Skocz do zawartości
Forum

Mikołajki szkolne - prezent


Gość Ala

Rekomendowane odpowiedzi

Co prawda mam młodsze dziecko, bo ma 6 lat, ale też miałam problem z tym co kupić na mikołajki. Ostatecznie wybrałam grę Miny jak Cytryny. Ona jest jest dla dzieciaków od 4 lat, droga nie była. Z tego co wyczytałam zasady też trudne nie są. Trzeba pokazywać dane miny z karty, a reszta graczy ma je odgadnąć. W grze jest 2 takie same talie kart z minami, dla pokazujących i odgadujących. 

Odnośnik do komentarza
Gość Karolina

Fajnym pomysłem na prezent dla dzieciaków z okazji świąt jest list od świętego Mikołaja [reklama usunięta]. Zamawiam taki list każdego roku dla swoich podopiecznych i zawsze są zachwyceni z takiej niespodzianki.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

U nas dominuje LEGO ninjago i planszowki ( np zombie kidz jest super! Syn chce w to grać codziennie). Na Święta dostanie na pewno LEGO i karty pokemon, bo to ostatnio hit w zerówce.

W szkole polecam zastanowić się nad podarowaniem komiksów, można zmieścić się w odpowiedniej kwocie:

https://egmont.pl/komiksy

A dzieciaki komiksy ogólnie bardzo lubią.

57999381o.jpg

Odnośnik do komentarza

Zależy co dziecko lubi  moj mlody ma hopla na punkcie Spidey I super kumple. My i rodzina z okazji Świąt zakupiliśmy mu figurki 23 cm każda po 78 zł. W Pepco jest spory asortyment chyba z każdego rodzaju zabawek, prym wiedzie Psi patrol ale da się ogarnąć w tej cenie.

Jeśli chodzi o starszaków, to warto jest poszukać czegoś w Empiku: https://kodyrabatowe.naszemiasto.pl/kody-rabatowe/empik

Szczególnie, ze na ich stronie jest aktualnie sporo kodów rabatowych. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...