Skocz do zawartości
Forum

Pomoc w ustaleniu ojcostwa


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z którym nie mogę sobie poradzić. Otóż rozstałem się z Partnerką na początku czerwca . Ona poznała później kogoś ja też zreszto. Ale los tak chciał że coś nas przyciągnęło do siebie . Więc tak jest w ciąży ale tu mam problem. Współżyła z partnerem 23.wrzesnia był to stosunek przerywany ma nieregularne cykle ostatni okres miała 17 lipca później już nie . My wróciliśmy do siebie 1 października i również wspolzylismy lecz do końca . 14 października zrobiła test i wyszedł pozytywny beta hcg w tym dniu 37. Była u ginekologa 27.pazdzoernika który określił ciążę na 5 tygodnie i znalazł pęcherzyk 12 mm bez zarodka i echa . Na następnym badaniu była 10 listopada gdzie długośćc crl wyniosła 8.5 mam. Wgl lekarza to 6tydzoen i 6 dzień później była na badaniu 14 grudnia i wielkość zarodka zarodka 58 mam. Błagam was pomóżcie mi czy to może być moje dziecko nie mogę tak żyć a na badania w ciąży na ojcostwo mnie nie stać ...czy kto by mógł mi powiedzieć czy to może być moje dziecko...pozdrawiam i proszę bez hejtu

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...