Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Mama4plus

Wrześniówki 2022

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mama4plus

Czy mamy tu jakieś wrześniowe mamusie z tego roku? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Narazie mam pozytywny test z moczu oraz z krwi. Beta zrobiona dwukrotnie z ładny przyrostem (268,2 —> 638,5). Badanie u lekarza umówione na 7.02. 
z kalkulatora tp 22.09. 
objawy - bolące piersi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wiktoria

Ja jestem :) póki co test pozytywny , beta robiona kilka dni temu ( 4 tyg) 202 i jutro zrobię druga :) 

wedlug aplikacji termin byłby 27.09

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem 🙂 póki co test pozytywny , beta robiona kilka dni temu ( 4 tyg) 202 i jutro zrobię druga 🙂

wedlug aplikacji termin byłby 27.09

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość studentka

https://forms.gle/4Lh1kaBqKdukdDaP9

Dzień dobry, zwracam się z prośbą do kobiet w ciąży o wypełnienie ankiety do mojej pracy magisterskiej, jest anonimowa i dobrowolna. Powinna zająć nie więcej niż 10 minut Z góry serdecznie dziękuję za odpowiedzi 😊

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Oleandra

Cześć. Ja też jestem. Wg kalkulatora termin 24 września. Test pozytywny i badanie z krwi. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ollla

Hej! Wg aplikacji ja na październik będę miała termin, wczoraj 3 testy pozytywne dzisiaj beta 93, do planowanego okresu 4 dni także sprawa baaaardzo świeża. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ann97

Chyba też się zaliczam do tej grupy 🙂 pierwsza beta 7561, druga 13314, termin na 24.09.2022 🙂 wizyta u ginekologa w poniedziałek 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja już po 1 wizycie, widać owulacja się przesunęła bo usg wskazuje na 5t3d, tp 30.09.22.

Następna wizyta 14.02 piękna data na zobaczenie bijącego ❤️
Trzymajcie kciuki 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ann97

Gratulacje Ruda_83!

Ja również mam wizytę 14.02, to będzie już 8+2 TC, serduszko pięknie bije!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam wizytę kolejną jutro, na ostatniej cytologia i skierowanie na badania. 
ciaza pod obserwacją gina od tak wczesnego etapu ze względu na mój organizm :) 

beta i progesteron zrobione, jutro mam nadzieje dowiem się cokolwiek więcej 😊

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć,

my po wizycie wczoraj. Beta przyrasta prawidłowo, niestety progesteron jest na niskim poziomie, wiec muszę przyjmować Duphaston. 
Dostałam skierowanie na kolejne badania i kolejna wizyta u gina 17.02, już z kompletem badań mam się zjawić. 
a wy dziewczyny jak się macie? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie beta przyrasta prawidłowo, w usg już słychać tętno i tez jest prawidłowe. Biorę Duphaston ze względu na dwie wcześniejsze ciąże biochemiczne 😉 kolejna wizyta 1.03 

dzis mamy 7+2 dni

01C978EF-DBC5-4C4A-8C8C-F5C03AA9398A.jpeg

Edytowane przez WiktoriaK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mania98
W dniu 28/1/2022 o 11:00 PM, Gość Ann97 napisał:

Chyba też się zaliczam do tej grupy 🙂 pierwsza beta 7561, druga 13314, termin na 24.09.2022 🙂 wizyta u ginekologa w poniedziałek 🙂

Ja również 24 ☺️

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sandra93

Witam. Ja mam termin na 21.09.2022 :) Na ostatniej wizycie 11.02 słyszałam bicie serca 😊 póki co wszystko w porządku poza tym że mam 2 mięśniaki ale nie powiększają się i według mojej ginekolog nie będą przeszkadzały dziecku.. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sandra93

Z dolegliwości to od ok 3 tygodnia ciąży mam mdłości, zmęczenie oraz bolesne i powiększone piersi.. Jak czytam różne fora i artykuły to bardzo wcześnie się to u mnie zaczęło i mam nadzieję że też w miarę wcześnie niektóre dolegliwości przejdą.. Chciałabym też Was zapytać czy macie napady głodu? Ja ciągle coś podjadam 😞 Jestem w 9 tygodniu ciąży a już przytyłam 2kg.. (Jak mnie mdli to mam nadzieję że jak coś zjem to mi przejdzie) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MartaMarta

Witajcie mamuśki ja też mam termin na wrzesień a dokładnie 15.09 dzisiaj mamy 11+4 tc a lekarz dopiero w piątek. Jestem już po 2 wizytach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kami

Witam . W dniu 28.02.22 o 21 miałam robione badania beta HCG wynik 2mlU zgłosiłam to lekarzowi który stwierdził że to początek ciąży , 2 dni później poszłam do innego który stwierdził że to nie ciąża bo ciąża jest ponad 5 mlU wykonałam 04.03 .22 kolejne badania ok 10 rano po pobraniu krwi dostałam silnych skurczy i krwawienia które trwało 2 dni zaobserwowałam że ciągle leciały skrzepy krwi.Tego samego dnia dowiedziałam sie że mój 2 wynik bety to 0,1 mlU mam 21 lat mam stałą pracę , i stałego partnera,z którym staram się o dziecko. Mam mętlik w głowie bo lekarze mówią każdy co innego , na internecie dużo czytałam że to mogła być wczesna ciąża koleżanki też twierdzą że to ciąża . Miałam wiele objawów ciąży ... Bardzo proszę o radę i jakieś informacje co mam w takiej sytuacji robić . Czy powtórzyć badania , czy to było poronienie czy byłam w tej ciaży czy jest szansa że dalej w niej jestem

202203071002_9hn4_1.jpg

Odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...