Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Actuallycrr

Wózek 2w1

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gosieńka

Mnie super sprawdza się wózek od firmy Lonex z Janowa - to nasz, polski producent rzeczy dla dzieci. 🙂 Mam dokładnie ten model: https://lonexsklep.pl/pl/p/Wozek-dzieciecy-LONEX-EMOTION-XT-ECCO-2w1/45 i bardzo wygodnie mi się go używa. Jest porządny, stabilny, mieści wszystkie potrzebne rzeczy, a przy tym lekko i płynnie jeździ. Osobiście, bardzo podoba mi się też jego design - jest taki nowoczesny, ale z pazurem. 😄 Zerknij na ich stronę, bo modeli do wyboru jest naprawdę sporo. 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gosc gosc

Osobiście mam bebetto vulcano którego cena jak dla mnie rewelacyjna ok 1300 zł za nowy. Idealny na każde podłoże, z pompowanymi kołami, lekki w prowadzeniu. Jedyny minus to waga. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anka

Mam m/type od anex i fajnie mi sie nim jeździ. Ma dobrą amortyzację i zwrotne koła do tego solidny stelaż. Wózek jest bezpieczny i poręczny a po złożeniu nie zajmuje wiele miejsca:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ella

Polecam wózek Anex m/type , jest nie tylko stylowy i piękny, ale ma również dobrej jakości stelaże, materiały wewnątrz gondoli i kółka, maluchowi jest z nim wygodnie i łatwo mi się nim zaopiekować. Jedziemy najgorszą drogą, amortyzacja jest od razu zauważalna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość anonim

Polecam wózek anexa e/type , ma dobra amortyzacje, duża i głeboka gondole,jest poręczny i lekki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość lilka

Ogólnie według mnie anexy są fajne i solidne:) Ja mam akurat l/type! Ogromnym plusem tutaj jest składana gondola dzięki czemu wózek zajmuje na prawdę mało miejsca przy transporcie:) Do tego ma dobrą amortyzację, kompaktowe wymiary a po zmianie na spacerówkę nic nie traci na swojej zwinności i poręczności. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...