Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
paula-all

Może któraś z was miała podobnie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.  W tym tygodniu we wtorek tj 16 listopada zrobiłam test ciazowy . Wyszedł cień cienia . Dzisiaj jest sobota . Zrobiłam znowu test i kreseczka jest tylko delikatnie ciemniejsza ale nadal blada . Nie mam możliwości iść na betę bo mieszkam w Holanfi i tu jest troszkę inaczej . Moje pytań jest takie , czy to możliwe że przez tyle dni kreska prawie nie jest ciemniejsza ? Ktorac tak miała?  Czy beta nie rośnie? 

20211116_062231.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monika

Raczej to ciąża ale jeśli chcesz mieć 100% pewności idź i zrób badanie z krwi beta HCG 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aaa

Hejka Ja też miałam takie blade kreski 

Zrób może test clear blue który pokazuje od razu tydzień ciąży to będziesz pewniejsza jak nie możesz iść na betę 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też robiłam we wtorek . Nie mogą dodać zdjęcia bo wyskakuje błąd.  Na tescie pisze ciaza 1-2  . Ale  martwi mnie tylko dlaczego ta kreska na każdym tescie od wtorku do dzisiaj jest taka jasna . 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość magjeg

Ja miałam tak przy ciąży biochemicznej. Beta nie rosła odpowiednio dużo i po 2 tygodniach zaczęłam krwawić. 

Mam nadzieję, że u Ciebie tak nie będzie, ale żeby rozwiać wszelkie wątpliwość bmisisz zrobić badanie bhcg albo ilość do lekarza.

Trzymam kciuki! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może za wcześnie na mocniejszą kreskę skoro tes pokazuje 1-2 tydzień.  Już sama nie wiem . Obdzwoniłam przychodnie i wszystko co jest możliwe.  Lekarz nie dał skierowania na betę wiec nie moge zrób badania .ehhhh

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kajka
Godzinę temu, paula-all napisał:

Może za wcześnie na mocniejszą kreskę skoro tes pokazuje 1-2 tydzień.  Już sama nie wiem . Obdzwoniłam przychodnie i wszystko co jest możliwe.  Lekarz nie dał skierowania na betę wiec nie moge zrób badania .ehhhh

1-2 od owulacji. A nie 1-2 tydzień ciąży. Jesteś już po spodziewanej miesiączce? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...