrać dobrą kancelarię, która jednak się w takich sprawach specjalizuje i będzie Ci w stanie pomóc się przygotować oraz uzyskać zarówno rozwód, władzę rodzicielską i należytej wysokości alimenty na dzieciaki. Trzymam kciuki!

Odnośnik do komentarza

Niestety coraz częściej zdarzają się rozwody, także to nic nadzwyczajnego i też może druga szansa na lepsze życie z inną połówką. Dlatego jeżeli do tego dochodzą dwie strony to sprawa może być bardzo szybko,  jednak później właśnie trzeba ustalić kto będzie się opiekował dziećmi i jakie uzyskasz alimenty tutaj pan mecenas Mindykowski na pewno będzie Ci w stanie pomóc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...