Skocz do zawartości
Forum

Ból brzucha na początku ciąży


Gość Klaudia

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Dziewczyny. 2 dni temu zrobiłam test po południu- 2 grube kreski.  Drugi test to potwierdził. Ogólnie tylko bolą mnie piersi , ale tak mialam co miesiąc.  Brzuch pobolewał jak przed okresem , dlatego myślałam, że go dostanę. Czy ten bol jest normalny? Teraz już wiem, że jestem w ciąży . Brzuch nadal boli  , ciągle sprawdzam czy to nie @ 😕

Odnośnik do komentarza

Mialam takie same objawy 3 tygodnie temu:)  test pozytywny jak u Ciebie. Piersi i brzuch bolą bo Twój organizm przechodzi rewolucję. Skoro testy pokazały wynik wskazujący ciąże to teraz juz tylko ginekolog do potwierdzenia. Pozdrawiam i gratuluje!

Odnośnik do komentarza

Bóle o ile nie są strasznie nasilone i nie towarzyszą im skurcze czy plamienia są jak najbardziej normalne. Przeważnie towarzysza mniej lub bardziej przez większość ciąży. Możesz zrobić beta HCG z krwi i sprawdzić przyrost a koło 7 tc do lekarza 🙂

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Gość Kajka napisał:

Bóle o ile nie są strasznie nasilone i nie towarzyszą im skurcze czy plamienia są jak najbardziej normalne. Przeważnie towarzysza mniej lub bardziej przez większość ciąży. Możesz zrobić beta HCG z krwi i sprawdzić przyrost a koło 7 tc do lekarza 🙂

Dziękuję:) jutro właśnie idę na betę.  Chyba panikuj, bo to moja pierwsza ciąża:)

Odnośnik do komentarza

To zrób Betę i powtórz po dwóch dobach. Przyrost powinien być przynajmniej 66%. Też mnie bolał brzuch na początku ciąży jak na okres, który nigdy nie przyszedł. U mnie już w 6 tydzień i dwa dni biło serduszko. Teraz mam 8 miesięcznego dzidziusia. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Gość Kajka napisał:

Bez stresu 🙂 daj znać jak wyniki 

Hej:) na becie nie byłam,  ale dostałam się dzisiaj do ginekologa. Wiem,  wiem za szybko...W każdym razie potwierdził ciążę,  jest pęcherzyk i ciałko żółte.  Teraz trzeba czekać by utworzył się zarodek...Za 2 tyg na usg. Na tym etapie chyba trzeba zdać się na naturę i cierpliwie czekać.  Choć z tą cierpliwością u mnie to różnie bywa:/ ale najważniejszy jest teraz spokój, prawda?:)

Odnośnik do komentarza
W dniu 14/11/2021 o 4:47 PM, Gość Klaudia napisał:

Hej Dziewczyny. 2 dni temu zrobiłam test po południu- 2 grube kreski.  Drugi test to potwierdził. Ogólnie tylko bolą mnie piersi , ale tak mialam co miesiąc.  Brzuch pobolewał jak przed okresem , dlatego myślałam, że go dostanę. Czy ten bol jest normalny? Teraz już wiem, że jestem w ciąży . Brzuch nadal boli  , ciągle sprawdzam czy to nie @ 😕

Co do bólów brzucha na początku ciąży w czasie kiedy normalnie byłaby miesiączka to często tak się dzieje. Organizm jakby "pamięta" że miesiączkował, ba nawet może częściowo złuszczać się śluzówka i wystąpić plamienie. 

Ps ja bym dla spokojnej głowy zrobiła bhcg 2 razy,to Ci więcej powie niż USG na którym na tym etapie i tak nic jeszcze nie widać.  

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...