Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Lilka

Wahania nastroju po odstawieniu antykoncepcji

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lilka

Czy zdarzało się u was, że po odstawieniu antykoncepcji pojawiły się dość mocne wahania nastroju, jakieś dziwne plamienia - niby w połowie cyklu wraz z pobolewaniami brzucha. Trochę się niepokoję, nic z tych rzeczy w trakcie brania tabletek nie bylo. Chcemy starać się o dziecko, nie wiem czy mam owulację, a podczas plamień to mi się odechciewa współżycia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Gość mia

teraz warto zaopatrzyć się w monitor płodności, ja osobiście używam i polecam [reklama usunięta] z aplikacją na telefon do zapisów cyklu

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Gość ala

bardzo fajnie sprawdza się kontrola cyklu na termometrze owulacyjnym [reklama usunięta].

Edytowane przez Dziubala
[reklama usunięta]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...