Skocz do zawartości
Forum

Efekt zatkanego nosa.


Gość Adam Wiśniewski

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Adam Wiśniewski

Dobry wieczór wszystkim. Z reguły czytam takie fora jak chce mieć jakieś porównanie także pisząc dziś zaznaczam ze to mój debiut. Jestem Tata 4,5 latka za którego wskakuje w ogień i po prostu krew mnie zalewa jak słyszę jak oddycha. Historia długa i w skrócie napisze. Urodził sie i złapał w szpitalu gronkowca w nosku… mówili ze w tak młodym wieku nie do wyleczenia. Jeśli złapał jakiś katar to trwał zazwyczaj dużo dłużej jak u innych dzieci. Po dwóch latach wyszło ze gronkowca nie ma ale jeśli chodzi o dolegliwości związane nic się nie zmieniło. Często nocne chrapanie co chwile zatkany nos a przy smarkaniu nic nie leci. Dziś pisze bo dwa tygodnie temu miał zapalenie krtani kaszel mu się pojawił który ma do dziś i efekt zatkanego nosa po raz enty się pojawił. Rtg zatok ok trzeci migdał nie nadający się do usunięcia… inhalacje to już standard plus z kropli to oflodinex(po tych raz ustało) metmin i pronasal. Tak naprawdę to już nie wiem co z tym zrobić. Jeśli ktoś miał podobny przypadek proszę o podpowiedz… serdecznie dziękuje i zdrowia życzę 🤗

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...